Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruch dogadał się z Centertelem w sprawie doładowań

Ruch dogadał się z Centertelem w sprawie doładowań

WitekT 10 Listopada 2009 14:18

0 0

Ruch dogadał się z Centertelem w sprawie dystrybucji doładowań. Umowa obejmuje sprzedaż za pomocą kart-zdrapek i w formie elektronicznej.

Centertel wypowiedział umowę Ruchowi pod koniec sierpnia ze skutkiem na koniec września. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Zasady rozliczeń miedzy stronami opierają się na systemie upustów handlowych oraz wynagrodzenia za działania marketingowe. Upusty handlowe oraz wynagrodzenie za działania marketingowe mają charakter procentowy i uzależniony od stopnia realizacji planu zakupów. Umowa została zawarta na czas nieokreślony i znajduje zastosowanie do współpracy pomiędzy stronami. Umowy realizowanej od dnia 1 października 2009 r. Każda ze Stron może wypowiedzieć Umowę z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego - napisał Ruch w komunikacie.
Umowa przewiduje karę umowną w kwocie 250 tys. zł za każdorazowe naruszenie przez Ruch m.in. zakazu sprzedaży produktów Centertela poza granicami kraju, zakazu odsprzedaży doładowań w formie elektronicznej innym dystrybutorom (kontrahentom hurtowym), czy zakazu sprzedaży produktów Centertela zakupionych od innych dystrybutorów.

Przypomnijmy, że P4 wypowiedziało umowę Ruchowi ze skutkiem na koniec stycznia, a PTC - ze skutkiem na 7. kwietnia. Poważne kłopoty miał też we wrześniu Polkomtel, co skutkowało niedostępnością doładowań w ponad połowie punktów sprzedaży - także w wyniku renegocjacji umów z dystrybutorami. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Ruch, wł     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1.  2009-11-10 14:48:44

  ufff... to znaczy, że będę maił gdzie kupić gazetę... nie pójdzie z torbami mój kioskarz ;-D

 • 0

  2. ~  2009-11-10 15:13:19  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

  No to użytkownicy wRodzinie się ucieszą ;-D

 • 0

  3. ~  2009-11-10 15:15:10  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

  Ups... To Centertel a nie CenterNet... ;-P

 • 0

  4. ~Filip  2009-11-12 10:05:59  host: bk66.internetdsl.tpnet.pl

  macie moze jakieś przecieki kiedy będzie podwójne doladowanie w orange, lub coś w tym stylu?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-150-98.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet