Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozwój rynku dzwonków w USA nabiera tempa

Rozwój rynku dzwonków w USA nabiera tempa

WitekT 27 Września 2004 09:42

0 0

Globalny rynek dzwonków do telefonów komórkowych osiągnie w tym roku 4 mld dol., o czym mówi najnowszy raport firmy Consect.

Rynek amerykański w tym roku podwoi przychody i będzie wart 300 mln dol. Czyni to USA najszybciej rozwijającym się tego typu rynkiem.
Tegoroczne przychody, które podwoiły się w porównaniu do zeszłego roku świadczą, że rynek amerykański w końcu dojrzał - powiedział Mark Freiser, szef firmy Consect. Sprzedaż dzwonków, osiągając poziom 300 mln dol., stała się ważną częścią muzycznego biznesu, pokonując już teraz zakupy utworów muzycznych w wersji elektronicznej przez Internet.

W Europie Wschodniej rynek wart jest 1,5 mld dol., w Korei 0,5 mld dol., zaś w pozostałej części świata - zaledwie 0,7 mld dol.

Źródło tekstu: Cellular News, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-87-62.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet