Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozwiązanie BlackBerry Enterprise Service 10 już dostępne

Rozwiązanie BlackBerry Enterprise Service 10 już dostępne

LuiN 24 Stycznia 2013 13:36

1 0

BES10 Management Studio Firma Research In Motion poinformowała o dostępności nowego rozwiązania do zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie (Enterprise Mobility Management, EMM) - BlackBerry Enterprise Service 10.

BlackBerry Enterprise Service 10 to efekt nowego podejścia firmy RIM do rozwiązań klasy EMM. Ten skonsolidowany produkt łączy w sobie wiodące w branży zabezpieczenia, a także funkcje zarządzania urządzeniami oraz aplikacjami mobilnymi do smartfonów BlackBerry, tabletów BlackBerry PlayBook i nowych smartfonów BlackBerry 10. Użytkownicy mają także do dyspozycji pojedynczą konsolę do zarządzania urządzeniami działającymi na platformach BlackBerry, Android oraz iOS.
BlackBerry Enterprise Service 10 to rozwiązanie w wysokim stopniu skalowalne i elastyczne, dzięki czemu klienci mogą dostosowywać jego wdrożenie do aktualnych potrzeb. Obsługuje ono środowiska urządzeń firmowych i prywatnych (BYOD ? Bring Your Own Device), a także mieszane środowiska urządzeń BlackBerry i innych urządzeń, umożliwiając zarządzanie urządzeniami oraz aplikacjami mobilnymi i zapewniając bezpieczny dostęp do firmowych danych. W zarządzaniu urządzeniami i użytkownikami pomaga ujednolicona konsola administracyjna dostępna w przeglądarce internetowej. Rozwiązanie działa z technologią BlackBerry Balance, która zabezpiecza aplikacje oraz dane firmowe i oddziela je od materiałów osobistych w urządzeniach BlackBerry.

Najważniejsze cechy i funkcje smartfonów BlackBerry 10 działających z rozwiązaniem BlackBerry Enterprise Service 10:
 • Bezpieczne rozgraniczanie służbowych oraz prywatnych aplikacji i danych w smartfonach BlackBerry 10 przy użyciu technologii BlackBerry Balance.
 • Płynny i bezpieczny dostęp do firmowej poczty i danych oraz zabezpieczona łączność z aplikacjami i danymi za zaporą sieciową.
 • BlackBerry World for Work ? nowy, firmowy sklep z aplikacjami do smartfonów BlackBerry 10, który umożliwia łatwe zarządzanie aplikacjami dla pracowników.
 • Administratorzy mogą instalować wymagane aplikacje firmowe zdalnie w urządzeniach firmowych oraz prywatnych, a także publikować polecane aplikacje dla pracowników.
 • Zaawansowane funkcje zabezpieczeń i zarządzania profilami pracy, w tym hierarchiczne zarządzanie grupami zintegrowane z Active Directory, obsługa dostosowywanych ról administracyjnych o różnych poziomach szczegółowości, intuicyjny proces dodawania nowych pracowników obejmujący konsolę samoobsługową oraz centralną kontrolę nad przydzielanymi profilami poczty e-mail, SCEP, Wi-Fi, VPN i serwerów proxy.

Źródło tekstu: RIM     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Zbyszek  2013-01-24 16:04:24  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

  Za 6 dni premiera BB10, może być ciekawie ;-)

 • 0

  2. ~stz  2013-01-24 18:23:14  host: user-5-173-151-25.play-internet.pl

  Już jest ciekawie.

 • 0

  3. ~Red  2013-01-24 19:27:38  host: staticline-31-182-130-193.toya.net.pl

  Ciekawie to byłoby gdyby rok temu RIM pokazał BB10 a teraz ... lipa.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-27-243.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet