Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozsuwany Siemens SL65 z wbudowaną kamerą wideo

Rozsuwany Siemens SL65 z wbudowaną kamerą wideo

sirmark 5 Lipca 2004 23:44

0 0

Firma Siemens Information and Communication Mobile (Siemens mobile) wprowadziła nowy flagowy produkt do swojej oferty telefonów komórkowych. SL65 łączący ekstrawagancką i nowatorską, rozsuwaną obudowę z nowoczesną technologią najwyższej jakości. Kamera wideo, wyświetlacz TFT (65 536 kolorów) i 5-krotny zoom cyfrowy to tylko niektóre z funkcji, które czynią SL65 godnym i eleganckim następcą modelu SL55.

Obudowa telefonu SL65 jest atrakcyjna dzięki nowoczesnemu mechanizmowi rozsuwania oraz jest nowoczesnemu wyglądowi. Użytkownik od samego początku ma do czynienia z najnowszymi technologiami. Kamera wideo VGA, wbudowana w ważący zaledwie 99 g telefon SL65, zapewnia 5-krotny zoom i umożliwia rejestrowanie ok. 8 klatek na sekundę w rozdzielczości 640 x 480 pikseli. Pozwala nagrywać i odtwarzać filmy, a 16-bitowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości (65 536 kolorów) umożliwia efektowne odtwarzanie nagrań z wykorzystaniem odtwarzacza wideo działającego w standardzie H.263. Wydarzenia można zarejestrować o dowolnej porze dnia, korzystając z funkcji "photo" i dołączanej lampy błyskowej IFL-600, która zapewnia automatyczną kontrolę ekspozycji nawet przy złym oświetleniu. Filmy i zdjęcia wraz z komentarzem tekstowym czy dźwiękowym można przesłać do przyjaciół i rodziny niemal na całym świecie, korzystając z poczty elektronicznej lub usługi MMS, w trzech zakresach lub przez szybkie łącze transmisji danych w standardzie GPRS. W celu pobrania treści WAP możliwa jest transmisja w systemie CSD z maksymalną przepustowością 14,4 Kb/s, lub w standardzie GPRS z przepustowością 53,6 Kb/s.

Technologia Java udostępniają szeroką gamę aplikacji. W skład pakietu towarzyszącego telefonowi SL65 wchodzą również specjalnie zaprojektowane obiekty graficzne umożliwiające personalizację urządzenia oraz gry 3D. W nowym telefonie SL65 dostępne są gotowe do wykorzystania logotypy, tła i polifoniczne dzwonki. Kompletny pakiet funkcji biznesowych pozwala też na bezproblemową synchronizację z notesem elektronicznym.
Nowy model telefonu będzie oferowany wraz z szeroką gamą oryginalnych akcesoriów firmy Siemens, zapewniających maksymalną wygodę użytkowania. Oprócz dołączanej lampy błyskowej dostępne będą także rozmaite zestawy słuchawkowe, w tym zestaw Purestyle, oraz wygodne rozwiązania samochodowe, takie jak zestaw Car Kit Comfort, Car Kit Comfort Upgrade i nowatorski, uruchamiany na zasadzie "podłącz i pracuj" (plug & play) zestaw Car Kit Easy z wbudowanym uchwytem samochodowym. Ofertę uzupełniają różne ładowarki i rozwiązania do transmisji danych, takie jak urządzenie Sync Station oraz przewód USB.

Telefon komórkowy SL65 trafi do sprzedaży w Europie i w Azji we wrześniu 2004 r.

Źródło tekstu: Siemens     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-171-242.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet