Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozstrzygnięcie Sony Ericsson Content Awards 2008

Rozstrzygnięcie Sony Ericsson Content Awards 2008

sirmark 10 Lutego 2009 15:03

0 0

Kontynuując współpracę z zewnętrznymi twórcami oprogramowania mobilnego, Sony Ericsson ogłosił zwycięzców drugiej edycji dorocznego konkursu Content Awards.

Sony Ericsson otrzymał setki prac zgłoszeniowych na tegoroczny konkurs, a pomysły zostały ocenione przez grono profesjonalistów i ekspertów branżowych. Kryteriami zastosowanymi przy wyborze zwycięskich prac były: łatwość obsługi, innowacyjność, odczucie (czyli “look and feel"), walor rozrywkowy lub użytkowy, a w niektórych przypadkach także wydajność dźwięku.

Zwycięzcami konkursu Sony Ericsson Content Awards w roku 2008 zostali:
Dbanie o wydajność - Upvise, autor: Unyverse Pte Ltd, Singapur
Aplikacje do samochodu - GPSed, autor: Shape Services GmbH
Czysta rozrywka - Bubble Boom Challenge, autor: ZED
Styl życia - Mobiles’ Republic Media Explorer, autor: Mobiles Republic
Tematy i grafika - Flash Lite Wallpapers, autor: ustwo
Wyróżnienie specjalne - EcoMate, autor: Instituto Atlantico & UFC
Panele Xperia™ - Spb Traveller, autor: Spb Software

Aby obejrzeć galę, zobaczyć zwycięzców z roku 2008 w akcji i dowiedzieć się w jaki sposób Sony Ericsson nawiązał współpracę z jednym z zeszłorocznych zwycięzców prosimy odwiedzić stronę: www.sonyericsson.com/contentawards.
Specjalne wyróżnienie otrzymała aplikacja EcoMate, czyli aplikacja edukacyjna, która w zabawny sposób przekazuje porady i pomysły na to jak prowadzić bardziej ekologiczny tryb życia. Jurorzy uznali ją za wspaniałe narzędzie podnoszące świadomość w zakresie dbania o środowisko naturalne w codziennym życiu, a Sony Ericsson uważa tę aplikacje za świetny sposób na zachęcenie konsumentów do większej odpowiedzialności za naszą planetę.

Zwycięzcy otrzymali zaproszenie na dwudniową, ekskluzywną wizytę za kulisy centrum programistycznego Sony Ericsson, znajdującego się w Lund, w Szwecji. Będą oni także mieli okazje spotkać się z najwyższymi rangą przedstawicielami Sony Ericsson i porozmawiać o interesach z osobami, które podejmują w firmie kluczowe decyzje w sprawie treści mobilnych w telefonach.

Źródło tekstu: Sony Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2009-02-10 15:40:36

    forza SE :D

  • 0

    2. ~??  2009-02-10 17:05:52  host: csknet-84-234-45-171.csk.pl

    ??

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet