Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozpłynęła się czekoladka w ustach świata mody

Rozpłynęła się czekoladka w ustach świata mody

LuiN 25 Sierpnia 2009 13:23

0 0

lg chocolate bl40mZapytani o opinię na temat wchodzącego na rynek modelu redaktorzy i trendsetterzy z czołowych magazynów lifestylowych na świecie nie mieli wątpliwości, że będzie to przebój jesieni 2009. Świat mody orzeka: nowy LG Chocolate BL40 stanie się ikoną ekskluzywnego designu - czytamy w komunikacie prasowym LG.

Wygląda raczej jak elegancka papierośnica w stylu Art Deco (…) Jestem nim po prostu oczarowana ― powiedziała Charlotte Sinclaire, redaktor prowadząca magazyn Vogue.

Zdaniem Dylana Jonesa z magazynu GQ nowy LG Chocolate BL40 wyznacza zupełnie nowy kierunek w konwencjonalnym wzornictwie telefonów. Jest stylowy, szykowny, błyszczący - to prawdziwy supermodel - dodaje Jones.

Z kolei Mansel Fletcher, stylista z magazynu Esquire, docenia przede wszystkim powściągliwe, ale wysmakowane wzornictwo LG Chocolate, a Tony Chambers, redaktor naczelny magazynu Wallpaper, dodaje, że szczególną cechą nowego modelu jest elegancka, nieco tajemnicza, modernistyczna obudowa.




To wyjątkowo szykowny wzorniczo model, który wyznacza nowe standardy dyskretnego luksusu - podsumowała nowy model LG Marissa Bourke, redaktor kreatywna magazynu ELLE.

2. września nastąpi kolejna odsłona kampanii reklamowej nowej czekolady - oficjalnie ruszy serwis poświęcony nowemu LG Chocolate BL40. Pod adresami newchocolate.lge.com i newchocolate.lgmobile.com znaleźć będzie można nowe informacje o LG Chocolate BL40, a także pełne recenzje kreatorów mody.

Ostatnio o LG Chocolate BL40 pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: LG     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2009-08-25 13:41:36  host: public51357.xdsl.centertel.pl

    PR wkracza do akcji :D? Telefon może i designerski, ale wydaje się być niewygodny i niepraktyczny w użytkowaniu.

  • 0

    2.  2009-08-25 13:46:31

    1, i to jak:) Pod względem PR LG wzorcowo prowadzi kampanię nowej czekolady. Dużo wzmianek, przecieków, szczątkowe informacje oficjalne. Wszystko by rozgrzać atmosferę. Co zaś chodzi o sam telefon - wydaje się interesujący, no i jest trochę inny od tego co już jest na rynku. Ciekawe jak wygląda praktyka - do Areny uwag krytycznych mam bardzo dużo.

  • 0

    3.  2009-08-25 13:51:16

    czyli jak nic za pare tygodni w jakims "szmatlawcu" znajdzie sie zdjecie Jacykow w szpilkach i z tym wlasnie telefonem na szyi :)

  • 0

    4. ~  2009-08-25 14:16:36  host: 83.2.24.3

    a mi tam bardziej podoba się iPhone niż ta czekolada.

  • 0

    5. ~cimi  2009-08-25 14:40:24  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Telefon jest bardzo designerski i kusi swoimi "wymiarami", 4 calowy ekran to naprawdę coś nowego na rynku, do tego telefon jest niezwykle cienki, wręcz stworzony idealnie do przeglądania neta!

  • 0

    6.  2009-08-25 15:18:05

    @4 :O

  • 0

    7. ~mroku  2009-08-25 15:41:09  host: komp-95-171-193-204.protonet.pl

    TO BĘDZIE KOLEJNA LIPA JAK KAŻDy LG ja jeszcze nie widziałem porządnego LG i tak miałem i ma taki telefon jeden z nowszyk kt520 i jest do du**

  • 0

    8. ~asd  2009-08-25 16:46:08  host: ipw100.internetdsl.tpnet.pl

    kt520 to stary model , teraz LG robi naprawdę b.dobre tele

  • 0

    9. ~adolfik  2009-08-25 19:36:22  host: aaow9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja widziałem sporo porządnych LG ... jak jest z LG BL40 to nie wiem... ale z wyglądu na filmikach wygląda bardzo ładnie

  • 0

    10.  2009-08-25 19:45:57

    Pewnych przyzwyczajen się nie zmieni, o ile jestem w stanie przekonać się do samusunga (mimo wielu rozwiązan, które mi nie odpowiadają i wole te z Nokii czy SE) tak do LG jeszcze długo nie będe miał szcunku. A juz jak widze ich wynalazki za ponad 1000 zł, to mnie az odpycha.

  • 0

    11. ~Kruk  2009-08-25 20:00:20  host: v03-13.opera-mini.net

    Nalezy ostrzec-tzw czekolada miala puchnace akumulatory!.lg.kc550 ,,czuwal,,16godz.(5min rOzmow,2mms,5fotek,przelezal przez noc i koniec),po zrobieniu foty obrazu na scianie,obraz zjawil sie w lukowatych ramach!-zgroza.dobrze ze to ,,cudo,,kupil komis.przy tej cienkosci i 4calowym ekranie bedziecie ladowac co najmniej 2x na dobe.wg.mnie lg jest mistrzem sprzedazy cekinow komorkopodobnych.jedyny fon tej stajni w miare poprawny przez 4dni to lg ku996vievty

  • 0

    12.  2009-08-25 22:10:23

    ja przepraszam bardzo,kto co to jest "redaktor kreatywna "?-Baba co umie lepiej wciskac kit od adwokata? :)

  • 0

    13. ~venro  2009-08-25 22:14:44  host: 186-231.jnet.kosman.pl

    A gdzie tu jest nowe wzornictwo? Panoramiczny wyswietlacz w blyszczacej obudowie ...

  • 0

    14. ~  2009-08-26 05:12:04  host: v01-12.opera-mini.net

    Dobre produkty same sie reklamuja...atrapa tez spelni swoje zadanie a o ile tansza w drugiej kieszeni nalezy zaopatrzyc sie w dobry produkt konkurencji :o jakiej konkurencji? Przeciez lg to tylko namiastka jakosci wykonania/funkcjonalnosci...

  • 0

    15. ~  2009-08-26 05:28:30  host: v01-12.opera-mini.net

    Jak patrze na taka Prade II to mysle sobie ze Nokia to chyba zabawki robi a nie telefony. Imho LG potrafi zrobic solidnie ale to kosztuje. Narzekanie na lowendowe Lg a niby niedoszly topowy nawigator 6220 od noki to nie trzeszczy jak stary kotlet i trzyma 12h na baterii? Imho Lg ma ciekawe wzornictwo telefony ladniejsze niz te plastikowe tluki od nokii. Takie Viewty pierwszy dotykowiec dla mas dzis fajny kloc ale prawie dwa lata temu byl naprawde ladny

  • 0

    16. ~  2009-08-26 08:12:41  host: v02-06.opera-mini.net

    6220 to nie navigator ale jesli mowa o lg to jestem ciekaw jak plastik sie ma do ekskluzywnosci... W lg tak jak piszesz zrobili dotyk i co? Dzialal wolno i beznadziejnie,lg zawsze z tylu lepiej juz kupic samsunga duzo lepiej dziala i tak jest caly czas lg marne wykonanie w ladnym opakowaniu w dodatku samplastik a nokla tez ostatnio robi sam plastik wolal bym i tak ja wracajac do 6220c to kontynuator 6120c navi (6210)ma kosiaza nastepce i oko wypadlo by Ci z mozgu poszukaj na telepolisie bo nie podpowiadam matolkom co myla modele tel :d albo podpowiem http://www.allaboutsymbian.com/news/item/8971_Nokia_6710_and_672 0_Navigation.php

  • 0

    17. ~nina  2009-08-27 11:33:19  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    To jednak połowa rynku północnoamerykańskiego nalezy do Lg, a nie Nokii, SE czy innych http://www.telepolis.pl/news.php?id=15654 oznacza to że Lg robi świetne telefony skoro bardzo dobrze sie sprzedają na najbardziej wymagającym rynku na świecie!

  • 0

    18. ~jurek  2009-08-27 20:37:46  host: aapd147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ładne, ładne ... poczekamy zobaczymy na żywo

  • 0

    20. ~viki  2009-09-24 09:28:59  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    LG BL40 to telefon dla poszukujących piękna i stylu, strasznie podobają mi się w tej czekoladce subtelne wykończenia w czerwonym kolorze, które robią ogromne robi wrażenie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-118-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~wlo | 2017-05-24 21:50:53

Zpieprzaj mlonie!!!


~paliwo-app | 2017-05-24 21:50:16

Zrobcie im apke ktora wskazuje stacje benzynowe z paliwem tanszym niz w plocku. W plocku jest rafineria a paliwo jedne z najdrozszych w kraju....


~pabloki | 2017-05-24 21:47:44

81 jestes pewny że to nie wina złej konfiguracji?


~pabloki | 2017-05-24 21:46:09

91 wyjmij sim i włóż ponownie.


~Rado1906 | 2017-05-24 21:39:00