Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Różowe 12 Mpix

Różowe 12 Mpix

LuiN 2 Maja 2011 15:27

0 0
Nokia N8 to jeden z najbardziej kolorowych smartfonów fińskiego producenta. Od pewnego czasu krążyły plotki o kolejnym, szóstym już wariancie kolorystycznym telefonu. Zagraniczne serwisy obstawiały kolor czerwony, Finowie postawili jednak na róż.

nokia n8 pink nokia n8 pink

Nowy wariant N8-mki dedykowany jest paniom poszukującym telefonu w ich ulubionym kolorze, które przy okazji nie chcą rezygnować z zaawansowanych funkcji, jakie oferują współczesne smartfony.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: Nokia Conversations, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • -2

    1. ~  2011-05-02 15:37:47  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    sweet focia ze sweet telefonu-o gosh...!!! :) kolor porazka.

  • -1

    3.  2011-05-02 16:01:32

    2 Zwłaszcza jak się nie miało innego.

  • 3

    5. ~  2011-05-02 16:39:43  host: z36-14.opera-mini.net

    Jestem facetem i lubie koszule i krawaty w kolorze różu i fioletu, ale czy to obowiązek żebym musiał korzystać z usług T- Mobile i Play ? A telefon N8 w kolorze różowym kupię mojej narzeczonej na urodziny. Jurek36

  • 3

    6. ~SHIBBY  2011-05-02 17:12:49  host: host-62-141-252-245.tomaszow.mm.pl

    Tak, tak... Przeciwnicy Nokii wyśmieją, ale to dobra polityka. Klient powinien mieć możliwość wyboru koloru obudowy (mówię tu o czymś więcej niż jak w przypadku Apple "nowości" w postaci koloru białego). Inni producenci powinni brać przykład z Nokii, bo póki co wolą raczej do nowych telefonów stosować dewizę Henrego Forda (na temat modelu T: "możesz otrzymać samochód w każdym kolorze, pod warunkiem, że będzie to kolor czarny")._________ PS. Wiem że Nokia nie jest sama, a kolorowych telefonów różnych producentów przybywa, ale jest ich wciąż trochę za mało.

  • 0

    7. ~seidhe  2011-05-02 19:17:19  host: host81-156-172-108.range81-156.btcentralplus.com

    ech... a co sie stalo z wymiennymi obudowami? to bylo cos...

  • 0

    8.  2011-05-02 19:23:48

    @7 tak, to trzeszczenie, ten kurz na płycie głównej, te połamane zaczepy...

  • 0

    9. ~  2011-05-02 19:29:37  host: dub105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @2 Porównaj Nokiowego Symbiana do Androida lub iOS. Skoro N8 jest dla Ciebie super szybka, piękna, chuda itp. to szczena Ci opadnie przy próbowaniu wyżej wymienionych systemów

  • 0

    10. ~ktry  2011-05-02 22:12:16  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    Mam N8 ponad pół roku.Jest to ideał dla mnie.Szczególnie po aktualizacji Opery,bo to akurat była jego wada.Testowałem Androida na X10 i Bada na S8500.Kupę kasy straciłem kupując te telefony do testów systemów,aż w końcu padło na N8 i jest super.Kolor dla mnie nie odgrywa roli mam grafit.

  • 0

    11. ~  2011-05-02 23:19:49  host: 31.63.247.10

    (9) - zerknij na modele oparte na Symbian^3 to zrozumiesz, że głupoty piszesz, bo ta wersja Symbiana jest lekka i dobrze dopracowana przy której modele Nokii oparte na S60 v3.2 przy tym samym procesorze to inna epoka.

  • 2

    12. ~  2011-05-03 05:51:52  host: z24-12.opera-mini.net

    Miłośnicy samsunga i androida przypominają mi fanów Play'a - każde słowo krytyki dogłębnie rani ich uczucia religijne. Symbiana krytykują z zaciekłą nienawiścią na podstawie dawnych doświadczeń swoich albo tylko zasłyszanych a nowego nigdy w ręce nie mieli. Nie znam telefonu lepszego niż N8 a trochę ich przerzuciłem!!!

  • 1

    13. ~ktry  2011-05-03 12:55:47  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    Ja także trochę przetestowałem.Kiedyś miałem N97.Po tym modelu naczytałem się głupot co to za cudo ten Bada od Samsunga,więc kupiłem i po miesiącu testów sprzedałem.Potem cudo SE x10 z antkiem.Ten sam los go spotkał.Przez przypadek dostałem na weekend N8 do testów.Miłośc od pierwszego włączenia.Szybka,sprawna,intuicyjna i nie zawieszająca się jak poprzednie modele.Dla mnie ideał,od czasu kiedy Opera dopracowała przeglądarkę na ten model.To już jest całkiem inny telefon jak poprzednie na symbianie.Proponuję przetestowac,a potem psy wieszac na symbianie i Nokii.

  • -1

    14. ~cd59  2011-05-04 15:26:19  host: bzw158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    12. Tak samo jest z wyznawcami Nokii w kierunku innych producentów. A tych w naszym kraju jest o wiele więcej

  • 0

    15. ~Lolek  2011-05-04 19:58:49  host: 212.160.172.70

    a nie sądzisz ze o miłości od pierwszego wejrzenia powinieneś pisac na innym forum? ;P testowałem N8 przez kilka dni i powiem obiektywnie-najpierw zalety 1.System się nie wiesza jak wczesniejsze wersje chociaż do symbiana anny mu brakuje 2.opera po aktualizacjii jest az za szybka;) poprostu sciaga ile zasieg pozwala;) 3.bateria działa ok 2dni ale ładuje sie szybko dzięki Ac-8E(ładowarka w zest) 4.system jest stabilny i nie ma potrzeby restartu co niestety jest częstym przypadkiem na andkach w wersjii 1.6 czy 2.1 2.2 i 2.3 podobno jest stabilniejsze ale tez sprzet mocniejszy wiec nie wiadomo czy to soft czy hardware ;) A teraz wady- 1.jest obrzydliwie nieporęczny(gruby zdecydowanie lepiej trzyma się galaxy s czy tez htc hero ale tez rodzaj materiałów i cięzar są duzo inne. 2.odtwarzacz muzyki nie spełnia swoich wymogów mimo spotów reklamowych.gra ładnie,czysto ale nadal mu brakuje do n82 np;) 3.dotyk nie wiem czy tylko u mnie ale zdazało sie kliknąc o raz za duzo bo nie złapał a tak to telefon kozacki ale na miare "najlepszego telefonu na świecie " to brakuje mu jeszcze troche;) zdecydowanie lepiej wypada xperia arc pomimo słabszych parametrów (niektórych) bo niestety SgS to tylko ulotka;) pozdrawiam i polecam;)

  • 0

    16.  2011-05-05 21:54:43

    @15 jeśli jesteś użytkownikiem androida to powinni Cię w cyrku jako ewenement pokazywać. Nie dość, że widzisz zalety w Symbianie to jeszcze wady w androidzie. No czapki z głów.

Dodaj swoją opinię