Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Rozmowy ściśle tanie" w biznesowym Plusie

"Rozmowy ściśle tanie" w biznesowym Plusie

sirmark 5 Września 2009 02:32

0 0

Od 7. września Plus w ofercie dla biznesu wprowadza nową promocję "Rozmowy ściśle tanie", w ramach której stawka za minutę połączenia poza abonamentem wyniesie 0,29 zł.

Wybierając taryfy TanioRozmowne 180, 300, 600 lub 1200, po wykorzystaniu minut z abonamentu oraz dodatkowego pakietu, minuta do wszystkich operatorów kosztować będzie 0,29 zł. Nie dotyczy to Play, do którego minuta połączenia wyniesie 0,72 zł.




W promocji dodawany będzie pakiet minut. I tak w taryfie:
TanioRozmowne 180 - wyniesie 75 minut
TanioRozmowne 300 - wyniesie 150 minut
TanioRozmowne 600 - wyniesie 300 minut
TanioRozmowne 1200 - wyniesie 450 minut
Minuty z dodatkowego pakietu schodzą po minutach z abonamentu, a także przechodzą na kolejne 6 m-cy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2009-09-05 09:17:00

    Po pol roku wprowadzili to co od dawna jest standardem w "glupim" dla niektorych prepaidzie.A cena do Play oczywiscie yyy najtansza jaka sie da przy obecmym mtr buahhha...... ;-D

  • 0

    6. ~  2009-09-05 09:26:22  host: 86-48-n1.aster.pl

    4 mati > mati masz racje! oferte lepsza niz obecna. ale na klient nie ma mocnych tzn na jego inteligencje

  • 0

    7. ~icek  2009-09-05 09:34:10  host: public-gprs52268.centertel.pl

    ciekawe, w Erze dla indywidualnych za 105 pln jest 440 minut, tu za tą kasę jest o...10 minut więcej. a przecież zawsze oferty biznesowe były dużo lepsze...czyli raczej słaba propozycja

  • 0

    8. ~  2009-09-05 11:07:43  host: apn-77-112-42-54.dynamic.gprs.plus.pl

    Coś czuję że Plus nie dostanie pajacyka ale wielkiego PAJACA za ten rok.

  • 0

    9. ~as  2009-09-05 14:15:29  host: 77-254-116-193.adsl.inetia.pl

    Stawki jak we play + przechodzenie abonamentu + najtańsze pakiety danych np. 4 zł za 20 MB + telefon. Ale..... oferta dalej jest do d... Ehh te dzieci playa.

  • 0

    10. ~ab  2009-09-05 14:20:57  host: 77-255-140-111.adsl.inetia.pl

    zenada, gdyby nie taryfa elastyczna ktora jest swietna to zrezygnowalbym z plusa, pierwsza proba zmuszenia mnie do rezygnacji z pakietowej taryfy elastyczna na taniormowna oznaczac bedzie likwidacje moich 2 numerow biznesowych i przeniesienie do innej sieci.

  • 0

    11.  2009-09-05 14:56:41

    ~ab - w Plusie można mieć ofertę sprzed 12 lat... Nikt nikogo nie zmusza do zmiany taryfy ;-) Wprowadzenie minutowych pakietów do oferty biznesowej - jak wynika z mioch obserwacji - spowodowane jest żenującą niewiedzą użytkowników i brakiem umiejętności liczenia. Pakiety kwotowe są najlepsze, co więcej - najpliższe idealnej sytuacji płacenia dokładnie za to co się wykorzysta. Szkoda tylko, ze nie zdołu a z góry. Jednok w sumie to się sprowadza do różnicy jednego miesiąca tylko - wyrównuje się szybko... Gorzej, jeśli ktoś przeszacuje swoje potrzeby przy podpisywaniu regulaminu promocji - często oślepiony blaskiem nowej zabawki w postaci telefonu, że nie widzi co podpisuje ;-)

  • 0

    12. ~  2009-09-05 15:28:10  host: public17160.cdma.centertel.pl

    nie rozumiem dlaczego do plej jest 72gr skoro mtry obnizyli to ceny tez powinny spasc, chyba ze to taka wojenka plusa z plejem

  • 0

    13. ~  2009-09-05 19:20:30  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    Ale lipa!!!

  • 0

    14. ~nani  2009-09-06 19:39:32  host: public-gprs13398.centertel.pl

    cóż, rzeczywiście Era dla normalnego klienta potrafi dać podobną ilość minut co PLus dla biznesu. trochę to słabo świadczy o tej ofercie

  • 0

    15.  2009-09-06 20:25:22

    9 - pominales drobny szczegol, ze Play daje to samo indywidualnym co Polkomtel w biznesie. Ale to taki drobny szczegol... LOL!

  • 0

    16. ~ab  2009-09-06 22:56:27  host: 77-254-20-189.adsl.inetia.pl

    Człowieku gdzie ci play w biznesie daje 0,29 + telefony + pakiety internetowe w takich cenach + przechodzenie pakietów? Nie ma takiej oferty i nigdy nie było.

  • 0

    17. ~impassive  2009-09-07 08:55:17  host: chaos.tpnet.pl

    Pakiety, pakieciki, pakieciątka. Oferta dla biznesu! Buahahahahaha!!!

  • 0

    18.  2009-09-07 09:18:31

    PLAY jest bezkonkurencyjny. Po 13 latach przeniosłem wszystkie numery z Plus do Play i płacę połowę. Skończyło się pobieranie dodatkowych opłat za rozmowy wewnątrz konta i na stacjonarne firmy, a jest ich dużo. Prosta taryfa, np. za 50 zł netto 2000 min. na Play i stacjonarne + 170 min. do pozostałych + aparat (bez aparatu abonament 50%). Już przy taryfie 50 zł niskie ceny aparatów, a przy wyższych taryfach symbolicznie niższe ceny, więc nie wymuszają wysokich abonamentów. Przy takich parametrach minuty nie muszą przechodzić na nastepny miesiąc. Poza tym tańszy roaming.

  • 0

    19.  2009-09-07 09:21:29

    Zapomniałem dodać, że w ofercie podstawowej 3 miesiace za darmo, a można indywidualnie wynegocjować więcej darmowych miesięcy lub więcej minut w abonamencie.

  • 0

    20. ~  2009-09-07 14:51:59  host: 212.69.78.126

    ściśle tanie to sklep internetowy - nie mogli wymyslec czegos nowego :/ dziwni

  • 0

    21. ~denna promocja  2009-09-07 14:57:38  host: 212.69.78.126

    wpiszcie sobie w google scisle tanie to zobaczycie co to jest od dawien dawna sklep internetowy co za burak to wymyslił

  • 0

    22. ~Gekon  2009-09-07 19:14:18  host: 77-253-4-82.adsl.inetia.pl

    może to nie jest pakiet kwotowy ale wystarczy dla siebie wybrać mniejszy abonament bo będzie doliczona kwota za smsy a po abonamencie wpadamy w najniższą stawkę na rynku 0,24PLN.Konkurencja pada na kolana

  • 0

    23.  2009-09-08 08:53:27

    ~Gekon - nie w czasach kiedy ludzie dobierają abonamenty minutowe takie ile minut wykorzystają ;-) Wszystko żeby klient był zadowolony... Ja bym zmienił jakość klientów, którzy jęczą, że ich dzieci matematyki muszą się uczyć i zdawać z tego nikomu nie potrzebnego przedmiotu egzaminy. Przecież mosty, samochody, kalkulatory to się projektuje w komputerze ;-) Podatki liczą księgowi (zresztą - kto płaci podatki ? debile - jek mawia mój kolega, z którym zerwałem wsółpracę).

  • 0

    24. ~  2009-09-15 15:19:58  host: doj235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    matma akurat się przydaje, i dobrze że dzieci się tego będą uczyć. A co do samej taryfy to zła nie jest ale czy ja wiem gekon czy konkurencja faktycznie pada na kolana? W samym orange wprowadzili promocję że za przy przeniesieniu numeru do opcji dla firm dostaje się 120pln o minutach w abo nie wspominając.

Dodaj swoją opinię