Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozmowy o Polkomtelu dopiero po sfinalizowaniu przejęcia TDC

Rozmowy o Polkomtelu dopiero po sfinalizowaniu przejęcia TDC

WitekT 9 Grudnia 2005 12:45

0 0
Rozmowy na temat ewentualnej sprzedaży akcji Polkomtela posiadanych przez polskich akcjonariuszy tej spółki, zostaną prawdopodobnie wznowione dopiero po sfinalizowaniu przejęcia duńskiego TDC przez grupę funduszy private equity - powiedział wiceprezes KGHM.

Zarząd TDC, spółki posiadającej 19,6% akcji Polkomtela, zarekomendował pod koniec listopada akcjonariuszom firmy przyjęcie oferty zakupu TDC przez Nordic Telephone Company. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~komin  2005-12-09 14:40:18  host: dpw162.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Wielcy gracze sie przetasują i rozdziobią potem polkomtela :) Czeka nas kolejny orangutan. Klienci racej na tym nie zyskają

 • 0

  2. ~kto on zacz  2005-12-09 16:27:13  host: dpu245.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Szkoda, że gdzieś w tym zamieszaniu zapomniano o starej biznesowej zasadzie, że liczy sie glównie dobro klientów.

 • 0

  3. ~c  2005-12-18 08:04:19  host: chg253.neoplus.adsl.tpnet.pl

  o zasadzie że klient jest najważniejszy to plus chyba nigdy nie pamiętał - sorki za szczerość ale to oni są pionierami zastraszania klientów i zmieniania warunków umowy w trakcie jej trwania bez możliwości polubownego zerwania jej

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-173-9.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że smartfony z ekranami zupełnie pozbawionymi ramek to dobry kierunek rozwoju?

Vivo Apex zadebiutuje 12 czerwca

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet