Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozmowy międzynarodowe w portalu Onet

Rozmowy międzynarodowe w portalu Onet

WitekT 15 Listopada 2004 11:55

0 0

Onet uruchamia kolejne źródełko zarabiania pieniędzy. Nowa usługa OnetTelefon umożliwia wykonywanie połączeń do 26 krajów.

Koszt minuty rozmowy jest stały i wynosi 35 gr. brutto. To ponad czterokrotnie taniej niż w planie standardowym Telekomunikacji Polskiej, a to właśnie do indywidualnych abonentów telekomu portal adresuje usługę. Użytkownicy OnetTelefon nie muszą nawet podpisywać żadnych umów, bo za wykonane połączenia zapłacą wraz z rachunkiem za usług TP. Onet rozważa też wprowadzenie oddzielnej oferty dla małego biznesu.
W najbliższym miesiącu ma się powiększyć lista krajów, do których będzie można wykonać połączenie przez OnetTelefon. Przedstawiciele portalu podkreślają, że przede wszystkim zależy im na utrzymaniu prostoty oferty i konkurencyjnej ceny połączeń. Usługa realizowana jest przy udziale Energis Polska, który zapewnia jej zaplecze technologiczne. Portal daje swoją markę, zasięg i wsparcie marketingowe. Obie firmy świadczą już w podobnym modelu usługę OnetKonekt (modemowy dostęp do Internetu).

Oferta połączeń międzynarodowych to w praktyce tylko przymiarka do telekomunikacyjnych planów portalu. W przyszłym roku chce on oferować usługę stałego dostępu do Internetu i sprzedawać multimedia (np. filmy, muzykę, gry). O współpracy w tym zakresie rozmawia m.in. z TP, Energisem i UPC.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-172-79.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zakaz handlu w niedzielę to dobry pomysł?

Zakaz handlu w niedzielę? Kupujemy w Internecie!

 

Zobacz wynik | Opinie (22)

Archiwum Ankiet