Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozmowy i Internet za 19 zł w nju mobile

Rozmowy i Internet za 19 zł w nju mobile

orson_dzi 20 Czerwca 2016 19:40

9 3

Wprowadzenie oferty Internetu mobilnego przyćmiło wprowadzoną, również dzisiaj, nową ofertę nju mobile.

Rozmowy i Internet, to oferta abonamentowa, w której za maksymalnie 19 zł miesięcznie dostępne są nielimitowane połączenia z krajowymi numerami komórkowymi oraz pakiet danych 1 GB. Podobnie jak w innych ofertach nju mobile, jeśli nie zostanie osiągnięta graniczna kwota 19 zł w danym miesiącu, to faktura zostaje wystawiona w wysokości ceny wykonanych połączeń.

Po wykorzystaniu pakietu 1 GB prędkość Internetu zwalnia do 64 kb/s.




Istnieje możliwość dokupienia nielimitowanych rozmów z numerami stacjonarnymi za maksymalnie 10 zł miesięcznie, z kolei nielimitowane SMS-y i MMS-y, to maksymalnie 9 zł.

Z oferty można skorzystać w momencie zawierania nowej umowy lub w trakcie jej trwania. Zlecenie uruchomienia można wprowadzić z poziomu konta na stronie internetowej nju mobile lub SMS-em o treści START na nr 80344.

Zobacz: Regulamin usługi Rozmowi i Internet w nju z rachunkiem

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile | rozmowy i internet

w sumie: 26
  • 0

    7.  2016-06-20 20:45:04

    1 - a promocja im dłużej tym lepiej uwzględnia w swoim regulaminie ten pakiet?

  • -3

    8.  2016-06-20 20:49:21

    "Dokup dodatkowy numer internetowy do swojego numeru na planie nju buzz i wspólnie korzystajcie z dodatkowych 20 GB za jedyne 19 zł miesięcznie.

    Z dodatkowych GB możesz korzystać nie tylko na dodatkowym numerze internetowym, ale też na Twoim numerze głównym na planie nju buzz i nju dodatkowym (jeżeli jest również dołączony do numeru głównego).
    Dodatkowe GB łączą się z usługą "im dłużej, tym lepiej" to oznacza, że już po 6 miesiącach stażu w nju z rachunkiem numeru głównego liczba dodatkowych GB zwiększy się do 40 GB.
    "

  • 0

    9. ~  2016-06-20 20:52:17  host: host-81-190-227-3.wroclaw.mm.pl

    @7
    Nie zaktualizowali regulaminów im dłużej tym lepiej m.in o internet mobilny więc nie wiadomo nic.

  • 1

    10. ~  2016-06-20 20:54:32  host: host-176-221-123-5.dynamic.mm.pl

    Słabo. Szczególnie z zasięgiem przy wschodniej granicy. Cenowo kilka zł / mc więcej/mniej mnie nie interesuje.

  • 2

    11. ~Alek  2016-06-20 21:04:42  host: host-86-111-97-234.tvk.torun.pl

    Za 30 zł w RBM mam ALL:
    -kom., stacj., SMS-y, MMS-y i 5Gb internetu.

  • -1

    12. ~  2016-06-20 21:16:01  host: host-81-190-227-3.wroclaw.mm.pl

    @11
    Za 24zł w nju mam ALL:
    -kom. sacj., SMS-y, MMS-y i obecnie 32,5GB internetu.
    I nie muszę się bawić w pamiętanie o aktywacji i klepanie ussd/wchodzenie na play24 co miesiąc.

  • -2

    13. ~baboso  2016-06-20 22:07:21  host: 91.196.214.230

    Kiedy wreszcie PLAY odpowie na nowe oferty nju? Gruszka i spółka ruszcie doopy.

  • -1

    14.  2016-06-21 00:10:58

    @13 Jak straci 2 mln sim. Inaczej Excel nie pozwoli.

  • 0

    17. ~.  2016-06-21 07:08:30  host: n12-08-07.opera-mini.net

    Nieudolna próba dogonienia Playa

  • 1

    18. ~Radar  2016-06-21 08:35:40  host: 85.8.84.98

    @12 Jak ? Szukam kom+sms+mms najtaniej i nie wiem gdzie...

  • 0

    19. ~bolo  2016-06-21 09:16:22  host: public-gprs368572.centertel.pl

    17@ tak, zwłaszcza, że za 25 zł wiadomo co mamy w Play (full no limit + 6 GB), ale ja mam np. FM Mobile (tak, jest coś takiego) za 19,90 zł no limit voice (a nie tylko komórki) + 2 GB też abonament na 1 rok (na Plusie).

  • 0

    20. ~DSV  2016-06-21 09:20:10  host: host-212-67-140-70.cable.net-inotel.pl

    Tak trochę to średnio to wychodzi. Źle nie jest, ale super tez nie. Dla nielicznych.
    Do jakiegoś czasu miałem NJU za 39 zł, i było wszystko, rozmowy, także stacjonarne (wbrew pozorom-przydaje się! np jakies infolinie, urzędy, itp. Smsy, net jakieś 15GB (ostatnio zwiększyli do 35GB) gdzie wykorzystuję chyba zaledwie 2GB). Ostatnio dołączyłem nr mojej kobiety płacąc dodatkowo 9 zł, więc każdy numer kosztuje nas po 24 zł/mies.

  • 0

    21.  2016-06-21 09:41:45

    Oferta dla wąskiej grupy osób, choć dobrze że jest wybór. Doliczyć do tego stacjonarki i smsy i wyjdzie prawie drugie tyle.

  • 0

    22.  2016-06-21 10:48:57

    13 - a nie lepiej zmienić operatora niż robić z siebie Toudi'ego?

  • 0

    23. ~gosc  2016-06-21 10:55:48  host: 89-79-33-109.dynamic.chello.pl

    A moge do tego dokupić nju internet dodatkowy?

  • 0

    24. ~Raf  2016-06-21 12:12:49  host: public-gprs363294.centertel.pl

    Tak, możesz mieć do numeru głównego numer dodatkowy głosowy i internetowy.

  • 1

    25. ~ola  2016-06-21 13:01:09  host: ip-5-172-239-191.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    fajna oferta jak ktoś tylko dzwoni- nawet mało korzysta z sieci, udostępni po wi-f i do laptopa i sprawy pozałatwia... praktyczne bardzo. czy np. tylko rozmowy i aplikacje

  • 1

    26. ~  2016-06-21 13:53:07  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    1 Gb to tyle co nic nie oszukujmy sie, a tych rozmówi to 90 % osób i tak wygada za kilka zł realnie. Wiec słabiutko według mnie.

  • 0

    27. ~@n@l  2016-06-21 14:55:29  host: n12-01-08.opera-mini.net

    co z tego, jak nadal bonus w nju nie działa za rej. nr

  • 0

    28.  2016-06-21 17:00:45

    mozna kupic do tego dodatkowy za 9 + internet za 19?

Dodaj swoją opinię