Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozmowy bez limitu z wybranym numerem w dowolnej sieci w Orange

Rozmowy bez limitu z wybranym numerem w dowolnej sieci w Orange

Piszemy o tym pierwsi sirmark 30 Marca 2013 00:49

5 8

Od 29. marca do oferty Orange została wprowadzona promocja "Rozmowy bez limitu z wybranym numerem", przeznaczona dla abonentów taryf Smart Plan Halo, Smart Plan Multi oraz Delfin II, Pelikan II, Pantera II.

W ramach usługi użytkownik otrzymuje możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń głosowych z wybranym jednym numerem w dowolnej sieci komórkowej lub stacjonarnej w Polsce. Minuty z usługi wykorzystywane są w pierwszej kolejności przed jednostkami dostępnymi w ramach abonamentu.

Miesięczna opłata za usługę wynosi 9 zł i jest doliczana do faktury.




Aby aktywować usługę należy wysłać SMS-a o treści AKT NR1 wybrany_numer_telefonu pod numer 531. Usługa zostanie włączona w ciągu 24 godzin od zlecenia. Użytkownik może zmienić wybrany numer, ale jego zmiana nastąpi od nowego okresu rozliczeniowego

Zobacz: regulamin promocji "Rozmowy bez limitu z wybranym numerem"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 52
  • 1

    37. ~marzenka  2013-03-30 15:09:27  host: ip-78-30-91-42.free.aero2.net.pl

    36.) JUZ JEST WSTYD A BEDZIE WIEKSZY.......................................

  • 0

    38. ~  2013-03-30 16:59:04  host: v44-12.opera-mini.net

    PLAY 9 zł no limit w sieci rozmowy i sms, nawet oddzielnie można kupić tą taryfę i płacić tylko tyle jeśli się przejdzie klanem do PLAY,w Plus opłata tylko za pierwszą mimutę do p?łnocy,w T 4,99 czyli 5 zł do abonamentu dodatkowo połączenia na całą sieć no limit,a w O 1 numer za 9 zł ? ta firma sobie żartuje z ludzi ?

  • 0

    39. ~  2013-03-30 17:04:43  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    @38, a doczytałeś, że numer może być z dowolnej sieci? Nie każdy chce całymi klanami zmieniać operatora. Ktoś nie będzie chciał, to nie właczy. jaki masz problem?

  • 2

    40.  2013-03-30 17:36:20

    mariano - osobiście używam nielimitowanej abonamentowej taryfy ;-) Nie polecam, bo zaraz będzie krzyk, że 80 zł to złodziejstwo, albo po co to komu jak może być za darmo albo za 5 zł przez rok to samo albo i lepiej ;-)

  • 1

    41. ~  2013-03-30 17:58:07  host: v44-12.opera-mini.net

    40,to bez tela masz ofertę ? w jakiej sieci ?

  • 1

    42. ~  2013-03-30 17:59:44  host: v44-12.opera-mini.net

    39,jak z dowolnej sieci to ok,a można zmienić wybrany numer czy do końca umowy jest tylko ten który raz się wybrało ?

  • 2

    43. ~divhashmorex  2013-03-30 18:18:40  host: 87-207-157-28.dynamic.chello.pl

    42, można zmienić,ale zmiana zacznie obowiazywać dopiero od kolejnego okresu rozliczeniowego

  • 2

    44. ~  2013-03-30 18:42:05  host: v44-12.opera-mini.net

    43,to,że od kolejnego okresu rozliczeniowego obowiązuje zmiana to normalka tylko chodzi o to czy sieć sobie nie wymyśliła haczyka że jak wybrałeś jakiś numer a potem ten ktoś zmieni numer to już by było po tej opcji gdyby tak było

  • 2

    46. ~KungFuPanda  2013-03-31 08:00:00  host: user-164-126-138-147.play-internet.pl

    A ja dzisiaj jestem ostatni dzień w orange (tp) i od jutra jestem wolnym ,szczęśliwym człowiekiem . Wieloletnia przygoda z tymi @#$% odchodzi w niebyt !!! Orange SMD :D

  • 0

    47. ~Ljuboj  2013-03-31 08:54:19  host: bds159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bezsens, jak zawsze orange jest 5 lat za konkurencja, gdy niektore nieci maja juz nolimit ze wszystkimi w sieci za darmo a niektore wprowadzaja to, orange robi promocje do jednego numeru z sieci... zal

  • -1

    48. ~goral2099  2013-03-31 09:13:24  host: ip-37-209-142-77.free.aero2.net.pl

    47: Do jednego numeru z DOWOLNEJ sieci.

  • 2

    51. ~goral2099  2013-03-31 10:17:21  host: ip-37-209-152-89.free.aero2.net.pl

    Jak ktoś "na szybko" przeczyta tytuł wiadomości i samą wiadomość to może odnieść wrażenie że chodzi o nr w sieci. Może go zmienić na coś bardziej dobitnego, w stylu: "Rozmowy bez limitu z wybranym numerem z dowolnej sieci w abonamentach Orange" ;)

  • 1

    52.  2013-03-31 11:04:21

    goral2009: zmienione.

  • 0

    53. ~Miauryczy  2013-03-31 14:12:56  host: 77-254-31-199.adsl.inetia.pl

    To w końcu w dowolnej sieci czy w Orange?

  • 0

    54.  2013-03-31 14:50:16

    Miauryczy: numer w DOWOLNEJ sieci. No przecież to jasno opisane jest w newsie... A tytuł poprawiłem, żeby dodatkowo jeszcze tamtym miejscu od razu walić po oczach komunikatem "NUMER W DOWOLNEJ SIECI".

  • 1

    55. ~  2013-03-31 15:42:46  host: v38-13.opera-mini.net

    To tym razem nie w kij dmuchał jak kartę SIM w abo wyłączą za zbyt długie gadanie :-D

  • 0

    56.  2013-03-31 15:58:52

    41 - a co to ma za znaczenie?

  • 0

    57. ~mirekb  2013-03-31 23:00:15  host: apn-37-247-236-208.dynamic.lte.plus.pl

    szkoda ze rzecznik orange podal az tyle info przed 01.04.2013..start smart??pewnie bedzie cos innego?play zbuduje lte z pomoca i na masztach plusa a orange z ptc?

  • 1

    58. ~  2013-04-01 00:13:31  host: cyrax.core-1.jd.gurutek.biz

    49, ci sami ludzie, których nazywasz tępakami z PLAY byli wcześniej np. w Orange, Erze, potem się z tych sieci przenieśli, ludzie mają dość krętych ofert, są tak przyzwyczajeni do tego, że sieci robią ich na szaro, że dziś już nawet się nie spodziewają dobrych ofert po tych sieciach,tak jest dzięki temu, że te sieci przez lata ludzi do tego przyzwyczajały swoimi korzysnymi ofertami, korzystnymi tylko dla sieci, dla ludzi już mniej.

  • 0

    59.  2013-04-01 13:32:59

    Aktywowałam. W odpowiedzi mam SMS, żeby upewnić się, czy prawidłowo wpisałam numer. Zobaczymy, Czekam 24 H a na Orange On-line nie znalazłam tej usługi do włączenia.

Dodaj swoją opinię