Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozmowy bez limitu w Orange - cenniki i regulaminy

Rozmowy bez limitu w Orange - cenniki i regulaminy

Q! 17 Kwietnia 2012 12:47

0 0
Orange udostępnił cenniki oraz regulaminy dwóch nowych ofert no limit. Przedstawiamy ich szczegóły.

16. kwietnia Orange wprowadził do swojej oferty dwie taryfy no limit - szerzej o nich pisaliśmy w tej wiadomości. Teraz operator udostępnił jej szczegółowe cenniki i regulaminy.

Zobacz: cennik usług w ofercie Rozmowy bez limitu (plik .pdf; 395 kB)
Zobacz: regulamin oferty Rozmowy bez limitu (plik .pdf; 162 kB)
Zobacz: regulamin promocji w ofercie Rozmowy bez limitu (plik .pdf; 210 kB)
Zobacz: regulamin promocji proste przejście na ofertę Rozmowy bez limitu (plik .pdf; 180 kB)
Zobacz: regulamin promocji Rozmowy bez limitu w sklepie internetowym (plik .pdf; 199 kB)
Zobacz: regulamin promocji rabat na abonament dla klientów bez usługi eko faktura (plik .pdf; 189 kB).

Źródło tekstu: Orange, wł     


Dodaj do:
w sumie: 32
  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    15. ~ojtam  2012-04-17 13:26:50  host: 195.216.250.17

    jednym słowem nieudana kopia oferty play. nieudana bo pod wieloma względami słabsza (mmsy nie są darmowe, pakiet danych droższy i bez możliwości wyboru który się chce, o 50% dłuższa umowa itp itd) i gdzie ta oryginalność? że rozmowy na stacjonarne są bezpłatne? inne sieci to mają bezpłatnie w ofercie dla biznesu a w zwykłej ofercie jest to za darmo przez 25% czasu trwania umowy. Dodatkowo wszystkie sieci mają swoje bonusy, plus na internet LTE, play 1 gb za darmo przez cały okres umowy (orange 19 zł za pakiet 2gb) a t-mobile też chyba coś tam ma, więc kolejne ksero oferty play tyle że najgorsze. jak zwykle orange musi orżnąć ludzi na gwiazdkach przy nolimit...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~  2012-04-17 14:11:27  host: aepg110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zróbcie rzetelne porównanie w tabelce i zobaczycie kto ma najlepsze warunki. Jak widać są różnice i to duże.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    18. ~wozignój  2012-04-17 14:40:24  host: 81.219.84.18

    tak k*wa. Wszyscy skopiowali, pisali na kolanie, tylko Play obmyslał strategie, zanalizował rynek i wprowadził rewolucyjna oferte.. n/c barany..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~  2012-04-17 14:45:01  host: 212.160.172.70

    Nareszcie ktoś kompetentny żeby to im wytłumaczyć

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~Jogistik  2012-04-17 15:07:24  host: blue-system.pl

    Byłem zainteresowany tą ofertą, jednak kwota 300 zł za aktywację mnie odepchnęła.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~  2012-04-17 15:08:09  host: 212.160.172.70

    Przy przedłużaniu się nie płaci aktywacji

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~Sapp  2012-04-17 15:11:11  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    a co no limit z telefonem?? czekam...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    23.  2012-04-17 15:13:37

    Taryfa 39,99 zł z uwagi na brak wliczonych smsów i mmsów jest całkowicie bezużyteczna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~barry  2012-04-17 15:35:13  host: 77-253-64-216.adsl.inetia.pl

    loodzie co wy moowicie - rozumiem, że bez SMS'ów nie jest tak jak sobie wymarzyliście, ale to nie oznacza, że osoba dostając darmowe do Orange i prawie 6 godzin do pozostałych, nie ma co z tym zrobić. U nas w Polsce tylko albo białe albo czarne - żadnych barw po środku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~MADD  2012-04-17 17:04:27  host: host-89-230-71-222.rzeszow.mm.pl

    @24 BRAWO za KOMENTARZ!!! Same sknery tu i nędzarze. Za darmo to można dostać pod sklepem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~  2012-04-17 17:07:48  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @23, powinieneś podkreślić, że dla Ciebie jest bezużyteczna. Ja tez piszę sms ale znam wiele osób, które wysyłają max. 5szt w miesiącu a najczęściej wcale nie wysyłają

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27.  2012-04-17 18:47:06

    23. Rezo - dla Ciebie może... Ja wysyłąm ze 3 esemesy najwyżej, z czego regularnie jeden to premium jest ;-) Nie wystko jest dla wszytskich - jakby tak było to kazdy zamiast 100 tysięcy na auto wydaliby na ciągnik - to są teraz wypasione maszyny w dość konkretnych cenach - byłoby czym poszpanować ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~zbyszek  2012-04-17 22:19:13  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    w Play dwa lata temu dostałem za 50zł 6h do wszystkich, nieograniczone do Play, HTC Wildfire (które sprzedałem za 700zł -100zł za telefon) więc mam umowę z warunkami podobnymi do orange za 39,90zł, tylko że ja sprzedając telefon mogłem sobie opłacić abonament za cały rok, więc realnie płaciłem tylko za kolejny, więc realnie koszt mojego abonamentu miesięczenie to 25zł (umowa 2 lata temu), jakoś mnie ten abonament na nogi nie powala...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~  2012-04-18 09:04:42  host: ozp106.internetdsl.tpnet.pl

    A najgorsze jest to, że dla obecnych abonentow za przejscie do tej taryfy ciagna haracz w wysokosci az 300zl!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~  2012-04-18 09:07:32  host: ozp106.internetdsl.tpnet.pl

    Hey z hosta: 212.160.172.70 Chyba zle doczytales - taki placi tylko 299 zl.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~  2012-04-18 09:33:17  host: 213-195-179-81.ip.netia.com.pl

    @29. Przecież te opłaty są zniesione więc albo nie doczytałeś albo celowo wprowadzasz w błąd.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~majki  2012-04-23 10:52:11  host: 188.116.35.39

    gdzie jest napisane że te opłaty są zniesione?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~kaiserek  2012-04-24 21:24:59  host: dji4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W regulaminie promocji, jeśli bierzesz na czas określony, opłacasz standardową aktywację 50 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~  2012-05-07 21:23:29  host: 89-76-233-29.dynamic.chello.pl

    Czy w nizszej taryfie minuty sa wymienne na SMSy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35.  2012-05-18 20:38:53

    Ludzie, 300zł aktywacji jest tylko w celu wyliczenia kary umownej. Nowy klient płaci standardowo 50zł aktywacji, przedłużający nic. Co do kopiowania, nie zgodzę się z uwagami @15 : 1. Kto w tych czasach wysyła mms? 2. W play umowa na 12 msc, czyli po tym czasie moga odwołać promocję. W Orange 18msc gwarancji usług i możliwość zmiany warunków w trakcie. 3. Pakiety dodatkowe w play to 200mb za 7zł (w przypadku ponownego aktywowania już 10zł na sztywno msc) i 7zł za stacjonarne a w Orange 2 gb za 19zł ale tylko w razie korzystania z neta w danym miesiącu. W niższym abo pakiet nolimit neta kosztuje 10zł, czemu nie wysylać więc za free sms z internetu? LUDZIE TRZEBA KOMBINOWAĆ! a play ssie.

Dodaj swoją opinię