Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozmawiał przez dwa telefony i kierował kolanami

Rozmawiał przez dwa telefony i kierował kolanami

sirmark 10 Lipca 2007 14:48

0 0
Izraelska policja zatrzymała kierowcę, który w czasie jazdy obie ręce miał zajęte przez telefony komórkowe, a kierownicę trzymał kolanami - podał dziennik "Jedijot Achronot".

Funkcjonariusze zauważyli winowajcę, rozmawiającego jednocześnie przez dwa telefony, dwa dni temu w mieście Ramla w środkowym Izraelu.

Pomysłowość kierowcy kosztowała go 500 szekli (ok. 100 euro) i cztery punkty karne.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2007-07-10 14:50:09

    Szacunek :-)

  • 0

    2. ~  2007-07-10 15:08:04  host: p07-11.opera-mini.net

    jestem pod wrażeniem;)

  • 0

    3. ~Bob  2007-07-10 15:08:54  host: dzb56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak... Jedijot Arcyidiot...

  • 0

    4. ~  2007-07-10 15:09:42  host: 87-205-44-211.adsl.inetia.pl

    Nic nowego. Nawet u nas można spotkać biznesmanów równocześnie rozmawiających przez zestaw słuchawkowy, głośnomówiący, dwa inne telefony przy uchu i jeszcze robiących notatki i przeglądających mapę.

  • 0

    5. ~kyoto  2007-07-10 15:12:25  host: 212.160.172.70

    podejrzewam, ze dorabial po godzinach na infolinii izraelskiej neo, albo w Orange =)

  • 0

    6. ~Stefan  2007-07-10 15:34:16  host: p05-07.opera-mini.net

    U nas dostałby 0 pkt. i z 500 zl.mandatu. Coś bardzo wyrozumiali są w Izraelu jak o kasę chodzi.

  • 0

    7.  2007-07-10 16:12:34

    Wydawało mi się, że tego newsa (notabene też z Izraela) czytałem już dobrych kilka lat temu :-). Trochę OT (ale tylko trochę ;-)) - również parę lat temu widziałem na Euronews w przerywniku "No Comment" grób z hebrajskimi napisami w kształcie Motki StarTAC :-).

  • 0

    8. ~cristof  2007-07-10 16:50:13  host: host217-36-0-13.in-addr.btopenworld.com

    @Przemolog - mam nawet pewnosc ze byl taki news z Izraela wlasnie jakies 3 lata temu

  • 0

    9. ~non  2007-07-10 16:50:41  host: eft196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 7. Też widziałem te fotki w pewnym miesięczniku. Dobre to było.

  • 0

    10. ~V  2007-07-10 16:52:19  host: hyp-net-74-242.lodz.msk.pl

    no a czym miał biedak trzymać tą kierownicę? Przecież jakby ją trzymał zębami, to nie mógłby rozmawiać przez te telefony :)

  • 0

    11. ~r  2007-07-10 17:09:33  host: chello087207229190.chello.pl

    #10: mógł jeszcze trzymać wackiem hehe. Ja to z kolei jestem ciekaw czy ten sprytny pan jechał drogą ekspresową czy może jedynie parkował? ;-)

  • 0

    12. ~fff  2007-07-10 19:18:34  host: chello089076050200.chello.pl

    Stał w korku pewnie :PPPPPP

  • 0

    13. ~r  2007-07-10 20:42:40  host: chello087207229190.chello.pl

    #12: to moim zdaniem nie powinien dostać mandatu. W końcu chyba zakazana jest rozmowa podczas jazdy a stanie w korku to nie jazda. Czepili się go i tyle. ;-)

  • 0

    14.  2007-07-10 22:01:25

    Wiecie co , ja zebym miał możliwość próbowania naśladowania tego pana to jeszcze muszę zdać prawko,kupić autko i już będę mógł ćwiczyć - na jakiejś polnej dróżce coby nie zrobić krzywdy komuś i sobie;)

  • 0

    15. ~Wilk  2007-07-10 22:16:27  host: gw.slowianin.pl

    U żydów to wszystko możliwe... :/

  • 0

    16.  2007-07-10 22:48:26

    jestem ciekaw czym gazu dawal :)

  • 0

    17. ~Przemek  2007-07-10 23:19:39  host: 76-34.idc.net.pl

    To nie takie trudne, jak się umie jeździć. Zdarzyło mi się kiedyś między Bochnią a Limanową z jednej komórki odczytywać numer, który przyszedł SMSem i wpisywać go równocześnie na drugiej komórce. Jak droga nie jest bardzo kręta, to kierowanie kolanami nie sprawia większego problemu.

  • 0

    18. ~lola  2007-07-11 09:53:27  host: 212.160.172.70

    hej proponuję wprowadzić ten motyw w jednym z odcinków jasia fasoli byłoby bombowo. Jaś by napewno przy tym w coś wjechał np. w idące dzieci albo w mocherowe berety:)polecam

  • 0

    19. ~rudmar  2007-07-11 12:17:31  host: eap6.internetdsl.tpnet.pl

    Ja tam bym sie klocil bo w przepisach jest ze nie wolno rozmawiac przez telefon a nie TELEFONY :)

Dodaj swoją opinię