Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozłucki jednak wszedł do RN TP

Rozłucki jednak wszedł do RN TP

WitekT 9 Listopada 2006 14:56

0 0
Wiesław Rozłucki jednak został członkiem rady nadzorczej Telekomunikacji Polskiej. Zrezygnował z umowy wiążącej go z Ernst & Young, która stanowiła konflikt interesów, bo E&Y jest audytorem TP.

Rozłucki uzupełnił tym samym wakat po Jerzym Droździe, który złożył rezygnację 9. września. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~  2006-11-09 15:23:15  host: 193.164.157.80

    I warto bylo krasc newsa z fkn.pl?????

  • 0

    2.  2006-11-09 15:29:17

    1: doskonale wiesz od kogo były informacje, a Twoje komentarze w tym stylu stają się już nudne. PS. Do niezorientowanych - ja z komentującym się doskonale znam.

  • 0

    3.  2006-11-09 15:31:50

    A przy okazji to polecam poczytać co pisał Maciek, a co ja - i kto miał rację. :P

  • 0

    4. ~  2006-11-09 16:21:20  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Witucki, Rozłucki - ludziska dajta spokój. Pomieszanka z poplątankiem można doastać. ;-D

  • 0

    5. ~  2006-11-09 16:32:37  host: 193.164.157.80

    info z telepolis.pl z 00:52: Kandydatura Wiesława Rozłuckiego na członka rady nadzorczej Telekomunikacji Polskiej może nie paść na walnym, które ma odbyć się 9. listopada. Powodem jest konflikt interesów. Rozłucki jest związany umową na doradztwo firmie Ernst & Young, która jest jednocześnie audytorem sprawozdań finansowych TP. Kandydaturę byłego prezesa Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych miał wysunąć France Telecom. Żeby tak mogło się stać, Rozłucki powinien zrezygnować z E&Y.

  • 0

    6. ~  2006-11-09 16:33:45  host: 193.164.157.80

    news z fkn.pl ze srody 22.42: Według nieoficjalnych informacji, Wiesław Rozłucki, który jeszcze dziś rano był kandydatem France Telecom do rady nadzorczej TP, wieczorem zrezygnował z kandydowania. Według naszego informatora, powodem rezygnacji jest konflikt interesów. Rozłucki jest zaangażowany w spółce audytorskiej Ernst & Young, która jest audytorem TP. W związku z tym musiał podjąć decyzję o wyborze. Według naszych informacji wybrał E&Y.

  • 0

    7.  2006-11-09 16:36:13

    Doskonale wiesz od kogo przyszła ta informacja, Maciek też jej nie wyczarował. Na dodatek Maciek napisał o tym, że Rozłucki nie zrezygnuje z E&Y, a ja napisałem, że jest problem i żeby się dostać do RN musi zrezygnować z E&Y. Już jasne?

  • 0

    8. ~nigel  2006-11-09 18:32:17  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    Witku: wchodzi DO, a nie TO - popraw w tytule :)

  • 0

    9.  2006-11-09 18:43:42

    nigel: dzięki, już poprawione! :)

  • 0

    10. ~jozefiak  2006-11-10 08:31:51  host: cog82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Macku, Witek wiedzial pierwszy;-)

Dodaj swoją opinię