Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozkład na Javie

Rozkład na Javie

WitekT 6 Lipca 2005 10:26

0 0

Spóźnienia na tramwaj czy autobus to już w Szczecinie nie problem. Pasażerowie korzystający z usług Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego od niedawna mogą sprawdzać rozkład jazdy w swojej komórce.

Wygodny i czytelny program jest na stronie www.microbus.ssn.pl. Wystarczy go ściągnąć na swój telefon. Napisany jest w Javie.
Ci, którzy już korzystają z programu twierdzą, że rozkład działa bez zarzutu na wszystkich modelach telefonów (wyjątkiem są te, które mają ograniczenia pamięci). Zajmuje 50 kB i jest prosty w obsłudze. Po wybraniu z menu odpowiedniej opcji informuje o przystanku i godzinie najbliższego odjazdu.

Źródło tekstu: Kurier Szczeciński     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~nmonster  2005-07-06 11:40:00  host: duc225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    U nas w GOPie jest rozkład na WAPie - rozwiązanie jest o tyle gorsze ze za kazde sprawdzenie trzeba płacić a lepsze że zawsze mamy aktualny rozkład.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet