Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozdajemy Mini StartPOP-y!

Rozdajemy Mini StartPOP-y!

WitekT 4 Września 2006 09:00

0 0

Weź udział w naszym konkursie! Rozdajemy Mini StartPOP-y dla Ciebie i Twoich najbliższych!



Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno, proste pytanie. Pięć osób, które zrobi to najszybciej, wygra komplet 5 Mini StartPOP-ów z kolejnymi, ładnymi numerami.

Codziennie, przez 10 kolejnych dni między 9 a 17, będziemy publikować kolejne pytanie. Bądźcie czujni i nie dajcie się wyprzedzić! Link do pytania będzie umieszczomy w cegiełce konkursowej w prawej kolumnie na głównej stronie. Zawsze można też kliknąć tutaj. ;-)




Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest rejestracja na naszym forum.

Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest PTK Centertel, operator sieci Orange.

Regulamin konkursu można przeczytać tutaj.

pop mini5zl

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 86
  • 0

    67.  2006-09-12 17:18:57

    Leszek ma musze przyznac bardzo dobry pomysl :)

  • 0

    68.  2006-09-12 17:20:10

    a tak w ogole to gdzie sa wyniki archiwalne?? czy w ogole cos takiegop jest?? bo ja bralam udzial chyba 2 razy i potem zapominalam sprawdzic wyniki

  • 0

    69.  2006-09-12 17:20:17

    To bylby bardzo dobry pomysl. Z teg pospiechu zaznaczylem nie to co chcialem ;)

  • 0

    70.  2006-09-12 17:21:59

    Tak jest: Wiadomosci-> Wszystkie-> TELEPOLIS>PL-> i tu masz czego szukasz ;)

  • 0

    71.  2006-09-12 17:22:58

    Moze Witek wezmie pod uwage pomysl Leszka :)

  • 0

    72.  2006-09-12 17:23:25

    Moj bład, zamiast Wszystkie-> daj Wiecej-> ;) Znowu przez ten pospiech, o jednym mysle drugie pisze. Wiec tak: Wiadomosci-> Więcej-> TELEPOLIS>PL->

  • 0

    73.  2006-09-12 17:24:07

    Dziękuję bardzo :)

  • 0

    74.  2006-09-12 17:25:29

    No cóż życzę nam wszystkim szcześcia :-) Obyśmy to my zwyciężyli :-)

  • 0

    75.  2006-09-12 17:25:42

    do Julka9 : Ja mam firefoxa i subskrypcje rss pokazuje mi wiadomości do 4 dni od publikacji.

  • 0

    76.  2006-09-12 17:25:42

    O a ja tu nie pisałem, a odpowiedziałem

  • 0

    77.  2006-09-12 17:27:37

    Aha, ja sie na tym nie znam, ale dziękuję kwzg :)

  • 0

    78.  2006-09-12 17:30:15

    Dziś raczej nie będzie rozrzutu 4 czy 8 minut między pierwszym i dziesiątym miejscem ;)

  • 0

    79.  2006-09-12 17:30:30

    jak uzywasz firefoxa to u góry w pasku w którym wpisujesz adres strony pojawia sie taka pomarańczowa ikonka przypominajaca głośniczek kliknij na nia i po sprawie. :)

  • 0

    80.  2006-09-12 17:34:06

    Ok :-) Życzę wszystkim miłego dnia, papa :)

  • 0

    81.  2006-09-12 17:34:29

    o, 10 bylem 8 :)

  • 0

    82.  2006-09-12 17:34:51

    pierwszy raz mi sie udalo zalapac w pierwszej 10 :D

  • 0

    83.  2006-09-12 17:49:30

    Regulamin Konkursu został złamany :/
    "Konkurs trwać będzie codziennie od 4 września 2006 r. do 13 września 2006 r. w godzinach od 9:00 do 17:00 włącznie"
    ...ale pewnie nic się nie stało.
    PIS działa... :D

    PS:jak mi zabraknie papieru w WC to sobie wydrukuje ten regulamin :p

  • 0

    84. ~  2006-09-12 19:25:07  host: grzegorz88.net.autocom.pl

    specjal: to sprawdz czy ci sie czasem atrament nie rozmazuje ;)

  • 0

    85. ~  2006-09-12 19:47:41  host: abyq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    crism: jak podmuchasz...to się nie rozmarze :p

  • 0

    86.  2006-09-13 02:36:59

    Myślę, że będę szósty

Dodaj swoją opinię