Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozdajemy maskotki Angry Birds na Facebooku!

Rozdajemy maskotki Angry Birds na Facebooku!

WitekT 24 Października 2011 12:35

0 0
angry birdsmChcecie maskotki Angry Birds? Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie codziennie będziemy rozdawać jedną.

Na profilu TELEPOLIS.PL na Facebooku codziennie będziemy organizować mały konkurs, w którym zwycięzca zostanie nagrodzony jedną z maskotek Angry Birds. Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie!

Maskotki zapewnia T-Mobile.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • -1

    1.  2011-10-24 12:35:56

    Wszystkie komentarze w stylu "znów ten pejsbuk" zostaną usunięte. Konkurs jest dla tych, którzy mają konto na Facebooku lub chcą je założyć. Jeżeli nie mają albo nie chcą, to konkurs dla nich nie jest.

  • 0

    3. ~wuja po to jes to  2011-10-24 12:42:17  host: 212.160.172.70

    @2 Czy to takie trudne przeczytać ze zrozumieniem pierwszy post ?

  • 0

    4. ~Anders  2011-10-24 12:44:41  host: 77-255-47-3.adsl.inetia.pl

    Angry Birds od tmobile znowu w natarciu :D Fajne maskotki , ciekawe na czym będzie polegał sam konkurs :) czekamy na więcej informacji!

  • -1

    6. ~a_lex  2011-10-24 13:09:21  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    No proszę, w końcu jakiś konkurs na moim ulubionym portalu :)

  • -1

    8. ~deux  2011-10-24 13:54:43  host: apn-95-40-4-131.dynamic.gprs.plus.pl

    @P4 manię prześladowczą daje się leczyć :)

  • 3

    9. ~  2011-10-24 14:06:56  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    na zdjęciu (od lewej) WitekT,Q,DD7,LuiN.

  • 1

    10.  2011-10-24 14:12:27

    9: ja to świnka jestem, czyli trzeci od lewej... ;-)

  • 1

    11.  2011-10-24 14:15:40

    @9 - żółte łyse to ja. ;-)

  • -1

    12. ~  2011-10-24 14:16:39  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    wiedzialem że Wam się spodoba :)

  • 0

    13.  2011-10-24 14:20:55

    A ja tam bym wolał maskotkę np. z robocikiem będącym logo Androida. Albo z którąś z postaci plants vs. zombies ;)

  • 1

    14. ~a_lex  2011-10-24 14:34:52  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    A jako maskotka Javy mogłaby występować paczka kawy ;)

  • 0

    15. ~a_lex  2011-10-24 16:38:35  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    A kiedy będą kody od Telepolis na FB? ;-)

  • 0

    16. ~ja  2011-10-24 21:28:30  host: 213.156.120.85

    Mega! :D A przypadkiem maskotki heyowego Ryśka nie macie? Marzy mi się taka ;) Ale o ptaszydła też zagram, a co!

  • 0

    17.  2011-10-25 03:06:59

    Świnka najfajniejsza :3

  • -1

    18.  2011-10-25 03:39:58

    #9. A czerwony to ja. Luinowi pozostal niebieski ;)

  • 0

    19.  2011-10-25 23:45:54

    "Mom please!" :) Angry birds robi furrore :) Może wezmę udział, fajnie by było miec takiego pluszowego ptaka. T-Mobile trafilo w dziesiątkę z promowaniem swojej sieci w ten sposob :)

Dodaj swoją opinię