Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rozbudowa funkcjonalności e-boku w Plusie

Rozbudowa funkcjonalności e-boku w Plusie

WitekT 15 Września 2004 17:05

0 0

Od dziś w internetowym biurze obsługi abonenci sieci Plus GSM mogą otrzymać bardziej dokładną informację o saldzie na koncie abonenckim.

Do tej pory jedyną informacją dla użytkownika była pozycja dotycząca przekroczenia zawartego w abonamencie pakietu minut bądź kwotowego. Od dziś informacja ta zawiera dodatkowo stan wykorzystania aktywnych pakietów - kwotowych, minutowych i innych, np. SMS-ów czy transmisji danych.




Po zalogowaniu się po adresem www.ebok.pl należy wybrać zakładkę Telefon, a później Dostępność pakietów.

Wkrótce rozszerzona zostanie w podobny sposób informacja zawarta pod numerem 2580 - jeszcze przed 15 października, czyli wprowadzeniem za niego odpłatności.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~ksad  2004-09-15 20:46:00  host: dial-65.zgora.dialog.net.pl

    Panowie, to nic! Czy nikt z Was nie zauważył, że od 15 października (czyli za miesiąc) Plus stanie się jedynym operatorem w segmencie post-paid, który każe sobie płacić za połączenie z konsultantem? Łaczenie z 2601 - darmowe, jak dotąd; przełączenie na konsultanta - 95 gr niezależnie od czasu trwania połączenia. Aboneci otrzymali już powiadomienia listowne.

  • 0

    6. ~Robert  2004-09-15 21:36:00  host: c44-29.icpnet.pl

    Racja, pewnie to kolejna rzecz, która ma zmienić świat na plus :P w dobie umtsu, edge i gprsu kto by tam potrzebował bezpłatnego kontaktu z konsultantem :D

  • 0

    7. ~żabcia  2004-09-15 23:45:00  host: aez76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nowa funcjonalność jest do bani, bo zawiera tylko wykorzystanie dokupionych pakietów, a nie minut i sms-ów dostepnych w abo

  • 0

    8. ~Robert  2004-09-16 09:50:00  host: c44-29.icpnet.pl

    To jednym słowem kiszka ? Ja ciągle czekam na ten moment, w którym będzie można bez problemu sprawdzić _aktualny_ stan rachunku za dany miesiąc - czyli ile dokładnie wydzwoniłem do danego dnia od początku miesiąca (może być nawet z poślizgiem dzień lub dwa). A tak wracając do tematu - plus się tylko ośmiesza wprowadzając takie ulepszenie....

  • 0

    9. ~Bartol  2004-09-16 11:01:00  host: yh182.internetdsl.tpnet.pl

    SirM: ;-), Zabcia: nie masz racji

  • 0

    10. ~SirM  2004-09-16 11:36:00  host: 62.233.169.194

    Robert: Chyba kazdy by chcial tak sprawdzac.. ale niestety operatorom nie jest na reke aby tak dokladnie ludzie mogli sprawdzac saldo..

  • 0

    11. ~Robert  2004-09-16 12:26:00  host: c44-29.icpnet.pl

    Po prawie dwóch latach umiem już mniej więcej przewidzieć swój rachunek, ale niestety co jakiś czas jest wpadka i przekrocze założony budżet ;( Ale nie można mieć wszystkiego, po to chyba wymyślili pre-paidy, aby było wiadomo, ile wydzwoniliśmy od doładowania.

  • 0

    12. ~Bartol  2004-09-16 12:57:00  host: yh182.internetdsl.tpnet.pl

    Robert, przeciez dokladnie to mozesz sprawdzic w eboku. I to nie tylko to czy juz zuzyles wliczone minuty i smsy, ale rowniez to ile Ci jeszcze zostalo. Czegos jeszcze brakuje? A jak wszystko zulyles, to system informuje ile bedziesz musial doplacic do abonamentu.

  • 0

    13. ~Robert  2004-09-16 13:32:00  host: c44-29.icpnet.pl

    Bartol - to w takim razie "żabcia" zrobiła tylko zamieszanie :) Jeśli jest taka funkcjonalność, jak piszesz - to git! w idei dostępne jest tylko info o wykorzystanych minutach z obecnego miesiąca i ilości minut z poprzedniego ms. Gdy się skończą - nie ma informacji o wykorzystanych minutach ponad to, co wykorzystaliśmy z bezpłatnych minut.

  • 0

    14. ~Bartol  2004-09-16 13:55:00  host: yh182.internetdsl.tpnet.pl

    Robert, wejdz do eboka i sam zobacz.

  • 0

    15. ~Robert  2004-09-16 14:10:00  host: c44-29.icpnet.pl

    Bartol - nie mam plusa :) Mam dostęp do idea24on-line oraz i-boa w erze :)

  • 0

    16. ~żabcia  2004-09-16 16:26:00  host: afg113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla mnie funcjonalność to połączenie info wykorzystania minut i sms-ów zawartych w abo (jak w Idei)+ zużycie pakietów.Bartol-zużycia w ramach abo nie ma, tylko jest info o przekroczeniu zużycia z abo i dokładne zużycie z pakietów.

  • 0

    17. ~WitekT  2004-09-16 16:32:00  host: pollux.ds.pg.gda.pl

    żabcia: nie masz racji. mam taryfe efekt, pokazuje mi jasno ile wykorzystałem już swojego limitu.

  • 0

    18. ~żabcia  2004-09-16 16:44:00  host: afg113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT:w efekcie za abo kupujesz pakiet kwotowy, który zużywasz na co chcesz, a w taryfach prywatnych masz bezpłatne min. i sms wliczone w abo

  • 0

    19. ~SirM  2004-09-16 17:46:00  host: 62.233.169.194

    jakies dziwne rzeczy piszesz.. masz w ogole plusa? bo mi ebok pokazuje zarowno pozostala wartosc pakietu kwotowego (taryfy Efekt) jak i pozostale minuty i SMSy wliczone a abo (taryfy Plus). Po przekroczeniu zarowno pakietow jak i dodatkow wliczonych w abo, jst informacja o kwocie przekroczenia ... wiec w czym problem?

  • 0

    20. ~żabcia  2004-09-16 19:27:00  host: afk153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    problem w tym, że w starych taryfach to nie działa,a przejście na nowe mi się nie opłaca, bo mam lojalkę(i bonusy) za bycie w sieci od początku

  • 0

    21. ~Bartol  2004-09-16 21:07:00  host: yh182.internetdsl.tpnet.pl

    Zabcia, mozesz spokojnie przejsc na nowe taryfy (Plus, no w miare nowe). Bonusy w postaci PlusTobie zostaja.

  • 0

    22. ~ksad  2004-09-18 22:15:00  host: dial-1282.zgora.dialog.net.pl

    Do żabci: Żabuniu, przejdź na nowe taryfy, a na pewno zachowasz wszystkie przywileje (jeśli rzeczywiście jesteś w cieci "od początku")...

  • 0

    23. ~Rafal  2004-09-22 00:20:00  host: 212.122.214.161

    Żabcia jak stara taryfe masz i co to za bonusy? Ja uzywam Plus 100 i mam 80 minut (50 w abo + 30 za staż). Z tego co pamietam w kazdym przypadku poza najtanszą Czasami 10 opłacało się zmienić na nową taryfę bez względu na bonusy. BTW: Plus Tobie też jest w nowych taryfach, a dodatkowo minuty przechodzą ci na 3-mce. A więc nie zwlekaj kobito

  • 0

    24. ~żabcia  2004-09-22 17:36:00  host: afh43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chopaki poradźcie, bo sama nie wiem. Mam Akcję 60 + bonusy: 15 min.+ 50 sms-ów, a też darmo przekierowania na n-ry Plusa, co dla mnie ważne jak jestem u mamy na wsi, bo tam zasięg marny i z anteny kierunkowej korzysta. Mam tez 2 fon z Czasami 10 + bonus 30 min.

Dodaj swoją opinię