Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Również P4 przystąpiło do "Porozumienia na rzecz bezpieczeństwa dzieci w Internecie"

Również P4 przystąpiło do "Porozumienia na rzecz bezpieczeństwa dzieci w Internecie"

LuiN 4 Listopada 2009 14:31

0 0

P4 przystąpiło do "Porozumienia na rzecz bezpieczeństwa dzieci w Internecie" wspólnego przedsięwzięcia usługodawców dostępu do Internetu, organizacji pozarządowych specjalizujących się w tematyce bezpiecznego Internetu, a także organów administracji państwowej, powstałego z inicjatywy Grupy TP.




W gronie sygnatariuszy znajdują się również ArcaBit, Fundacja Dzieci Niczyje, Fundacja Kidprotect.pl, Fundacja Orange, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, Interia.pl, NASK, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, Polska Telefonia Cyfrowa, Polskie Badania Internetu, PTK Centertel, Telekomunikacja Polska, UPC Polska, Wirtualna Polska oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej.


Podstawowym celem "Porozumienia" jest budowa koalicji na rzecz edukowania rodziców, opiekunów i dzieci korzystających z Internetu o zagrożeniach mogących wynikać z używania sieci oraz sposobach na ich eliminowanie.


Obecnie trwają prace nad przygotowaniem strony internetowej porozumienia natomiast już wkrótce Play udostępni na swojej stronie internetowej link do formularza, za pomocą którego można dokonać zgłoszenia nielegalnych treści.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~impassive  2009-11-04 14:38:31  host: chaos.tpnet.pl

  Głupia akcja propagandowa, z której nie wyniknie zupełnie nic. Dziećmi zajmują się rodzice!

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~Dina  2009-11-04 15:17:58  host: v03-12.opera-mini.net

  W tym problem,że czasami się nie zajmują... :( Albo sami nic nie wiedzą na temat tych zagrożeń.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3.  2009-11-04 17:23:04

  WitekT - czy coś się wyjaśniło w sprawie, o której pisaliśmy pod tematem: "Era: infolinie dla dzieci"?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-197-103-224.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystałeś już z przelewów na numer telefonu?

Pojawiła się aplikacja Opera VPN na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet