Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Również Orange premiuje przenoszenie numerów

Również Orange premiuje przenoszenie numerów

LuiN 6 Lipca 2011 17:26

0 0
Od 6. lipca osoby, które przeniosą numer od innego operatora do taryf Orange Delfin, Pelikan lub Pantera, czeka dodatkowy prezent - darmowy abonament przez jeden miesiąc i usługę Rozmowy do Wszystkich za darmo przez 3 miesiące.

Promocja dotyczy także ofert Mix. Darmowe Rozmowy do Wszystkich aktywowane są w przypadku ofert abonamentowych w ciągu 10 dni od uruchomienia usług, a w taryfach Mix wraz z kolejnym pełnym cyklem rozliczeniowym.

Zobacz: regulamin promocji Przenieś Numer do Orange (plik .pdf; 80 kB).




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2011-07-06 17:42:11

    jeden miesiąc, o łaskawcy.. :D

  • 0

    3. ~adeanus  2011-07-06 17:45:17  host: adkf241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ot hipokryzja orangutana - Rozmowy do wszystkich za darmo - przez 3 miesiące faktycznie za darmo a pożniej darmowe kosztują.... porażka...

  • 0

    4. ~REd  2011-07-06 17:46:25  host: c22-240.blackberry.net

    Promocja godna poziomu Orange. Poszaleli nie ma co.

  • 0

    5. ~bb9800  2011-07-06 17:56:02  host: 89-72-161-3.dynamic.chello.pl

    przecież nikt nie każe Wam z tego korzystać, kupcie sobie Fresha i dzwońcie do x mln Użytkowników za darmo - gdzie x = ?

  • 0

    6.  2011-07-06 17:57:23

    Myślałem, że trochę dorównali TM, a tu kiepska oferta, nie wiem czy nie gorsza niż poprzednia?

  • 0

    7. ~Lord  2011-07-06 18:00:45  host: aejd20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak kiepskie promocje można nazwać jedynie podkładkami marketerów w Orange dla Dyrekcji firmy. Promocja do d... ale jest. Formalnie klienci dostają bonus. W Play za przeniesienie numeru z abo do abo jest 450 minut przy abo 59zł.

  • 0

    8. ~yokus  2011-07-06 18:05:19  host: ouq222.internetdsl.tpnet.pl

    7 jest ich 550...czyli 200 wiecej niż w podstawowej ofercie...

  • 0

    9. ~hantel  2011-07-06 18:33:22  host: 77.222.244.28

    abstahujac od tego, jaki jest ten bonus, to warto zauwazyc, ze cos nowego na rynku sie dzieje. operatorzy wychodza do klienta, zachecaja go. Dobrze, ze orange podlacza sie do takich dzialan.

  • 0

    10. ~  2011-07-06 18:38:33  host: z41-14.opera-mini.net

    Orange nie promuje MNP Karta nie ma się co dziwić mają jedną z droższych ofert. W Play dają mi 65 zł na wejście za nic dosłownie...Ludzie liczta bo zginiecie w tych czasach.

  • -1

    11. ~  2011-07-06 19:00:31  host: z21-04.opera-mini.net

    @yokus, ale co mi po minurach jak siec zajeta? Ostatnio przedluzylem umowe wlasnie w orange, bo to dobra globalna marka

  • 0

    12. ~fgwgrewg  2011-07-06 19:25:29  host: digi3130.digicom.net.pl

    @9 hantel, pierdzielisz głupoty, a jak już coś, to nie abstahując, a abstrahując

  • 0

    13. ~hantel  2011-07-06 19:35:18  host: 77.222.244.28

    @12: nie. a tam, to zwykla literowka.

  • 0

    14.  2011-07-06 22:52:18

    Jeszcze trochę promocji MNP, i już zupełnie nie będzie można się kierować numerami w rozpoznaniu operatora. I jak tu dzwonić do Play za darmo?;-)

  • 0

    15. ~gość  2011-07-07 10:10:36  host: 115.44.rev.vline.pl

    NIGDY WIĘCEJ ORANGE !!!!!

  • 0

    16. ~  2011-07-07 10:24:30  host: z04-14.opera-mini.net

    To moze niech kazdy z Was napisze za ile przejdzie do Orange? Okej? Czekam na Wasze wpisy, ale maja byc realne!

  • 0

    17. ~  2011-07-07 13:03:45  host: dph101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1 przecież obniżyli stawki na wybrane modele telefonów- na pewno w planach optymalnych, ale przypuszczam, że dotyczy to również pozostałych ofert

  • 0

    18. ~yee ye  2011-07-07 14:45:14  host: 81-95-193-105.metrolink.pl

    Dadzą htc,abo za 40 i 300 min i lece podpisac umowe

  • 0

    19. ~  2011-07-07 16:35:21  host: z35-10.opera-mini.net

    18). Htc ? A ktory, pewnie HD2 albo Desire? A policzyles ile tj. 40x24? To 960zl -> to ja jestem ciekaw, kto Ci za tyle telefon sprzeda i w dodatku da 300 minut. Mowilem: REALNIE !

  • 0

    20.  2011-07-07 17:30:35

    Tu macie link do sprawdzenia, w jakiej sieci jest dany numer. Ja nie sprawdzam, bo mam nr w mBank mobile, ale sprawdziłem i działa: http://www.wjakiejsieci.pl/ Pzdr!

  • 0

    21. ~  2011-07-08 20:53:29  host: z26-15.opera-mini.net

    Ta premia to po to, by nie bylo mowione, ze nie ma nic przy zmianie operatora na Orange ;-)

Dodaj swoją opinię