Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Równa stawka do wszystkich w T-Mobile na kartę

Równa stawka do wszystkich w T-Mobile na kartę

sirmark 18 Maja 2013 13:12

12 8

Od 18. maja T-Mobile w prepaidzie, w ramach promocji wprowadza równą stawkę do wszystkich operatorów w kraju.

Stawka w taryfach: Hot i Tak Tak Hot wynosić będzie 0,30 zł za minutę, a w taryfie Nowy Tak Tak wyniesie 0,59 zł (0,57 zł w ramach usługi Nowy Tak Tak po 4 miesiącach);

Promocja dotyczy użytkowników korzystających z oferty na kartę do 18 marca 2013 roku. Użytkownicy, którzy aktywowali karty po tym terminie mają równe stawki włączone automatycznie.




Aby dokonać bezpłatnej aktywacji usługi należy użyć ekspresowego kodu *100*475# . Usługa zostanie włączona w ciągu 72 godzin i zostanie potwierdzona SMS-em. Usługa obowiązuje bezterminowo, chyba że użytkownik zleci jej dezaktywację. Stan usługi można sprawdzić kodem *100*475*1# .

Zobacz: regulamin promocji "Równa stawka do wszystkich operatorów w kraju"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 86
  • 0

    74. ~yann  2013-05-20 13:51:08  host: abfe144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    72, nie skraca waznosci (mam wylaczona usluge RWK za 3zl)

  • 0

    75. ~abc  2013-05-20 14:21:59  host: 82-160-108-130.tktelekom.pl

    mi nadal nie chodzi

  • 1

    77.  2013-05-20 18:42:17

    **** Ja pierdziu, ale promocja, toż to "shock"... już widzę oczyma wyobraźni te kłębiące się przed salonami TMobile tłumy klientów, chcących udział w tej pseudo promocji i płacić dzięki niej więcej niż u innych operatorów... WIELKIE BRAWA DLA TMOBILE ZA SUPER PROMOCJE :p

  • 0

    78. ~lllllllllllll  2013-05-20 20:17:41  host: 194.181.131.156

    śmiech na sali

  • 0

    79. ~  2013-05-20 23:59:46  host: a10-02-08.opera-mini.net

    teraz czekam na promocje darmowego sprawdzania konta.

  • 0

    80. ~  2013-05-21 00:00:56  host: a10-02-08.opera-mini.net

    74 yann dzieki,o to mi chodzilo,

  • 0

    81. ~bax17  2013-05-21 09:27:54  host: user-94-254-192-159.play-internet.pl

    najwazniejsza informacja jaka mozna znalezc to to ze mozemy dezaktywowac w koncu moge decydowac o tym ile chce placic poza w3, masz za duzo na koncie? dezaktywuj wydaj przeciez to buduje gospodarke. chyba wybiore sie przed siedzibe i zaczne klaskac razem z rubikiem.

  • 0

    82. ~abc  2013-05-21 16:44:54  host: 87-204-199-37.ip.netia.com.pl

    nadal kod nie dziala.. pisze do bok

  • 0

    83. ~łapy łapy  2013-05-21 22:47:07  host: eri251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w heyah można też zrównać stawki w regulaminie oferty podają że BEZTERMINOWO jednak po wpisaniu kodu równującego stawki do wszystkich sieci i sprawdzeniu statusu usługi kodem otrzymanym w sms potwierdzającym ten fakt jest info: RÓWNE STAWKI AKTYWNE ROK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co dalej po cichaczu spowrotem???? ŁAPY ŁAPY !!!!!

  • 0

    84. ~luke  2013-05-22 16:47:37  host: tmo-110-144.customers.d1-online.com

    DLA NUMERÓW HEYAH RÓWNIEŻ MOŻNA WŁĄCZYĆ "RÓWNĄ STAWKĘ!!! *100*475# I OK ZIELONA SŁUCHAWKA!- :-)

  • 0

    85. ~chris99  2013-05-24 19:34:40  host: 213-238-98-103.adsl.inetia.pl

    U mnie włączyli równe stawki jakiś czas temu jak do nich napisałem maila z pytaniem: kiedy zrównają stawki. Żona również ma HOT i korzysta z promocji podwójnego doładowania. Nie dało się u niej włączyć kodem równych stawek do wszystkich. Nie wiem o co chodzi? Może wszyscy nie mogą z tego skorzystać? Zdzierstwo T Mobile zaczyna mocno mnie wk....denerwować (opłata za sprawdzenie stanu konta, opłata za rok ważności, stawki za internet, cena połączeń), i gdy opróżnię konto to zmieniam operatora.

  • 0

    86. ~  2013-05-25 16:46:38  host: s15-16.opera-mini.net

    Oki, kod działa również w Heyah. Tu do wszystkich sieci jest teraz 30 groszy za minutę. Drugi numer mam w Orange Pop. Tu też można jakoś włączyć normalna stawkę 29gr/min. do wszystkich sieci czy to niemożliwe ?

  • 0

    87. ~Calm7  2013-05-25 16:54:52  host: v27-11.opera-mini.net

    86). Można, można :-) PROMOCJA na nr 80080.

  • 0

    88.  2013-05-25 17:09:47

    86- wyślij darmowego sms-a o treści PROMOCJA pod numer 80080 lub włącz usługę wciskając na klawiaturze *101*14# i zielona słuchawka.

  • 0

    89. ~basel  2013-05-25 23:17:20  host: 89-78-201-67.dynamic.chello.pl

    Ja was ludzie nie rozumiem! Majac oferte na karte nie macie przeciez podpisanego zadnego cyrografu z operatorem. Po co dawac sie doic jak mozna zmienic operatora i miec 5razy taniej i 10razy wiecej za ta sama stawke. 57gr za minute? To chyba kpina jakas jest!

  • 0

    90. ~Calm7  2013-05-25 23:31:55  host: v27-11.opera-mini.net

    89). Ale o co Ci chodzi? EraTM ma najlepszego prepaida pod Słońcem ;-)

  • 0

    91. ~Amigo  2013-05-26 01:03:53  host: 77-253-157-228.adsl.inetia.pl

    Basel co najwyżej 3 razy taniej (19gr/min). Zresztą większość ludzi ma to za przeproszeniem "głęboko" gdzieś. Mają wiele innych ważniejszych spraw, niż liczyć grosiki w komórce. Większości wystarczy tanio wewnątrz sieci, i to wszystko :-)

  • 0

    92. ~jacek36  2013-05-27 01:08:59  host: v09-07.opera-mini.net

    Napisaliście, ze można kodem lub sms to włączyć, ale czy nie wyłączają wtedy roku ważnośći konta ? Nic się nie traci ?

  • 0

    93. ~UOKiK  2013-05-28 20:57:15  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    UOKiK dobrał sie im do du...

  • 0

    94. ~Maciek  2013-08-21 11:38:32  host: 77-253-239-248.ip.netia.com.pl

    T-mobile szczenił na psy- śmiem powiedzieć że to co robią zakrawa na oszustwo... Jestem w t-mobile od 1998r kiedy to wprowadzili taktak, i gdyby nie to że na koncie mam jeszcze ponad 300zł ( kiedyś korzystałem z promocji podwójnego doładowania) to dawno bym od nich uciekł, ale to już niedługo 300zł do zera i nie ma mniej w tej fatalnej sieci. Tmobil zszedł na psy wraz ze zmiana nazwy z era...

Dodaj swoją opinię