Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rower za umowę

Rower za umowę

sirmark 8 Marca 2004 11:48

0 0

Holenderski oddział firmy Orange kusi nowych abonentów telefonów komórkowych, dołączając do każdej umowy rower ze specjalną ładowarką i zestawem słuchawkowym Bluetooth.

Podpisując 2-letnią umowę na usługi w cenie 30 euro miesięcznie, klienci Orange otrzymują rower z dołączoną ładowarką do telefonu. Wystarczy umieścić aparat w specjalnej "kołysce", by bateria została naładowana podczas jazdy. W promocji Orange klienci otrzymują także zestaw słuchawkowy Bluetooth, dzięki któremu można swobodnie rozmawiać podczas jazdy.
W Holandii na taką ofertę powinno znaleźć się wielu chętnych - szacuje się, że w Kraju Tulipanów jest więcej rowerów, niż ludzi.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 2

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet