Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Routery VoIP DrayTek w Actio

Routery VoIP DrayTek w Actio

sirmark 7 Września 2006 02:11

0 0

Net-Telecom, operator sieci telefonii VoIP - Actio – rozpoczął współpracę z z firmą BriNet, dystrybutorem produktów marki DrayTek. W sprzedaży pojawiły się już routery DrayTek sygnowane logiem Actio.

Produkty sygnowane logiem Actio to:
Actio-DrayTek Vigor 2100V BOX: niedrogi router VoIP idealny do domowego użytku, zintegrowana bramka VoIP z portem FXS dla podłączenia zwykłego telefonu analogowego otwiera drogę do darmowych rozmów przez Internet; osobny port FXO pozwala podłączyć router do zwykłej linii telefonicznej, przez co aparat telefoniczny zachowuje dostęp także do tradycyjnej telefonii.
Actio-DrayTek Vigor 2100VG BOX: router zaprojektowany specjalnie dla użytkowników domowych i małych biur.
Actio-DrayTek Vigor 2500V BOX: rozbudowany router o oryginalnym wyglądzie zewnętrznym, posiadający dodatkowo interfejs ISDN, który może zapewnić awaryjny dostęp do Internetu oraz umożliwić wykorzystanie aplikacji ISDN w biurze (oprogramowanie typu fax, telefon) dzięki serwerowi VTA.
Actio-DrayTek Vigor 2700VG BOX: to zaawansowany router ADSL pracujący w nowym standardzie ADSL2/2+, kompatybilny z dotychczasowym standardem ADSL.
W pudełku z każdym routerem użytkownik znajdzie dodatkowo kartę na 111 minut darmowych rozmów w sieci Actio. Dużym plusem jest także cena. Urządzenia sygnowane logiem Actio są tańsze od swoich nie "brendowanych" odpowiedników. Urządzenia są także skonfigurowane do usług Actio, nie są jednak blokowane.

Źródło tekstu: Actio     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • 0

  1. ~sp7wml  2006-09-07 07:17:58  host: 81.219.179.14

  Witam, zauważone błędy:
  "Produktów sygnowane logiem Actio to:" raczej "Produkty", "2100V BOX: to niedrogi" "to" jest zbędne bo znajduje się powyżej, "brendowanych" i tu jest największy problem (nie wiem czy to błąd) bo to pochodzi od słowa brand czyli marka , a może "oznaczonych marką Actio" będzie dłużej ale bardziej zjadliwe.
  Pozdrawiam Paweł

 • 0

  2.  2006-09-07 10:45:47

  sp7wml: dzięki, poprawione! :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-230-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet