Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rostrzygnięcie konkursu "Sami Swoi Wygrywają"

Rostrzygnięcie konkursu "Sami Swoi Wygrywają"

WitekT 1 Czerwca 2005 19:32

0 0

Dwa samochody Chrysler PT Cruiser, nagrody w SMS-owej loterii Sami Swoi Wygrywają, trafiły do nowych właścicieli.

W konkursie mogły wziąć udział osoby, które w okresie od 11. marca do 10. kwietnia kupiły zestaw startowy Sami Swoi z kartą SIM lub dowolny zestaw z kartą SIM i telefonem Sami Swoi, a następnie wysłały wiadomość tekstową o treści Sami Swoi Wygrywają na numer 7121. 24. kwietnia w warszawskiej Galerii Mokotów odbyło się losowanie zwycięzców w konkursie.
1. czerwca w warszawskim salonie firmowym Edmark Auto, Autoryzowanego Dealera Chrysler i Jeep, odbyła się uroczystość przekazania przez fundatora – Polkomtel, operatora sieci Sami Swoi - nagród konkursowych, dwóch samochodów Chrysler PT Cruiser. Fundator dodatkowo wziął na siebie obowiązek uiszczenia należnego podatku od nagród. W obecności przedstawicieli firm Polkomtel, QBI Polska (organizatora konkursu) oraz Edmark Auto, kluczyki do granatowego, bogato wyposażonego PT Cruisera trafiły do mieszkańca Kielc, pana Adama Kłaka, zaś pojazdem w kolorze czerwonym odjedzie pan Roman Kowalski z Chojnika. Zwycięzcy nie kryli radości z faktu, że Sami Swoi naprawdę Wygrywają! Obydwu szczęśliwcom Sami Swoi życzą szerokiej drogi!

Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-28-203.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czu uważasz, że operatorzy komunikatorów powinni ujawniać klucze szyfrujące na żądanie władz?

Prawo do prywatności znowu przegrało w imię walki z terroryzmem. Tym razem w Rosji

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet