Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rośnie sprzedaż Xiaomi w Polsce

Rośnie sprzedaż Xiaomi w Polsce

orson_dzi 11 Lipca 2017 09:59

2 1
redmi note 5a

ABC Data, oficjalny dystrybutor Xiaomi w Polsce, osiągnął w czerwcu 328 mln zł przychodu ze sprzedaży.

Osiągnięty wynik był zbliżony do tego, który firma zanotowała w maju i jest to kolejna cegiełka do osiągnięcia zakładanego na 2017 rok przychodu na poziomie 4,468 mld zł. Po pierwszych 6 miesiącach udało się zrealizować plan w 43%.

Po 9 miesiącach od startu sprzedaży udział smartfonów Xiaomi w polskim rynku to 8-10%. Dużo lepiej wygląda sprzedaż na Litwie, gdzie smartfony chińskiej marki stanowią już 40% rynku.


Źródło tekstu: ABC Data     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | abc data

w sumie: 36
  • 1

    17. ~X  2017-07-11 11:31:04  host: system2816.abcdata.pl

    @6: jest sporo podrabianych powerbanków na rynku, niestety przede wszystkim Xiaomi. Problem już był dobrze opisany w Necie. Trzeba kupować z oficjalnego źródła.

  • 0

    18. ~~~  2017-07-11 11:32:06  host: eef135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dużo osób zamawia bezpośrednio z Chin.

  • 0

    19.  2017-07-11 12:05:24

    @6 mój też bez zarzutu działa,mam go od jakiegoś roku i ładuje porownywalnie na przestrzeni czasu nie widać za bardzo zmian w pojemności czy rozładowywania, jesteś pewien, że masz oryginał?

  • 1

    20. ~Bartek  2017-07-11 12:14:20  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    @ 15 to zmień proszę kartę sim, daj coś z z lepszym połączeniem głosowym, niestety play czy jak widzę masz a2mobile jakość rozmów w tym sieciach jest max dostateczna ,Aliexpress no tak ,to jest jak bazar w stolicy ,nigdy nie wiadomo z skąd sprzedawca ma towar ,ja mówię o dystrybucji bezpośrednio od producenta ...
    @ 14 Posiadam na listopad akredytację do jednej fabryki w Pekinie,mogę zabrać 2 osoby jak chcesz zapraszam ,Zobaczysz na czym polega produkcja. Na hali składają po kilkanaście modeli różnych producentów,każdy jest z tych samych części ,czy podzespołów. A skąd przyszedł projekt ,czy kogoś tam to interesuje nie sądzę.

  • 0

    21. ~sueshack  2017-07-11 12:28:30  host: 80.245.23.162

    @20 iPhone też tam się składa? Samsungi Galaxy też?

  • -1

    22.  2017-07-11 12:32:37

    @20 telefony się składa z tych samych materiałów, no ja pie..ole co za przygłup :D

  • 0

    23.  2017-07-11 13:28:49

    Mam xiaomi Mi Max i zero problemów z mikrofonem i zasięgiem. Jak ktoś ma Orange albo play to będzie narzekać na zasięg niezależnie jaki miałby telefon :)

  • 0

    24. ~  2017-07-11 14:14:26  host: user-94-254-165-178.play-internet.pl

    Mam Xiaomi Redmi 4X 3GB/32GB z europejskiej dystrybucji czyli z LTE B20 i nie moge na razie na nic narzekać.
    A cena? ... no cóż za 610zł nic porównywalnego nie kupię.

  • 0

    25.  2017-07-11 14:37:14

    Czyli co, warto kupić Redmi 4X?

  • 0

    26. ~Bartek  2017-07-11 14:37:17  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    @ 22 napisałem z podzespołów umiesz .... czytać

  • 0

    27. ~Tom  2017-07-11 14:47:30  host: user-94-254-241-48.play-internet.pl

    Chyba przegięli z informacją, że na Litwie 40% sprzedawanych telefonów to Xiaomi. To raczej mało prawdopodobne. Sam w domu mam dwa i jestem zadowolony, ale przecież jest cała kupa innych marek.

  • 0

    28. ~Polakk  2017-07-11 15:32:24  host: 095160198123.leczyca.vectranet.pl

    Mam redmi 3s z xkom wszystko działa idealnie, nawet obudowa wytrzymalsza od poprzednich Samsungów.

  • 0

    29. ~  2017-07-11 15:34:10  host: vlan-209-172-129.comnet.bg

    ja mam 2 xiaomi Mi5 i jest żyleta

  • 0

    30.  2017-07-11 16:02:46

    Zgadza się, rośnie,a marka jest już zauważalna w Polsce.

  • 0

    31.  2017-07-11 17:57:01

    Widać po komentarzach, że jak był jakiś problem z Xiaomi to chyba z pierwszymi wersjami kupowanymi z ChRL. Obecne modele z oficjalnej dystrybucji są raczej w porządku. Żona ma Xiaomi i ja też skłaniam się ku tej marce przy kupnie następnego telefonu. Dobre telefony w rozsądnej cenie.

  • 0

    32. ~  2017-07-11 20:04:47  host: 188.146.166.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    U mnie w rodzinie na 13 osób przypada 7 Xiaomi, 3 Motorole, Sony, Samsung i chyba Goclever.

  • 0

    33. ~3er  2017-07-11 22:17:38  host: public-gprs356719.centertel.pl

    A co ma tytuł wiadomości do pierwszego akapitu. Wynik ABC ma się nijak do wzrostu sprzedaży tego modelu telefonu. Natomiast sprzedaż może wpływać na zysk. Bardzo na sile naciągane powiązanie artykułu PR z ABC z wiadomościami o GSM i Xiaomi.

  • 0

    34. ~tomek  2017-07-12 02:46:16  host: n29-06-08.opera-mini.net

    nic nigdy juz nie kupie z tych chinskich wynalazków typu xaomi ,huawei czy meizu . dalem sie nabrac na huawei p8 lite i nie mam podstawowej sprawy ,normalnych glosnych rozmów i co rownie gorsze nie ma na ten tel apki do nagrywania rozmow ! mam rowniez xperie i tam na takim samym androidzie 6 mam 3 dzialajace aplikacje do nagrywania ! jeszcze jedna sprawa hybrydowy dual sim ! gdyby pamiec byla nieograniczona,to ok ,ale nagrasz pare krotkich filmow full hd i koniec pamięci .wiec albo trzeba jednak wkladac karte pamieci i tylko 1 karte sim albo 2 karty sim ,ale bez karty pamieci i liczyc sie z ciagłym brakiem pamieci ! nigdy wiecej tych wynalazków !

  • 0

    35.  2017-07-12 07:25:18

    34). Podczas rozmowy na ekranie, powinna być ikonka ,,nagraj rozmowę".
    A appki - żadna działająca, przeniesiona na xiaomi - nie chce działać?

  • 0

    36. ~Pit  2017-07-12 09:55:11  host: user-94-254-131-17.play-internet.pl

    Ach jak to miło patrzeć jak trolle konkurencji starają się zrobić *** bo im się pod siedzeniem pali. Kochani Xiaomi jest i będzie dobrą alternatywą dla wszystkich flagowych marek. Deal with it!

Dodaj swoją opinię