Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rośnie popularność Pop-a

Rośnie popularność Pop-a

LuiN 22 Lutego 2010 13:36

0 0
lg gd510LG Pop GD510 to telefon będący gwiazdą ostatnich promocji operatorów. Telefon trafił na wybrane europejskie rynki w październiku 2009 roku. Dziś producent chwali się pokonaniem miliona sztuk sprzedanych Pop-ów.

LG GD510 Pop to najmniejszy w historii telefon z 3-calowym ekranem dotykowym i możliwością ładowania energią słoneczną. Póki co telefon sprzedaje się lepiej niż LG Cookie. Szerzej o nowym LG pisaliśmy w tej wiadomości.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: Korea News Wire     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2010-02-22 13:57:06

    Myślałem,że chodzi o prepaida Orange i szybko otworzyłem link... A to tylko "chwyt marketingowy" ;-) he he

  • 0

    2.  2010-02-22 14:07:28

    A myślałem, że chodzi o Orange Pop.

  • 0

    3.  2010-02-22 14:08:40

    witam w klubie Panowie :)

  • 0

    4.  2010-02-22 14:19:08

    faktycznie chwytliwy tytuł, ale ja przeczytałem fragment pod tytułem ;)

  • 0

    5. ~gabi  2010-02-22 17:29:35  host: 87-88-n2.aster.pl

    Nic dziwnego że GD510 tak szybko podbiło serce klientów w końcu możliwość ladowania energia słoneczną to ogromne osiągnięcei firmy LG

  • 0

    6.  2010-02-22 17:56:56

    Juz pisalem Nokia 1610 z 1998r miala ladowanie sloneczne. To raczej chodzi o dotyk i mily wyglad S-class UI. Corby juz jest w 10 najlepiej sprzedajacych sie telefonow na allegro.

  • 0

    7.  2010-02-22 18:43:44

    tytuł newsa jak w super expresie, buuuuu

  • 0

    8.  2010-02-22 20:53:41

    Ta.Postów 7,ale żaden o tym telefonie.ten Pop,to nic nadzwyczajnego,odświeżony Cookie.Ten solar to jest coś,prawdziwe cudo.

  • 0

    9.  2010-02-23 05:09:38