Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rośnie cena EraGG

Rośnie cena EraGG

LuiN 5 Maja 2008 18:11

0 0

Od 15. maja następuje zmiana opłat subskrypcyjnych za usługę EraGG. Usługa Ery umożliwia korzystanie z mobilnej wersji komunikatora Gadu Gadu, bez ponoszenia opłat z tytułu transmisji danych.

Aktualnie obowiązująca subskrypcja 7-dniowa w cenie 1 zł, będzie kosztowała od 15. maja 1,5 zł. Dodatkowo wprowadzona zostanie nowa subskrypcja 30-dniowa w cenie 5 zł.

Uruchomienie subskrypcji 30-dniowej realizowane będzie za pomocą bezpłatnego SMS-a o treści GG30, wysłanego pod numer 8008. Zmiana wielkości abonamentu nastąpi po zakończeniu ważności obecnej subskrypcji, wtedy też zostanie pobrana opłata 5 zł.




Brak wysłania SMS-a aktywującego zmianę naliczania opłat spowoduje pozostanie przy dotychczasowych 7-dniowych rozliczeniach, ale od 15. maja, z opłatą 1,5 zł tygodniowo.

W każdej chwili możliwa jest rezygnacja z usługi EraGG. W tym celu należy wysłać SMS o treści GG ANULUJ na bezpłatny numer 8089.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 94
  • 0

    75.  2008-05-07 00:18:15

    - ZWIESZA się niemiłosiernie, gdy tylko chcę zrobić coś z edycją kontaktu, wejść do archiwum etc. Muszę czekać co najmniej pół minuty, zanim coś zatrybi. - okropnie TANDETNY i cukierkowy wygląd (mniejsza z tym) - Gdzie te nowe funkcje? Blip i Gierki dla trzynastolatków? To było takie niezbędne do mobilności zamiast innych sensownych rzeczy? Wybaczcie. To, co mówili o nowej wersji jest kompletnym mitem. Że szybsze. Że mniej RAM zabiera i tak dalej. 2+/10 (za możliwość rejestracji numeru w programie, możliwość ustawienia opisu i bycia zaraz wracam/niewidocznym). Testowane na Nokii E61.

  • 0

    76.  2008-05-07 08:21:52

    boczi - znowu nie czytasz, albo może rzeczywiście ja co innego myślę a co innego mówię ;-) Płacę bo chcę być nie niewidoczny... Płącę bo chcę być dostępny. Żeby znajomi, mieli ze mną kontakt kiedy potrzebują. I dla nich jest ten drugi numer, któreg używam nie będąc przy komputerze. A ponieważ ie lubię isać esemesów, więc i komunikatów na GG w telefonie, wiedzą, ze "ujawniając" się na tym numerze, nie mogą oczekiwać natychmiastowej odpowiedzi - ew. "tak/nie", albo "za 1,5 h". Pewnie, że odpowiem czasem dłuższym tekstem, ale to wtedy, kiedy mam na to czas. Natomiast zwykle nie mam czasu albo możliwości - bo prowadzę samochód np. Ja wiele programów już sprawdzałem przez ostatnie lata i powiem szczerze, że Mobilne GG do korzystania z GG jest NAJLEPSZE! Pewnie, ze są jakieś rzeczy, które należałoby poprawić, np. w wersji na S60 malutkie okno edycyjne, ale to szczegół. MOże tak do tego podchodzę, bo używam komunikatora nie do komunikacji jako takiej, ale jako narzędzie do przesyłania komunikatów ;-) Komunikatów, na które w większości nie oczekuję odpowiedzi. Do pogadania mam telefon, albo pecetową wersję GG. To wystarcza. A co do statysu - można mieć statu jaki Ci się podoba - jeśli nie umiesz tego zrobić - nie mój problem. Wersję Java sprawdzałem na 3 telefonach - Nokiach 6230i, 6233 i 6300 - nie prosi więcej niż raz. Stara wersja 2.0.x na 6230i rzeczywiście przy każdej "operacji" - łączeniu z siecią, logowaniu, werfikacji numeru czy jak to się tam odbywa, nawiązywała połączenie z siecią na nowo. Teraz tego nie ma, a przynajmniej nie zauważyłem (bo szczerze mówiąc raz uruchamiałem tylko "3" na 6230i). Na 6233 i 6300 raz tylko sesję nawiązują telefony. Gierki - nie mam na to czasu, ale czasem z synem w kółko i krzyżyk albo okręty sobie zagramy - dla zabawy. I po to to jest. Jakich gier oczekujesz?

  • 0

    77. ~Pu94  2008-05-07 10:18:24  host: acbx50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja tam nadal twierze ze jabberowe komunikatory sa lepsze. Obslugujesz mase protkow za jednym polaczneiem i ciagnie zajebiscie malo. Nie maja reklam i wszystko masz pod jednym loginem z emotami sratami i innymi takimi zboczonymi wynalazkami w wersji polskiej dla nieukow ;p

  • 0

    78. ~Boczi  2008-05-07 13:48:51  host: p01-04.opera-mini.net

    Wlo, widzę że mowimy kompletnie o czym innym. Nic nie mam do tych gier, niech sobie będą, tylko mogliby się zająć czymś bardziej pożytecznym dla tej aplikacji... Cieszę się, że masz drugi numer itd., że jesteś zajęty i mało rozmawiasz, ale co to ma do rzeczy. Dobrze, że wystarcza Ci ten program. Mnie też by wystarczał, gdyby normalnie działał. Dlatego nie mam zamiaru płacić za niedopracowaną tandetę i skorzystam z alternatywy. nie ma co ciągnąć tej dyskusji. Pozdrawiam.

  • 0

    79.  2008-05-07 15:59:46

    ~Pu94 - no i po co? Jeśli używasz wielu komuniktorów... OK. Ale ja nie - ja mam numer GG od czasu kiedy jeszcze GG nie było (rejestrowało się wówczas SMS Expressa) i nie mam innego. Jeśli komuś to nie pasuje, nie pogada ze mną. Ja nie potrzebuję, a żeby nie utrudniać innym, nawet tym korzystającycm z 37 komunikatorów, mam jeden i drugi numer, pod którymi jestem praktycznie cały czas dostępny. Więc nie analizuję tego w tym aspekcie. I nie jest to nżaden argument, że Mobilne GG działa tylko z GG. A reklamy? Kto by się nimi przejmował? Transfer? Przestańcie ;-) ~Boczi - każdy patrzy ze swojego punktu widzenia - tyle, że ja to wyraźnie mówie. Wy zwykle uogólniacie. Nie uważam też, żeby był niedopracowany, przynajmniej w takim stopniu, że staje się tandetą ;-) To czego ja oczekuje, robi. Na moich telefonach działa normalnie - cokolwiek to w Twoim pojęciu znaczy.A alternatywa właśnie po to jest - w tym całe mnóstwo operatorów komórkowych - do wyboru - co kto lubi. Nawet po koplorze logo można wybierać jak ktoś woli.

  • 0

    80. ~Daro603  2008-05-07 16:33:00  host: f142-182.opera-mini.net

    Do boczi: Ja wiem że mi niewierzysz że naprawdę mam patent na darmowe sms premium. A gg jest fajne. Może według Ciebje jest beznadziejne. Ale jest DUŻO lepsze od papli.

  • 0

    81. ~Daro603  2008-05-07 16:40:28  host: f142-182.opera-mini.net

    Do wlo: Niestety opcja zadzwoń na GG nie działa na wszystkich telefonach. Na K310i nie będzie działać. Tak mi Ci z gg napisali w Meilu. Chyba do tego trzeba mieć taki nowocześniejszy telefon.

  • 0

    82.  2008-05-07 17:31:03

    ~Daro603 - mówiłem Ci, napewno też to jest napisane gdzieś na stronie GG ;-) A dlaczego nie? Czy z tego powodu o jakim mówiłem?

  • 0

    83. ~Daro603  2008-05-07 23:26:16  host: f142-060.opera-mini.net

    Wlo: na stronie http://www.gadunaglos.pl Niepisze ze jakich telefonów można dzwonić ze mobilnego gg. Niewiem ze jakiego powodu u mnie w mobilnym gg niedziała funkcja dzwoń. Chyba ze jakieś aplikacji da się zadzwonić niewychodząc ze niej. Jak jestem w Usługach Internetowych to żeby zadzwonić to trzeba wybrać Więcej>Narzędzia>Zainicjuj połączenie. Więc niemusi się całkiem wyjść żeby do kogoś zadzwonić. Ze mini opery też się nieda zadzwonić. Ale trzeba przetrzymać strzałkę do tyłu i wybrać Minimalizuj. To wyjde zostawiając aplikację działającą w tle. Tak samo trzeba zrobić ze mobilnego gg. Od dziś jest znów nowa wersia mobilnego gg. Jest 3.0.18 Mam też aplikację Opera mini hifi woodland eng v. 2.0.4509 Jest ona ze 4lipca 2006r. Ze niej też niemożna zadzwonić. Ale zato można ze niej wysyłać smsy. Czyli posiada ona funkcję Disabled. Jest ona w całości po angielsku. Ma ona menu File-manager Dzieki niej można słuchać muzyki i oglądać obrazki ze menadzera plików. A na kogoś numer gg mogę dzwonić ze komórki. Trzeba zadzwonić na numer 224277777. I tam trzeba podać kogoś numer gg i # I się do tej osoby dzwoni. A jak ona jest niedostępna to się zgłasza poczta głosowa i można nagrać wiadomość. A koszt na 224277777 to chyba normalny koszt na numer stacjonarny. Czyli jednak ja ze telefonu mogę dzwonić na gg;-)

  • 0

    84.  2008-05-08 08:20:52

    ~Daro603 - mi nie musisz tłumaczyć ;-) Funkcie Mobilnego GG są opisane na stronie programu a nie Gadu na Głos ;-) A propos... drażni mnie Twój sposób pisania "ze niej", "ze telefonu" itd. Czy Ty też w ten sposób mówisz? Może lepiej wyłącz T9? Albo chociaż skoryguj to?

  • 0

    85. ~Daro603  2008-05-08 14:01:06  host: f143-060.opera-mini.net

    Wlo: Tak w pełni zgadzam się z Tobą!!!. Wszędzie napisałem "ze" zamiast "z". Ja mówię dobrze ale jak piszę coś słownikiem t9 to niestety popełniam dużo błędów:-( Ale dobra już będę nato uwarzał... A na stronie http://mobilne.gadu-gadu.pl nic niepisze z jakich telefonów z mobilnego gg da się zadzwonić na numer gg. Może to tylko z telefonów które mają system operacyjny symbian??. Czyli np siemens sx1. Też mi czasem dzojstick nawala, to robię przez to dużo błędów:-l Ale dzięki że zwróciłeś mi nato uwagę.

  • 0

    86. ~  2008-05-10 05:32:58  host: nat-mi3.aster.pl

    eragg the best

  • 0

    87. ~  2008-05-11 13:13:15  host: f142-051.opera-mini.net

    Ja mam gg w orange i nic teraz nie place,wczesniej ciagnelo az szok,a teraz,mam za free gg i net w operze w komie z java,aha jak by co mam do tego pakiet internet w Orange i jest ok,dobre rozwiazanie jak ktos chce korzystac i malo placic.

  • 0

    88. ~  2008-05-11 13:17:50  host: f142-051.opera-mini.net

    ORANGE + GG MOBILE + OPERA MINI + PAKIET INTERNET I SMS + SIEMENS SXG75 = THE BEST

  • 0

    89.  2008-05-11 13:55:01

    88. - nie wiem czy the best... Może dla Ciebie ;-) Dobre jest to co jest optymalnie dobrane pod względem możliwości, potrzeb i kosztów. I tyle. Ja mam neco lepszy od Ciebie zestaw jak sądzę i jak mam napisać? The best of the best?

  • 0

    90. ~  2008-05-13 19:21:57  host: nat-28.it-net.pl

    a ja mam samsung i750 i gg za free ;)polecam telefony z "windołsem" ;)

  • 0

    91. ~hirek  2008-05-14 11:57:19  host: dnj169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    od początku używam Era gg, zatem kilka uwag. Jakośc połączeń ok, działa szybko, reklam prawie nie ma. Jest to niby ograniczenie do 30 kontaktów, ale to nie problem, można je zawsze zmienic, z 30 osobami na raz i tak sie nie pogada zbyt fajnie :) opłaty się nie moge czepic, obecnie te 5 pln za miesiąc to też żaden majątek. ogólnie jeśli ktoś dużo piszę - polecam

  • 0

    92.  2008-05-15 08:21:24

    W sprawie Mobilnego GG - komu i co Play stawia za korzystanie z MGG z tą fioletową skórką?

  • 0

    93. ~gelo  2008-06-25 12:11:56  host: pa37.raciborz.sdi.tpnet.pl

    ostatnio eragg zaczeło pobierać dodatkowe opłaty :( około 70 gr za każdw połączenie. Też tak macie??

  • 0

    94. ~ewcia14  2009-03-06 11:24:04  host: 77-253-139-104.adsl.inetia.pl

    No wlasnie " gelo" mi tez tak bierze ;// a przeciez nie powinno... bo placimy juz za subskrycje ;/

Dodaj swoją opinię