Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rosnące oszczędności - nowa promocja Era Biznes

Rosnące oszczędności - nowa promocja Era Biznes

LuiN 30 Czerwca 2009 16:48

0 0

Do 70% rabatu na abonament zaoferuje Era Biznes od 3. lipca w nowej promocji: "Rosnące oszczędności". W ramach promocji co pół roku klient ma przyznawany większy rabat na abonament.

Promocja jest skierowana głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta ta pozwala na sukcesywne obniżenie kosztów abonamentu podczas trwania 24 miesięcznej umowy. Po pierwszym półroczu klienci otrzymają na abonament 20% upustu, który kolejno co 6 miesięcy będzie zwiększany.




Najpierw zostanie on podwojony do 40%, a przez ostatnie pół roku umowy będzie wynosił 70%. Oznacza to, że rabat będzie przyznawany przez 18 miesięcy, a najtańszy abonament po jego uwzględnieniu będzie kosztował 7,5 złotego netto. Oferta promocyjna obejmuje także telefony w atrakcyjnych cenach. Od 20 lipca ich listę wzbogaci najnowsza Nokia 6700, która będzie dostępna już od złotówki.

Taryfy Firma zawierają wliczone w abonament pakiety bezpłatnych minut do wszystkich sieci. Jest to odpowiednio od 55 do 700 minut w abonamencie od 25 zł do 250 zł netto. Po aktywowaniu dodatkowych usług można obniżyć koszt minuty połączenia do 10 groszy lub skorzystać z bezpłatnych połączeń w Sieci Firmowej.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2009-06-30 16:54:41  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    lipa jak h.. w play biznes za 250zl mam 1300min do all i 4tys min do play i stacj.

  • 0

    2.  2009-06-30 16:55:06

    takie sobie, lepiej by stawki obniżyli ;)

  • 0

    3. ~wistler  2009-06-30 16:55:51  host: aavh224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ciekawe, chyba nieprzypadkowo zbieżne z wprowadzeniem tych salonów. rabaty przez większość umowy, i to przez pół roku nawet 70 %. era mocno atakuję rynek biznes

  • 0

    4. ~wistler  2009-06-30 16:58:08  host: aavh224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 2 - no nie wiem. jak dobierzesz dobrze abonament, i wystarczy Ci liczba minut, to lepiej płacić mniej za abo, wtedy się oszczędzi. to nie prepaid :)

  • 0

    5. ~Pochi  2009-06-30 17:08:50  host: 62.152.150.210.dsl.dynamic.eranet.pl

    Tez mi promo. Na przykładzie Firma 215 wychodzi średnio przez 24 miesiące 74,12 zł. Wolałbym jedną stałą zniżkę przez cały okres umowy.

  • 0

    6. ~:)  2009-06-30 17:20:55  host: 109-112.echostar.pl

    A kiedy MDA Compact V się pojawi?? :/

  • 0

    7.  2009-06-30 17:38:16

    6700? To jest ta fajna z bajerami ale na S40? Pół roku chyba już jest po premierze a w sklepach ciągle nie ma...

  • 0

    8.  2009-06-30 18:09:01

    Jak najbradziej to ten, co go żonie chcę kupić ;-) Szkoda, ze już 2 okazje minęły... Na rocznicę ślubu wypada komórkę kupować?

  • 0

    9. ~Mariusz  2009-06-30 18:33:15  host: anonymisierungsdienst.foebud.org

    Myślę że to orginalny prezent i przydatny. A jeszcze z takim abonamentem i takim rabatem sięgającym 70% to się bardzo opłaca i to nie tylko na prezent dla kogoś.

  • 0

    10. ~~Mariusz  2009-06-30 18:47:40  host: t01-15.opera-mini.net

    Wiecie co pewnie sie zdziwićie ale nie miałem nigdy telefonu w Erze więc nie wiem jak działa ta sieć :) czy sa z nia problemy ?

  • 0

    11. ~kin  2009-06-30 19:16:43  host: public-gprs97589.centertel.pl

    całkiem ok. play daję zniżkę, ale na 6 miesięcy. a tu 18 miesięcy, w których średnia wielkość rabatu to ponad 40 %. zatem opłacalne, zwłaszcza, że są dodatki typu 10 osób w sieci za 1gr/minuta

  • 0

    12. ~  2009-06-30 19:34:47  host: apn-77-113-74-28.dynamic.gprs.plus.pl

    10: są - często tnie rozmowy

  • 0

    13. ~ainz  2009-06-30 19:59:44  host: stop1984.com

    12 -> a to dziwne bo ja mam u nich telefon od ponad 2lat i nie spotaklem sie z tym co napisales. Rabat fajny bo wlasciwie placi sie grosze w dodatku niezle pakiety sa.

  • 0

    14. ~Kuba  2009-06-30 22:30:39  host: ip-62.111.178.26.static.crowley.pl

    Jesli dobrze licze to srednio wychodzi 32,5% upustu miesiecznie przez 24 miesiace... to ja mam pytanie jak to sie ma do obecnej promocji, ktora daje dla stalych klientow 50% upustu w taryfach firma na 24 miesiace ???

  • 0

    15. ~:)  2009-07-01 00:19:35  host: 109-112.echostar.pl

    14: Jeżeli dobrze pamiętam to jeżeli chcesz mieć 50% rabatu to nie możesz wziąć telefonu. A w tej promocji możesz.

  • 0

    16. ~felix  2009-07-01 10:19:19  host: dpp67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dokładnie, to jest promocja z telefonem. 32.5 % zniżki w skali 2 lat to bardzo korzystna opcja. jak ktoś wspomniał , Play daję mniejsze upusty. era konsekwentnie stawia na abonamenty -i indywidualne i biznesowe

  • 0

    17. ~xavi  2009-07-01 10:32:24  host: lu-77-223-207-232.hypnet.pl

    No właśnie czekam m.in na 6700 tak jak napisał *wlo już chyba pół roku po premierze i nie do kupienia! Poza tym kiedy E52?

Dodaj swoją opinię