Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Romeo - nowa kampania reklamowa Plusha

Romeo - nowa kampania reklamowa Plusha

orson_dzi 12 Czerwca 2017 13:43

3 5
plush abo

Plus wystartował z nową kampanią reklamową Plusha. Spot został zrealizowany w charakterze typowym dla poprzednich kampanii z pluszowym bohaterem w roli głównej.

Kampania promuje ofertę 10 GB, pakietu social, rozmów, SMS-ów i MMS-ów bez limitu w Plush na Kartę oraz w Plush ABO oraz możliwość zawarcia umowy abonamentowej w sklepach Relay, Inmedio i 1Minute.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy



Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plush

w sumie: 21
  • 0

    2.  2017-06-12 13:52:42

    1 - już wszyscy przeszli do T-Mobile.

  • 0

    3. ~nn  2017-06-12 14:08:36  host: 193.106.129.173

    @2: nie kłam. Ty wierny Plusowi nawet dziś.

  • 1

    4. ~GaduAirowiec  2017-06-12 14:11:16  host: ip41.dknadmin.be

    Kiedy oglosza szczegoly roamingu w ofertach na karte w Play i Plus? Chodzi mi o pakiety internetowe . Czy czesc z pakietow zakupionych w PL bedzie mozna wykorzystac w roamingu itp. Przeciez za 3 dni juz mam sie czuc like at home , nieprawdaz !!?

  • -1

    5.  2017-06-12 14:11:33

    3 - gdybym nawet ja przeszedł, to Plus by całkiem padł ;-)

  • 0

    6.  2017-06-12 14:12:42

    @3. Nie. Sprawdziłem statystyki.
    0 kart SIM w ofercie na kartę, wszyscy już w T.

  • 0

    7. ~  2017-06-12 14:13:01  host: public-gprs376257.centertel.pl

    fajne mają reklamy! mało powagi, więcej humoru :D

  • -1

    8. ~motov3  2017-06-12 14:18:02  host: fbd201.internetdsl.tpnet.pl

    @5 wlo.
    No pewnie ze by Plus padl, ale ze smiechu :):):):)

  • 0

    9.  2017-06-12 14:23:30

    Reklamy podpasek mają więcej widzów niż te odoperatorskie O!!!

  • -1

    11.  2017-06-12 15:21:33

    8 - ja już padam ze śmiechu... Z Ciebie się śmieję ;-)

  • 0

    12. ~bogdan  2017-06-12 16:13:23  host: 178235146149.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Reklamy na pewno spoko, ale warto zwrócić uwagę, że Plush ogólnie bardzo fajnie jest ostatnio skonstruowany. w sensie że tani.

  • 1

    13. ~Niby dlaczego "wszyscy" są w T?  2017-06-12 16:59:59  host: public-gprs371335.centertel.pl

    Przecież oferty na kartę wszystkich operatorów w Polsce oferują to samo, za ok30zł no limit rozmowy i smsy, oraz dużo Internetu.

  • -1

    14. ~piokuk  2017-06-12 17:12:24  host: apn-95-40-186-242.dynamic.gprs.plus.pl

    Tani, tani, tani. Dwa lata nie miną, a z rozrzewnieniem będziecie wspominać obecne oferty. Dlaczego? Wszystko "dzięki" fetyszyzowanej przez was zasadzie RLAH. Zobaczycie.

  • 1

    15.  2017-06-12 19:52:12

    No, i ładnie - 25zł
    :-)
    Też chcę mms-y, tyle że w Orange - bo bida bida nie ma....

  • 1

    16. ~gość  2017-06-12 19:56:09  host: public-gprs369653.centertel.pl

    @14 Bzdurzysz. Zobaczysz.

  • 0

    17. ~piokuk  2017-06-12 20:26:29  host: apn-95-40-186-242.dynamic.gprs.plus.pl

    Wiele już w życiu widziałem.

  • 0

    18. ~  2017-06-12 22:34:57  host: host-176-221-122-172.dynamic.mm.pl

    Wystartował. Dobrze, że już nie "rusza". Szkoda tylko, że nie "zaczął" bądź "zapoczątkował". Język polska trudna jest, łatwiejsza kalki z amherykańskiego robić.

  • 0

    20. ~  2017-06-13 06:41:41  host: user-94-254-130-201.play-internet.pl

    Mój znajomy kupił Audi za 40 tysięcy i mówi że dzięki temu pozna fajną dziewczynę do związku.

  • 0

    21. ~Alan  2017-06-13 09:36:47  host: apn-46-169-127-201.dynamic.gprs.plus.pl

    Jest napisane, że: w Plush na Kartę oraz w Plush ABO . Ja mam Plush ABO, płace miesięcznie 25 zł na zielona fakturę, która przychodzi na maila. Oferta fantastyczna wszystko za 25 zeta. Co 3 miesiącach dodają 1 GB internetu za staż i tak do 20 GB.

  • 1

    22. ~Tom  2017-06-13 09:56:40  host: public-gprs393217.centertel.pl

    1. Pytanie: Ile osób jest rzeczywiście zainteresowanych roamingiem zagranicznym? Może jakieś 10% ogółu. 90% ma to gdzieś. Ci co chcą mieć roaming to sobie przeniosą numer do Orange lub TM albo i machną na to ręką. Reszta ma to gdzieś.

  • 0

    23. ~Marek34  2017-06-13 17:22:24  host: acmr172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Tom zgadzam się z Tobą w 100% Co z tego że w Orange jest pełny roaming skoro i tak za sam pakiet rozmów trzeba zapłacić 25 zł? W Plush za tą stawkę są jeszcze sms/mms i 10 Gb internetu.
    Ciekawe czy chociaż NJU ruszy z jakąś ofertą przed wakacjami bo tam za pełny no limit trzeba zapłacić 39 zł! no chyba że bez stacjonarek to 29 zł ale i tak drożej niż w Plusie.

Dodaj swoją opinię