Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Roman Durka dyrektorem generalnym Nortel Polska

Roman Durka dyrektorem generalnym Nortel Polska

WitekT 29 Listopada 2007 14:26

0 0

roman durka nortelmStanowisko dyrektora generalnego polskiego oddziału Nortela objął Roman Durka. Jego głównym zadaniem będzie umocnienie pozycji firmy na polskim rynku.

Roman Durka posiada dwudziestopięcioletnie doświadczenie w sektorze nowych technologii. Pracował w IBM, a przez 8 lat był prezesem zarządu i dyrektorem zarządzającym w polskim oddziale firmy Dell. Przez ostatni rok budował polski oddział spółki Clearwire, spółki mającej ogólnopolską koncesję na WiMAX 3,6-3,8 GHz.

Moje cele dla Nortel Polska są bardzo proste. Zamierzam prowadzić firmę droga dynamicznego i zyskownego wzrostu sprzedaży, jednocześnie kładąc nacisk na wysokie zadowolenie klientów. Wysoka jakość naszych produktów i usług powinna być przełożona na stosowny udział w rynku i na tym zamierzam się koncentrować - mówi Roman Durka.
Roman Durka jest doktorem nauk technicznych Politechniki Wrocławskiej. Ukończył studia MBA w London School of Economics and Political Science. Jest członkiem Polskiej Rady Biznesu oraz Business Center Club.

Jego hobby to muzyka, literatura i narciarstwo.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2007-11-29 14:38:38

  rozumiem, ze umocnienie pozycji firmy rozpocznie sie od wyposazenia gabinetu, co by Pan nie musial siedziec na wykladzinie ;)

 • 0

  2. ~znawca  2007-11-29 15:20:10  host: atropos.tpi.pl

  Co kolejny Roman?

 • 0

  3. ~Mitek  2007-11-29 19:10:14  host: btp244.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Czyli WiMaxc i cleawire okazały sie porażka ? A obiecywali złote góry

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-111-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet