Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rok nju mobile

Rok nju mobile

WitekT 25 Kwietnia 2014 08:37

10 5

Rok temu wystartowało nju mobile, które do 29 zł miesięcznie obniżyło koszt nielimitowanych połączeń w ofertach sieci komórkowych. W tym czasie z tej oferty skorzystało 479 tys. osób, z czego 126 tys. w I kwartale 2014 roku.



77% (369 tys.) to karty prepaid, a 23% (110 tys.) abonamentowe. 76% osób, które decydują się na ofertę abonamentową, przychodzi spoza Orange. W maju zeszłego roku markę nju mobile znała połowa zapytanych Polaków, teraz zna ją 79%.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile

w sumie: 32
  • 0

    13. ~Tycior  2014-04-25 09:09:03  host: public-gprs514665.centertel.pl

    Jestem z nimi od początku. Najpierw 2 miesiące pre-paid ,ale po problemach z poprawnym naliczaniem opłat zdecydowałem się na abonament i jest super. Dodatkowo nie dzwonie na stacjonarne i mam 19PLN za rozmowy. Ogólnie od 13lat jestem z Orange (wcześniej IDEA) i o ile z oferty mix nie byłem zadowolony tak z zetafonu (nie miałem typowego abonamentu w Orange) już tak. Co może irytować w nju to 5PLN za połączenie z konsultantem, ale na szczęście przez rok tylko raz z tej opcji korzystałem.

  • 4

    14.  2014-04-25 09:21:41

    Brakuje cyklicznego odnawiania pakietu internetowego. Co miesiąc muszę pamiętać aby go włączyć, jest bardzo uciążliwe.

  • -4

    15. ~  2014-04-25 09:29:44  host: apn-46-215-68-163.dynamic.gprs.plus.pl

    Jedyne dobre co zrobił dla mnie nju to, że Play po nju wprowadził Mini Max :) Nju na abonament to pomyłka, na kartę niczym nie zachęcił mnie do przeniesienia numeru, zwłaszcza, że wszyscy wokoło mojego miasta narzekają na zasięg i jakość Orange. Jeszcze zanim skończyłem umowę z Play w lecie ubiegłego roku, już nosiłem się z zamiarem przejścia na MM. I przeszedłem. Dzięki jednodniowym promocjom doładowań wychodzi taniej niż w nju.

  • 2

    16. ~  2014-04-25 09:32:41  host: apn-46-215-68-163.dynamic.gprs.plus.pl

    @14, tak, a kto inny powie, że samoodnawiający się pakiet to zdzierstwo, więc najlepiej, by wprowadzili i pakiet samoodnawiający i pakiet, który sam się wyłączy z końcem okresu rozliczeniowego :)

  • 0

    17. ~Zurek  2014-04-25 10:04:34  host: public-gprs517551.centertel.pl

    Mam, dzwonie opor, mama ode mnie dzwoni, siostra a i znajomym daje zadryndac :D a smsy teraz pisze takie dlugie ze wiekszosc zamienia sie w mmsy :D tylko neciku moglyby wiekszepakiety byc , ale i tak jest dobrze :)
    Oferta abonamentowa jesli mozna to tak nazwac .

  • 1

    18.  2014-04-25 10:06:53

    @10 Witku a czemu nie piszecie nic o Oneplus one? Fakt, że to ''chińczyk'', ale specyfikacja, cena i sposób dystrybucji zaciekawi nie jednego waszego czytelnika.

  • 0

    19. ~  2014-04-25 10:08:13  host: n08-05-08.opera-mini.net

    Trudno nazwać sukcesem przyciągnięcie w 12 miesięcy, nieco ponad 100 tys. użytkowników abonamentowej wersji nju mob.

  • 1

    20. ~karluum  2014-04-25 10:15:32  host: 91-241-35-5.internet.jettel.pl

    Po przejściu z plusa do nju (a dużo gadam) rachunki spadły mi o ponad 100 PLN dla dwóch telefonów. Powoli ludzie przekonują się, że nju jest najlepszą abonamentową ofertą na rynku, a za oszczędzone pieniądze można kupić telefon na wolnym rynku. :)

  • 1

    21. ~teserra  2014-04-25 10:21:15  host: 109241122205.warszawa.vectranet.pl

    Tylko nju mobile, bo nowe abonamenty Playa to zupełne dno i metr mułu...

  • 2

    22. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2014-04-25 10:23:42  host: n13-07-07.opera-mini.net

    A jednak większość woli prepaid: 77% :-) Ciekawe, jak będzie za rok.. Oby było 80%, a Nju sto lat życzę! :-)

  • 0

    23.  2014-04-25 10:26:19

    Nju obniżyło koszt "nielimitowanych połączeń w ofertach sieci komórkowych" znacznie poniżej 29 zł. Pamiętajmy, że oferowane 29 zł No Limit to połączenia TAKŻE NA STACJONARNE! Same połączenia No Limit do sieci komórkowych Nju Mobile obniżyło do 19 zł.

  • 1

    26. ~marcin  2014-04-25 10:42:52  host: static-nat-201.broadband.greenlan.pl

    no to wiemy jakie prezenty nju nam zaoferowalo na 1 rok - pluszaki dla nju z rachunkiem i 29% wiecej doładowania dla nju na karte :-)

    szkoda, ze nie dali LTE :-(

  • 2

    28.  2014-04-25 11:09:27

    Kiepskie te prezenty...

  • 0

    29. ~dar  2014-04-25 11:10:35  host: 83.230.5.135.gl.digi.pl

    Prezent prezentem ale lepiej zeby wprowadzili jak Orange mozliwosc obnizenia polaczen w roamingu.
    No i np zniesli oplate za usluge do wszystkich.... albo obnizyli pułap z 2zl do 1zl.
    Wiecej MB w pakiecie 100 MB to 200MB. MMS do uslugi do wszystkich!
    Aplikacja na Androida!

  • 0

    30. ~Poli  2014-04-25 11:13:37  host: 194.242.104.58

    Ja mam od roku tez u nich numer i tez w abonamencie i jestem zadowolony i dużo lepiej się sprawuje niż Play a teraz jeszcze poprawiają się z nadajnikami.Wiec warto mieć ich

  • 2

    31. ~rough  2014-04-25 11:19:23  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @18 - ja też jestem po prostu ZSZOKOWANY że telepolis nie odnotował faktu który trzęsie wszystkimi serwisami technologicznymi na świecie od wczoraj, generalnie jest newsem numer jeden, a co najmniej w headline'ach, a telepolis śpi... naprawdę wstyd telepolis, wstyd!

  • 0

    32. ~Marcin  2014-04-25 11:47:43  host: 89-67-177-226.dynamic.chello.pl

    @31 zwłaszcza że system w tym telefonie to CM.. Jak dla mnie najlepsza modyfikacja andka..

  • 1

    35. ~r2  2014-04-27 18:59:34  host: cfq33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta nju jest prawie idealna. Była by perfekcyjna, gdyby opłaty za internet były na poziomie 8 PLN za 1GB i proporcjonalne do wykorzystanego transferu.

  • 0

    36.  2014-04-28 09:25:04

    maciek28 - nie wszystkie - ale za to wszystkie regulaminy jasno o tym mówią ;-) Jeśli masz z tymi nie wszystkimi problem, zgłoś go do stosownej instytucji - może zrobią z tym porządek?

  • 0

    37.  2014-06-17 22:07:59

    Kilka miesięcy temu zrezygnowałem z dwóch numerów które miałem w Plusie (aktualnie dla mnie najmniej atrakcyjny operator) i wziąłem dwa numery w ramach nju z rachunkiem, opcja bardzo korzystna, przejrzysta, tania i bez długoterminowych umów. Po prawie sześciu miesiącach korzystania z tej oferty mogę stwierdzić, że jest tania bez sztywnych ram opcji abonamentowej oferuje wszytko to co w umowach lojalnościowych oprócz aparatu, który w ogólnym rozliczeniu kosztuje więcej niż kupiony w wolnej sprzedaży

Dodaj swoją opinię