telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rok Internetu za darmo w Heyah

Rok Internetu za darmo w Heyah

LuiN 28 Lutego 2014 13:46

21 4
W ramach oferty Rok Internetu za darmo klienci sieci z czerwoną łapą otrzymają 50 MB transferu dziennie, przez 365 dni od momentu aktywacji usługi.

Promocja jest dostępna w taryfie Dniówka. Oferta jest aktywowana automatycznie na promocyjnych starterach Rok Internetu za darmo. Wszyscy aktualni użytkownicy taryfy Dniówka mogą aktywować usługę wybierając kod *100*74#. Codziennie przez rok klient otrzymuje do wykorzystania pakiet 50 MB.

Zobacz: Dniówki - nowa taryfa w Heyah

Pierwsza aktywacja jest bezpłatna (kolejne kosztują 3 zł). Użytkownicy pozostałych taryf Heyah (Taryfa Pakietowa i Nowa Heyah) mogą również skorzystać z promocji. Wystarczy, że zmienią aktualną taryfę na Dniówkę poprzez wysłanie bezpłatnego kodu *100*812#, a następnie aktywują promocję Rok Internetu za darmo kodem *100*74#.

Po wykorzystaniu dziennego limitu nastąpi spowolnienie transmisji danych (do 16 kb/s), ale nie zostanie pobrana żadna dodatkowa opłata. Dane rozliczane są w zaokrągleniu do 100 kB - łącznie dla danych wysyłanych i pobieranych. Warunkiem skorzystania z oferty jest aktywne konto na połączenia wychodzące.

Zobacz: regulamin promocji

Jak oceniasz promocję Heyah Rok Internetu za darmo?

Bardzo atrakcyjna
35.13%
Atrakcyjna
19.41%
Nie wyróżnia się
7.93%
Mało atrakcyjna
12.61%
Bardzo mało atrakcyjna
19.69%
Nie mam zdania
5.24%

Wszystkich głosujących: 706



Źródło tekstu: Heyah     


Dodaj do:

Tagi: internet | heyah | t-mobile

w sumie: 90
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    75.  2014-03-01 17:55:24

    Nie zrozumiały dla mnie ten regulamin. Co to znaczy pierwsza aktywacja - 0zł, kolejne 3? Tzn ze za kazdy dzien gdy bede chcial korzystac musze zaplacic dodatkow 3zl?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76. ~  2014-03-01 18:05:16  host: 188.146.98.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @74 Jest tylko pakiet 120 minut za 15zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    78.  2014-03-01 20:56:38

    @77 też tak może być, ale obydwie taryfy są fajne tak czy inaczej. posypało się ostatnio fajnych taryf prepaidowych na rynku i można zaobserwować w dłuższej perspektywie pewne tendencje np. zanikanie taryfy mix i małych abonamentów, na ich miejsce wlazły coraz bardziej pakietowe prepaidy bez umowy. Sądzę, że za niebawem pojawią się programy lojalnościowe dla prepaidów ale raczej działające w drugą stronę np zarejestruj kartę i ładuj ją regularnie przez rok a w zamian dostaniesz coś tam (raczej usługę niż sprzęt). Zaobserwować można też, może nie zanik RWK, ale raczej czynienie jej na tyle nieatrakcyjną (wykluczanie się z innymi promocjami), by raczej nikt nie wybierał tej opcji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    79. ~Żenua MARMOUR  2014-03-01 22:26:12  host: user-94-254-145-227.play-internet.pl

    Hehe xD te 50 MB to sobie mogą ... wsadzić, oferta dla naiwniaków, w dobie dzisiejszego internetu gdzie strony są przeładowane reklamami to kpina .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    81.  2014-03-02 00:12:24

    Pierwszy pakiet jaki kupilem to 500MB i ciezko bylo mi go zuzyc - zasługa Opery mini

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    82.  2014-03-02 00:13:47

    Przy Operze mini 50MB wystarcza na strony wazące 1GB. Na Operze mini dobrze dziala tez lejek virgin [2 razy szybszy od t-mobile]

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83.  2014-03-02 00:14:32

    Będę musiał wyprobowac tez Operę Max

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    84. ~  2014-03-02 10:18:28  host: ip-37-209-132-78.free.aero2.net.pl

    No bez jaj, areo2 jest za darmo do grudnia 2015 r., rozłączanie co godzinę, ale podczas tej godziny można zassać ok. 200 MB, czyli w ciągu dnia 4,4 GB. Z czym do ludzi hejahu...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    86. ~gosc  2014-03-02 10:28:27  host: 178235208183.warszawa.vectranet.pl

    Aero 2 jest darmowe do roku 2016.... Dokładnie do 21.12.2016r. Tak jest w regulaminie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    88. ~ja  2014-03-02 21:54:54  host: n11-10-03.opera-mini.net

    A potem nie bedzie darmowy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    92.  2014-03-13 12:04:44

    wolę dołożyć 7 pln i mieć 6GB + 6000SMS + 200 min @71 ma rację, z czegoś wynika oferta vikingów... nie płacą (nie płacicie) żabce, małpce czy komukolwiek oferta topowa na rynku, jak dla mnie kompletna. ps, jeśli ktoś chce zamówić może mnie polecić ;) adres podam na priv.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    94. ~oska  2014-03-16 00:41:12  host: user-109-243-201-85.play-internet.pl

    Za darmo ??? pierwsza aktywacja za darmo, kolejna 3 pln A gdzie to za darmo ???
    Banda oszustów i nic więcej !!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    95. ~andzia  2014-03-20 21:01:39  host: 5.172.248.105

    Te 3 zł za kolejną aktywację, rozumiem tak, że oferta jest ważna tak długo jak ważne jest konto na rozmowy wychodzące. Jeśli skończy się konto - oferta się wyłączy. Po doładowaniu telefonu, można ponownie włączyć ofertę ale za każdą następną aktywację pobiorą z konta 3 zł. Trzeba na bieżąco doładowywać, aby nie stracić oferty. Tak mi się przynajmniej wydaje