Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rok akcji "Środy z Orange"

Rok akcji "Środy z Orange"

LuiN 28 Kwietnia 2010 19:51

0 0

Prawie milion polskich kinomanów wzięło udział w akcji Środy z Orange i skorzystało z możliwości otrzymania dwóch biletów do kina w cenie jednego na środowe seanse filmowe w kinach Cinema City.



Polska edycja Śród z Orange swoją oficjalną premierę miała w środę 22. kwietnia 2009 roku. Liczba chętnych do udziału w tej akcji rosła lawinowo i w październiku 2009 r. przekroczyła pół miliona.




Filmem, na który jak dotąd wybrało się najwięcej amatorów środowych seansów (65tys.) był film "2012". Niewiele mniejszą widownię zgromadziły "Anioły i Demony" (41 tys.) oraz "Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów".

Akcję zapoczątkowano 6 lat temu w Wielkiej Brytanii. Do tej pory skorzystało z niej 14 milionów Brytyjczyków. Projekt rozszerzony został także na inne kraje, jak: Armenia, Izrael, Rumunia i Luksemburg. W Austrii akcja prowadzona jest jako Czwartki z Orange.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 2

    1.  2010-04-28 19:56:12

    No ja tylko po to mam starter Orange ;)

  • 2

    2. ~  2010-04-28 20:02:26  host: 87-205-217-201.adsl.inetia.pl

    I po roku akcji podrożały bilety do kin, takie są tego efekty.

  • 2

    3. ~niedoinformowany  2010-04-28 20:09:20  host: 87-205-225-58.adsl.inetia.pl

    pierwsze słyszę o tej akcji

  • -1

    4. ~  2010-04-28 21:01:03  host: 213-92-154-135.serv-net.pl

    w tym roku juz z 5 razy pisaliscie o tej promocji a w ubieglym roku jeszcze wiecej, dajcie luz. Nie ma nic ciekawszego czy to sa artykuly sponsorowane?

  • -1

    5. ~  2010-04-28 21:09:19  host: t18-08.opera-mini.net

    jak widac ten tydzien nalezy do orange ;)mirekb

  • 1

    6. ~rychu  2010-04-28 21:15:59  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    A mnie nigdy nie udało sie zdobyć kodu. Zawsze zwrotnie miałem komunikat o ich wyczerpaniu.A każdy wysłany sms to kasa dla operatora.To jest biznes...

  • 0

    7. ~ZZ  2010-04-28 21:39:42  host: chello089076221060.chello.pl

    a ja chodze do kina juz tylko w srody i zawsze dostaje kod bo wysylam na poczatku tygodnia smsa :)

  • 0

    8. ~ewido  2010-04-28 22:00:55  host: chello087206081140.chello.pl

    ad 6. Ten sms jest darmowy więc nie pisz bzdur jak nie masz o czymś pojęcia

  • 0

    9. ~rabe  2010-04-28 22:11:44  host: avg217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @7, lol moze masz wiecej takich swoich zlotych mysli??pochwal sie moze przebijesz endriu l.i krzysia k, z bialegostoku:P

  • 0

    10. ~  2010-04-28 22:27:22  host: c23-198.blackberry.net

    Ciekawsze jest to HP przejmie Palm'a za 1,2 mld USD

  • 0

    11. ~  2010-04-28 22:27:28  host: c23-198.blackberry.net

    Ciekawsze jest to ze HP przejmie Palm'a za 1,2 mld USD

  • 0

    12. ~rychu  2010-04-28 22:41:02  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    @8 Jeśli pobierane z mojego konta za każdy sms 20 groszy jest dla ciebie bezpłatne --to podziwiam twój tok myślenia. Pogrzebałem też w necie i tam Telix napisał :Koszt SMSa według taryfy wewnątrzsieciowej. Nie będzie żadnych premium sms. Akcja jest dla wszystkich bez wyjątku klientów Orange niezależnie od oferty pre-paid, post-paid, czy mix.

  • 0

    13. ~User  2010-04-28 22:51:38  host: g3-69.md4.pl

    Szkoda, że w akcji uczestniczą tylko kina Cinema City, jakby był Helios to na pewno bym skorzystał.

  • 0

    14. ~  2010-04-28 23:11:27  host: ip-89-174-123-83.multimo.pl

    Ciekawe, czy prof. Środa z "GW" skorzystała?

  • 0

    15. ~J  2010-04-29 08:01:07  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Trochę nie na temat, ale mam pytanie. Czy była jakaś informacja, o tym że ze strony play nie będzie można doładowywać konta telefonu poprzez BZWBK?

  • 0

    16. ~max  2010-04-29 08:45:42  host: 212.160.172.70

    polska mentalnosc... tylko narzekac potraficie, ktos wychodzi do Polaka z promocja, a Polak musi to zawsze styrac. wczoraj skorzystalem z tej promocji i jakos nie mialem problemu z otrzymaniem kodu mimo ze byla sroda.

  • 0

    17. ~pd  2010-04-29 10:57:52  host: 190-bi1-5.acn.waw.pl

    @6 - a wysyłasz na ten numer, co trzeba? :-D

  • 0

    18. ~  2010-04-29 22:13:44  host: ip-79-175-228-66.cable.smsnet.pl

    nr 6 jest z Katowic, dość duże miasto więc nic dziwnego, że trudno mu dostać kod, bo ilość jest ograniczona.

Dodaj swoją opinię