Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Roczna ważność konta w T-Mobile będzie opcją dla nowych

Roczna ważność konta w T-Mobile będzie opcją dla nowych

WitekT 12 Października 2012 17:29

0 0
Od 15. października zmienią się zasady rocznej ważności konta w T-Mobile na kartę i Heyah. Dotychczasowym użytkownikom nic się nie zmieni, nowi klienci będą musieli uruchomić ją specjalnym kodem - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Użytkownik, który obecnie nie korzysta z tej usługi, będzie mógł włączyć ją kodem *100*68# po wykonaniu pierwszego połączenia. Usługa jest bezpłatna.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 2

    19. ~Adi  2012-10-12 18:48:45  host: 178235050160.walbrzych.vectranet.pl

    16 - Play nie ma rocznej waznosci? A play fresch ? Przestan trolowac bo juz sie odechciewa czytac twoje posty

  • 1

    20. ~luki  2012-10-12 18:56:40  host: ip-99-48.smtvsat.pl

    a temu to służy, bo T-mobile już nie traci klientów, więc ma w *** nowych, jak sytuacja się zmieni, to zmienią warunki promocji i tak w kółko. Bo już wiedzą jak się za sznurki pociąga.

  • 1

    24. ~  2012-10-12 19:18:00  host: 37.31.37.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    nie rozumiem - po co robić takie kombinacje alpejskie

  • 1

    25. ~  2012-10-12 19:24:33  host: user-46-112-183-107.play-internet.pl

    Już nie bedzie tak pieknie? Cel osiagniety. Statystyki napompowane.

  • 1

    26. ~chomik  2012-10-12 19:25:22  host: 083143137064.warszawa.vectranet.pl

    hmmm..już coś kręcą...po co te kody....Może ktoś się nie kapnie i bedize przedłużał pieniążkami.....SIEĆ CORAZ MNIEJSZYCH MOŻLIWOŚCI

  • 1

    27. ~prat  2012-10-12 19:47:13  host: user-46-112-91-240.play-internet.pl

    Ja pamiętam, że było tyle głosów aby ustandaryzowa sposoby liczenia kart sim. Ale teraz gdy ptc zaczęło równac do Orange widze że zawsze są tacy których zadowoli się nie da. Zawsze będzie dla nich źle.

  • 1

    28.  2012-10-12 19:58:50

    prat (27), ustandaryzować to jedno, ale też przy okazji można to było również i UPROŚCIĆ, np. wprowadzając roczną ważność konta po każdym doładowaniu, tak by w dalszym ciągu szansę skorzystania z tej oferty miał prawie każdy abonent sieci, a jednocześnie by nie prowadzić "kreatywnej księgowości".

  • 2

    29. ~  2012-10-12 20:01:07  host: host-89-229-158-213.plock.mm.pl

    16. w play waznosc konta rok jest nadal

  • 1

    30. ~tomko  2012-10-12 20:14:31  host: z25-02.opera-mini.net

    22: ja słyszałem, że 4gr to też za zmianę btsa.

  • -1

    31. ~luki  2012-10-12 21:13:33  host: ip-99-48.smtvsat.pl

    @23 to była promocja czyli wabik na nowych i na tych co są aby nie uciekli (bo uciekali) jak był rebranding. Ludzie: PROMOCJA to jest coś co trwa bardzo krótko a celem jest podniesienie sprzedaży i lub pozyskanie klienta (lub utrzymanie obecnego dgy grunt pod nogami zapada się). Operatorzy komórkowy to nie opieka społeczna.

  • 1

    32. ~  2012-10-12 22:59:38  host: absp208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po co? Co by tu jeszcze spieprzyć Panowie co by tu jeszcze.

  • 1

    33. ~  2012-10-13 00:06:20  host: exarpub.jd.gurutek.biz

    T-Mobile robi się na Orange, w Orange od dawna, żeby mieć roczną ważność konta trzeba ją aktywować sms-em, tylko, że narazie T-Mobile, Heyah (nie wiem) obie sieci PTC jest jedyną siecią albo jedynymi sieciami która pobiera opłaty za sprawdzenie stanu konta,aż dziw, że ludzie jeszcze nie opuszczają takich sieci. taki Plus ma lepsze warunki rozmów w sieci płatna tylko pierwsza minuta, a T co ma korzystnego na połączenia w sieci ? szkoda słów.

  • 2

    34. ~Konrad  2012-10-13 02:09:03  host: cpc1-cdif11-2-0-cust4.5-1.cable.virginmedia.com

    Skoro jesteśmy przy Heyah. W żaden sposób nie komentujecie problemów Heyah? 4 grosze za sprawdzenie konta to jedno, ale cały system im padł. Darmowe smsy są płatne, ludziom znika kasa z konta po restarcie telefonu, jakiś totalny burdel się tam zrobił :)

  • -2

    35.  2012-10-13 20:28:51

    Ktoś mi powie? Czy to "stare" podwójne dołądownie, do którego mnie codziennie zapraszają na TT Między Nami, można w całości, łącznie z dodatkową kwoą, wykorzystać na usługi w dziale rozrywki na stronie Ery? Tzn. na zakup audiobooków np.?

  • 1

    36. ~  2012-10-13 20:30:50  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @35, tak, można wykorzystać na wszystko o ile regulamin nie stanowi inaczej.

  • -1

    37. ~kapiszon  2012-10-13 23:54:09  host: adtl2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @35 tak, można na wszystko wydać bonusową kwotę i jest ona doliczona do konta głównego:) przy okazji dodam, że za to doładowanie w tak taku nie jest wyłączana roczna ważność konta, więc śmiało ładuj. Ja już załadowałem kilka dni temu i jestem zadowolony :) pozdrawiam

  • 1

    38.  2012-10-14 09:46:01

    35 wlo - zapytaj przyjaciela używającego od lat TT. On Ci prawdę powie.

  • 1

    39. ~GREG  2012-10-14 11:36:35  host: apn-77-114-54-186.dynamic.gprs.plus.pl

    @34, faktycznie masz rację, że są co jakiś czas pewne problemy w sieci z różnym usługami tak w Heyah i T-mobile. A co do 4 gr. za sprawdzenie konta to pocieszam się tym, że w Orange za sprawdzenie każdego pakietu wysyłając ILE płacisz jak za jednego sms'a, a o tym już nikt nie wspomina chociaż opłata za tą usługę jest pobierana od lat.

  • 1

    40.  2012-10-14 13:29:30

    W Orange można sprawdzić i sterować usługami bezpłatnie poprzez *100*#. T-Mobile nie daje takiego wyboru. Obojętnie, czy przez *9797, *9898, *9602, czy wreszcie przez *100#, pobierana jest opłata za sprawdzenie konta. A co do wprowadzenia kodu aktywującego roczną ważność - to ograniczenie rozrostu liczby kart, z włączoną tą usługą. Chyba jednak sporo skarbonek z normalnych podwojeń pozostało, a skoro zniknął przymus ładowania, to i ludzie korzystają w taki sposób z telefonu, jaki im najbardziej odpowiada i na ile pozwala operator. Odmiennie od lansowanego dotychczas i to diametralnie.

  • 0

    41. ~  2012-10-23 20:25:52  host: ppp155228.ostnet.pl

    @34 ja mam Heyah i te problemy, o których wspominasz nie występują. Wszystko działa jak trzeba. Warto zawsze sprawdzić czy się jakiejś aplikacji nie uruchomiło, bo wtedy je z pakietu zupełnie nieświadomie.

Dodaj swoją opinię