telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Roczna ważność konta w Plusie na Kartę [ankieta]

Roczna ważność konta w Plusie na Kartę [ankieta]

Q! 28 Czerwca 2012 10:18

6 1
Od 1. lipca Plus zaoferuje klientom prepaid korzystającym z taryf Plus na Kartę roczną ważność konta. Usługa będzie dostępna jako promocja.

Aby aktywować roczną ważność konta, należy wybrać krótki kod *136*11*04# i zatwierdzić przyciskiem zadzwoń.

Roczna (365 dni) ważność konta dla usług wychodzących dostępna będzie od zasilenia kwotą w wysokości przynajmniej 5 zł brutto. O aktywacji rocznej ważności konta klient poinformowany zostanie za pomocą SMS-a.

Usługa dostępna jest jako promocja. Operator zastrzega sobie prawo do jej odwołania bez konieczności podawania przyczyn.

Czy roczna ważność konta przekonuje Cię do wyboru danej oferty pre paid?

Tak
56.38%
Raczej tak
16.07%
Raczej nie
7.74%
Nie
17.94%
Ne mam zdania
1.87%

Wszystkich głosujących: 1176




Zobacz: regulamin (plik .pdf; 47 kB).

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 116
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    118. ~  2012-07-06 07:49:30  host: 77-255-230-43.adsl.inetia.pl

    @117, jak to co? Działa, każde doładowane przedłuża o rok ważność konta. Jest to oferta promocyjna więc standardowe okresy ważności pozostają bez zmian.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    120. ~  2012-07-06 13:07:16  host: host-89-231-188-229.dynamic.mm.pl

    jak deaktywowac ta taryfe?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    121.  2012-07-06 21:25:47

    120. - a regulamin przewiduje?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    122. ~wlo  2012-07-06 21:50:10  host: user33-185.satfilm.net.pl

    da sie deaktywowac czy nie niech ktos pomozee nooo;//

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    123. ~Kazik  2012-07-07 07:55:52  host: z54-06.opera-mini.net

    Tej taryfy nie da się zmienić. A w sprawie tego 29gr za cały dzień. Dziś Dzwoniłem do bok i mi zaproponowali pakiet 60minut za 6zł na 30dni. Ale co ciekawe jak mam cały dzień do plusa bez limitu i teraz 29gr a potem 69gr. To będzie mi teraz zabierało pierwsza minutę z tego pakietu a cały dzień za darmo. Czyli dzień za 20gr. Sprawdźcie to. Napewno dzwoniąc do plus nie pobiera nic z pakietu teraz. Napisze jeszcze jutro czy usługa tak działa jak gadał bok. Czyli zamiast dawać na miesiąc potem 21zł wystarczy pakiet za 6zł. I będzie to samo nawet darmo numery są zbędne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    124.  2012-07-07 17:53:53

    A jak wylaczyc ta usluge mozna w ogole?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    125. ~Kazik  2012-07-07 19:12:46  host: z33-04.opera-mini.net

    Wszystko na stronie plus na kartę. Ale jeśli ci chodzi o bez limitu w sieci to we wszystkich kodach jak masz *11* na włączenie to przy wyłączeniu w to miejsce trzeba zmienić na *00* we wszystkich kodach jest tak samo. Nic po zatym się nie zmienia w sekwencji kodu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    126. ~Kazik  2012-07-08 09:12:15  host: z38-12.opera-mini.net

    Sprawdziłem i jeśli bok włącz pakiet do plus za 6zł. To będzie pobierało z pakietu 1sekundę nie minutę jeszcze nie wiem dlaczego ale system mi pobrał 1sekundę i cały dzień mam za darmo. To połączenia w plus są praktyczne bezpłatne. A cały pakiet można jeszcze wykorzystać np na numery sami swoi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    128. ~ja83plus  2012-07-10 12:24:24  host: 77-254-80-10.adsl.inetia.pl

    Nie będzie dostępny bo to inna taryfa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    129. ~dimek  2012-07-10 15:08:56  host: irz142.internetdsl.tpnet.pl

    W takim razie trzeba przejść na Play

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    130.  2012-07-10 15:38:18

    Dimek a to jeszcze tego nie zrobiłeś!?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    131. ~  2012-07-14 08:21:58  host: z47-15.opera-mini.net

    A dlaczego w taryfie simplus tego nie oferują? Co za poje...y operator. Zeby miec jak wszyscy 29 gr. to trzeba platny pakiet wykupic co w innych sieciach daja dzisiaj w standardzie, o byle jaka funkcje czy usluge trzeba tych ich glupich kodow szukac. Trzeba sie chyba nad zmiana sieci zastanowic.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    132. ~yoł  2012-07-14 13:49:22  host: aczi150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    KIEDY W KOCU W PLUSIE BĘDZIE ROCZNA WAŻNOŚĆ KONTA ???!!! Toż to jedynie promocja dla jednej tylko taryfy! Każda promocja kiedyś się kończy. Znowu mam doładować 30zł z czego wykorzystam 10-15zł ??? Sami tworzycie niezadowolonych klientów. Działanie nowego właściciela Plusa-Minusa jest bardzo charakterystyczna. Niech zmienią nazwę na Polsat lub Cyfrowy Polsat i nie mydlą ludziom oczu. Jednym słowem: DZIADOSTWO!!! Za 100 lat nic tu się nie zmieni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    133. ~dimek  2012-07-14 21:23:26  host: irz142.internetdsl.tpnet.pl

    @Adamrdf przymierzam się przejść na Play ale na razie mam sporo kasy na koncie a podobno po przejściu kasa z konta nie przechodzi

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    134.  2012-07-14 21:52:15

    Tak kasa z plusa do play nie przechodzi, a za przejście 65zł na 3 miesiące.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    135. ~andrzej  2012-08-13 19:17:43  host: r1.lcs.net.pl

    wie ktoś jak to uruchomić bo mi nie działa ten rok ważności włączyłem tak jak piszą te kody i nic *** a nie zamierzam wiecej kasy ładować w konto :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    136. ~wio  2012-10-15 16:16:47  host: 195.116.41.30

    czy to dziala z mix plus??