Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Roczna ważność konta w Orange tylko dla klientów ze stażem

Roczna ważność konta w Orange tylko dla klientów ze stażem

WitekT 2 Marca 2013 11:23

7 20

Orange wprowadza opłatę za aktywację rocznej ważności konta dla klientów, których staż jest krótszy niż 3 miesiące. Dla pozostałych nic się nie zmienia.



Wymóg stażowy rusza od poniedziałku 4 marca. Natomiast pobieranie opłaty zacznie się od 27 maja. Dla klientów z ponad trzymiesięcznym stażem w Orange absolutnie nic się nie zmienia - pisze na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange dodając, że wymóg taki został wprowadzony w związku z nadużyciami i fraudami.




Oznacza to, że do 27. maja klienci mający staż mniejszy niż 3 miesiące nie będą mogły w ogóle aktywować rocznej ważności konta.

Zobacz: Dwuletnia ważność konta w prepaidach Orange.

Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 150
  • 2

    138. ~  2013-03-03 21:10:45  host: v30-05.opera-mini.net

    skąd pewność,że opłata za roczną ważność konta nie będzie miesięczna ?

  • 1

    139.  2013-03-03 21:37:02

    Znając Orange to opłata 3 zł. będzie za 14 dni. tak jak pakiety ;)

  • 0

    140. ~gość  2013-03-03 22:11:02  host: v60-15.opera-mini.net

    Ja to jak rozumiem. Jesli ktoś ma karte mniej niż 3 miesiące i włączy rwk to zapłaci. A jeśli ktoś jest dłużej niż 3 miesiące to nic nie płaci (dla pozostałych nic się nie zmienia). Tak czy nie?

  • 1

    141.  2013-03-03 22:17:16

    nie

  • 2

    142.  2013-03-03 22:28:22

    @mikkel" z tego co rozumiem, to jak kupisz dzis i aktuwujesz, doaładujesz to, to bedzie na starych zasadach bo wymóg stażu wchodzi od poniedziałku. Dopiero w poniedziałek jak kupisz, to na npwych zasadach. Ja dziś kupiłem 2 startery aktywowalem RWK i doladowalem oba po 5 zł i nic nie pobrało. Chce mieć telefony awaryjne, ale jak to opłata jednorazowa to nie ma paniki, wszystkim sie skojarzylo z tym co zrobil t-mobile i mysleli ze to co miesiac bedzie pobierane, a to tylko raz do roku. Jak przechodzilem w Plusie z taryfy team7 na Plus na karte to tez mi pobralo 3 zł. Cóż do zachodnich standardów troche im brakuje tym zachodnim firmom w Polsce dzikim kraju. :D

  • 0

    143.  2013-03-03 22:38:14

    a kupilem je dzis bo na 100% nie jestem pewien czy ta oplata jest jednorazowa czy comiesieczna. Przezorny zawsze ubezpieczony.

  • 1

    144.  2013-03-03 22:40:44

    Swoja droga to dziwne operatorzy zaczynają się ścigac kto bardziej zepsuje swoja ofertę. CZEMU UKE NIC NIE ROBI?! Już wiadomo czemu Streżynska została wywalona. jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Moralnośc i uczciwosc "polityków" tuska, kaczynskiego, millera, czy palikota wszyscy znamy...

  • 0

    145. ~  2013-03-03 23:00:24  host: v30-05.opera-mini.net

    poczekamy i się przekonamy czy czasem ta opłata nie będzie pobierana co miesiąc od 3 miesiąca,a do 3 miesiąca ta opcja może być niedostępna tylko ładujcie 50 zł na 3 miesiące.

  • -1

    146.  2013-03-04 10:02:47

    buba1234 - u mnie w piekarni za rogiem bułki zdrożały... Tak - Tusk za to jest odpowiedzialny i jego bandyckie rządy. Wszędzie wszystko tanieje, za darmo w niektórych krajach jest a u nas nie dość, że naród dostaje od krwiopijców głodowe pensje (no oczywiście nie mówimy o Tusku - on ma z czego żyć) to jeszcze podwyżki cen bułek! Czy ktoś na ulicę w ko ńcu wyjdzie protestować przeciwko takim działaniom?!

  • 0

    147. ~devil  2013-03-04 10:10:03  host: user-94-254-130-94.play-internet.pl

    @buba1234: co ma UKE do tego ? Prawo nie zabrania nakladania na Abonenta oplat, np. za sprawdzenie stanu konta, korzystanie z kodow USSD czy tez roku waznosci konta. Teraz MTR-y w dol to trzeba jakos zarobic. Wedlug mnie stawka T-Mobile za rok waznosci konta jest zalosna. Stawka taka ala np. wynocha do innych operatorow. I teraz wystrarczy czekac na obnizenie ceny badz znaczna redukcji abonentow. Np. w O2UK nie ma czegos takiego ze po roku nie korzystania z karty jest ona do wywalenia. Korzystalem rok ponad i potem mialem przerwe prawie 3 lata i potem wlozylem karte (z mysla iz jest nie aktywna) do tel. by skopiowac numery na nowa a tu O.o karta ma nadal zasieg... Mam nadzieje iz Play i Plus nie pojda w slady TM... i nie wprowadza oplat... :) w sumie to nie wprowadzajac takich oplat oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjniejsza.

  • 0

    148.  2013-03-04 11:09:36

    Jaki jest sens tych opłat? Skarbonki są za dużym obciążeniem dla polskich opów? W Irlandii na przykład darmowa roczna ważność konta to standard

  • 0

    150.  2013-03-04 12:18:41

    148: Chciało się unii, to się teraz proszę nie dziwić, że Niemcy i Francuzi robią co chcą. W Grecji też jest roczna ważność bez żadnej łaski. I Grecji już właściwie nie ma...

  • 0

    151. ~  2013-03-04 14:27:56  host: user-46-113-202-187.play-internet.pl

    Orange sam sobie samobója strzela razem ze złodzieskim zabieraniem srodów po 7dmiu dniach

  • 0

    152. ~Facet  2013-03-04 16:19:45  host: 46.205.41.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nie wiem skąd to narzekanie. Nie po to France Telecom wszedł do Pl żeby nam robić dobrze. Wszedł tu tylko i wyłącznie po to, żeby ciągnąć hajs. Widocznie centrala prosi o zwiększenie zysków i trzeba wykonać. Przecież to oczywiste, że jak France Telecom stoi przed wyborem: doić Francuza czy jakiegoś tam Polaczka to efekt jest oczywisty. Jak nam nie pasuje to zróbmy sobie polską telefonię i będziemy się sami rządzić we własnym kraju.

  • 0

    153. ~???  2013-03-04 18:56:26  host: public-gprs254484.centertel.pl

    Mam konto podstawowe i konto z MB ważne do lutego 2014r. Czy muszę coś zrobić żeby nie zmienili mi daty do wykorzystania kont?

  • -1

    154. ~nm  2013-03-05 02:35:21  host: 178-214-150-141.internetia.net.pl

    147.devil@Nie wiem czy zauważyłeś ale w playu jest od samego początku opłata za roczną ważność konta ..aby ją w ogóle mieć mieć trzeba KAŻDORAZOWO doładować czyli opłata jest tylko zręcznie schowana w koszta doładowania,to w orange czy t-mobile było wydłużanie ważności konta gratis smsem lub rozmową,ale zlikwidowali już tą nieścisłość z tym że orange przynajmniej starych klientów zostawił w spokoju,zaś t-mobile zdziera z wszystkich równo......

  • 0

    157. ~  2013-03-12 15:58:14  host: nat2-224.ghnet.pl

    koleś myli pojęcia - opłata a doładowanie, więc wyjaśniam jak dwulatkowi: opłata to takie cudo, które zabiera kasę i finito, a doładowanie to takie cóś, że kasa jest nadal do jakiegokolwiek użycia (rozmowy, smsy, net, itp.) w wysokości tegoż doładowania. KPW?

  • 0

    158. ~lukulud  2013-04-29 08:22:39  host: 77-253-115-176.adsl.inetia.pl

    mi wydaje sie ze naliczanie sekundowe po aktywowaniu tej usługi nie działa, za krótkie złapanie 29 groszy..

  • 0

    159. ~  2013-05-27 10:00:26  host: v44-06.opera-mini.net

    27. maja. Są już te zmiany?

  • 0

    160. ~  2013-05-27 12:34:45  host: v52-03.opera-mini.net

    Są już zmiany na stronie orange. Opłata za włączenie rok ważności konta zależy od stażu. Mniej niż 93 dni - opłata 3zł, więcej niż 93 dni - bezpłatnie.

Dodaj swoją opinię