Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Robbie Williams z T-Mobile

Robbie Williams z T-Mobile

WitekT 27 Lipca 2005 21:05

0 0

T-Mobile ogłosiło podpisanie 18-miesięcznego kontraktu z Robbie Williamsem.

Umowa obejmuje:
występy w kampaniach reklamowych,
specjalne, przeznaczone tylko dla abonentów T-Mobile materiały takie, jak bilety na koncerty, piosenki ,zdjęcia czy przekazy na żywo z występów.

Przyszłość to muzyka przez komórkę - T-Mobile sprawia, że to dzieje się już dziś - powiedział Robbie Williams.
Partnerstwo z tak globalną gwiazdą jak Robbie Williams, które tworzy wyjątkowe doświadczenie dla fanów, demonstruje nasz nacisk kładziony na bliższą współpracę między muzyką a mobilną technologią. Nasza współpraca zaowocuje nowymi formami przekazu, takimi jak streaming wideo z koncertów czy możliwość ściągnięcia nowych piosenek Robbiego. Naszym celem jest zrobienie mobilnej muzyki dostępną dla każdego, wyjątkową i przynoszącą radość, co stanie się możliwe dzięki partnerstwu wielkiej, światowej gwiazdy. Nie możemy się doczekać momentu, kiedy Robbie stanie się ambasadorem marki T-Mobile na świecie - powiedział Ulli Gritzuhn, szef marketingi T-Mobile International.

Partnerem tego kontraktu będzie także SonyEricsson, który dla T-Mobile dostarczy specjalnie przygotowane telefony, które zawierać będą tapety, dźwięki i filmy związane z Robbie Williamsem.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Qbek  2005-07-27 23:57:00  host: 194.9.223.113

    No prosze, Vodafone rozwiazuje umowe z Davidem Beckhamem, a T-Mobile podpisuje z Robbiem Williamsem. Ciekawe, ktora strategia okaze sie lepsza ?? :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet