Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Robbie Williams na karcie pamięci

Robbie Williams na karcie pamięci

sirmark 20 Października 2004 10:18

0 0

Album "Greatest Hits" Robbiego Williamsa będzie sprzedawany na kartach pamięci MMC. Tym samym brytyjski wykonawca stanie się pierwszą z wielkich gwiazd, oferujących swoją muzykę w formacie przeznaczonym dla telefonów komórkowych i handheldów.

Oprócz piosenek na karcie znajdą się też materiały wideo. Sprzedaż na terenie Wielkiej Brytanii rozpocznie się w przyszłym miesiącu. Cena karty MMC z albumem Williamsa wyniesie 30 GBP.
EMI Music – wytwórnia wydająca płyty Williamsa – liczy, że publikacja nagrań w nietypowym formacie pozwoli na wykorzystanie namiętności, jaką Brytyjczycy darzą telefony komórkowe. Nie ujawniono jednak prognozowanej wielkości sprzedaży.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-38-2.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Który producent jako pierwszy wprowadzi do sprzedaży zginane smartfony?

LG też ma swój zginany wyświetlacz OLED

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet