Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Roamingowe pakiety transmisji danych w nju mobile

Roamingowe pakiety transmisji danych w nju mobile

LuiN 30 Czerwca 2015 16:52

2 4

Do oferty nju mobile weszły trzy pakiety transmisji danych w roamingu, możliwe do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej.

W zależności o wielkości pakietu zmienia się też jego czas ważności. Pakiety rozliczane są z dokładnością do 1 KB i są dostępne zarówno w ofercie abonamentowej, jak i na kartę. Aktywacja usługi w Polsce jest bezpłatna, a z zagranicy zgodna z cennikiem roamingowym (można ją aktywować też online):




Pakiet Cena Ważność SMS na 8020
(prepaid)
SMS na 8020
(abonament)
50 MB 15 zł 3 dni START 50 AKT 50
200 MB 40 zł 7 dni START 200 AKT 200
500 MB 80 zł 14 dni START 500 AKT 500

Pakiety obowiązują w Strefie 1:
kraje Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Republika Cypryjska, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Chorwacja, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy; kraje Europejskiego Obszaru Gospodarczego: Islandia, Liechtenstein, Norwegia; terytoria zależne: Gibraltar, Gujana Francuska, Gwadelupa, Martynika, Reunion.

Zobacz: regulamin usługi (oferta na kartę)
Zobacz: regulamin usługi (abonament)

Źródło tekstu: Orange, wł     

w sumie: 21
  • -4

    2.  2015-06-30 17:15:34

    No Atlantycki w Plusie (na rynku już jakiś czas) zdecydowanie taniej wychodzi ;-) No i każdy pakiet cały okres rozliczeniowy jest ważny - więc znowu - zdecydowanie bardziej elastyczne ;-)

  • 2

    3. ~zizu  2015-06-30 17:21:01  host: user-94-254-198-21.play-internet.pl

    I ludzie naprawdę z tego korzystają zamiast lokalnego prepaida kupić ? Jakby wszyscy ograniczali się w roamigu do niezbędnego minimum, to by już dawno opłat nie było

  • 5

    4. ~pabloki  2015-06-30 17:26:43  host: 188.146.79.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @3 ale wiesz, w niektórych krajach musisz zarejestrowac na lokalny adres bo inaczej nie kupisz.

  • 1

    5. ~  2015-06-30 17:29:50  host: 83.218.104.78

    telepolis nic nie wspomniał o tym że od 10 czerwca 2015 roku dostępne są startery z 2GB darmowego netu ważnego 31 dni i przy pierwszych 10 doładowaniach minimum 25zł dodawane są pakiety po 2GB netu ważnych 31 dni każdy...

  • 1

    6.  2015-06-30 17:35:46

    A T-Mobile? Dalej śpi... ze swoimi pakietami i ich czasem trwania - żenada....

  • -1

    7.  2015-06-30 17:36:14

    3 - a po co tracić czas na czytanie (najczęściej w niezrozumiałym języku) regulaminów, cenników itp.?

  • 0

    8. ~  2015-06-30 17:46:27  host: ace183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7 - może po to, żeby za niewiele więcej niż podane wyżej 80 zł (niecałe 20 euro) mieć nie 500 MB, a 5000?

  • 1

    9.  2015-06-30 17:54:29

    Po cholerę na wakacjach 5GB Netu?

  • 1

    10. ~kambożan  2015-06-30 17:54:59  host: 95.143.247.156.ultranet.net.pl

    1- ale pakiet ważny 14 dni a nie miesiąc

  • -1

    11. ~  2015-06-30 17:58:02  host: ace183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    9, to za granicę jeździ się tylko na wakacje?

  • -2

    12.  2015-06-30 18:04:25

    8 - jak ktoś potrzebuje, niech szuka. Przecież zakazu nie ma.

  • -1

    13.  2015-06-30 18:09:44

    W sumie macie rację... Po cholerę oni się licytują na te pakiety? Przecież wszyscy wiedzą, że taniej jest prepaid kupić na miejscu... Chore to wszystko jest...

  • -1

    14.  2015-06-30 18:21:16

    @10 doczytaj regulamin a nie ciemnotę wciskasz ;)

  • -1

    15.  2015-06-30 18:49:44

    Chwali się równe potraktowanie abonamentu i karty. To nie w stylu Orange. Czekam jeszcze na Orange na kartę do kompletu

  • 0

    16.  2015-07-01 00:27:51

    ~Mungo, gdyby tak jeszcze u każdego Opa były takie same usługi w Abo jak i prepaidzie to bylibyśmy w domu, a nie np w niektórych sieciach nie ma przekierowania połączeń, konferencji itp na kartę tylko w Abo.

  • 0

    17. ~Twix  2015-07-01 02:36:33  host: 179.53.153.102

    Taniej ciągle lokalna kartę kupić niż bawić się w takie rachunki. Szkoda, że żaden operator tego nie rozumie.

  • -1

    18.  2015-07-01 08:09:24

    17 - tzn. co? Jeśliby rozumieli to co by było? Nie byłoby tych pakietów w ogóle?

  • -1

    19.  2015-07-01 08:51:16

    Hmmm... Powinni może rozpocząć sprzedaż kart prepaid zagranicznych operatorów?

  • -1

    20. ~LTE na kazdym smietniku w Ossie  2015-07-01 09:28:28  host: host86-139-228-45.range86-139.btcentralplus.com

    4: bierzesz dowlony lokalny adres z internetu i kupisz.

  • 1

    21. ~  2015-07-01 12:12:59  host: 159-205-156-77.adsl.inetia.pl

    Fatalna siec. Z dnia na dzien wylaczono mi numer. Czemu? Nie potrafiono odpowiedziec, poza: bo tak. Nju i Orange - jak najdalej.

Dodaj swoją opinię