Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rewolucyjna oferta roamingowa w Play

Rewolucyjna oferta roamingowa w Play

sirmark 15 Czerwca 2007 20:26

0 0

Play wprowadza promocję, w której obniżeniu ulegną stawki za połączenia z zagranicy do Polski.

Promocja dotyczy wszystkich państw europejskich. Ceny połączeń oraz SMS-ów do Polski będą takie same jak w Polsce, czyli 0,49 zł za minutę i 0,15 zł za SMS-a. Przy połączeniach z Polski za granicę obowiązują stawki zgodne z cennikiem standardowym.




Korzystając z promocji nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów aktywacyjnych. Promocja dotyczy użytkowników oferty abonamentowej oraz osób, które w trakcie promocji podpiszą umowę.

Na zapowiedzianej na wtorek konferencji w sprawie roamingu, Play prawdopodobniej ogłosi wprowadzenie eurotaryfy roamingowej, w której standardowa cena za minutę połączenia z całej Europy do Polski wyniesie 1,99 zł. Stawka będzie dotyczyć zarówno oferty abonamentowej (po zakończeniu promocji wakacyjnej) jak i prepaidowej.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 140
  • 0

    121. ~Inspiron  2007-06-18 12:15:11  host: apn-99-89.gprspla.plusgsm.pl

    Operator PLAY wprowadził ROAMING dla kart we wszystkich krajach tam, gdzie działa Play abonament. Teraz mamy możliwość odbierania i wykonywania połączeń w 89 krajach. http://www.blogplay.eu/2007/06/18/play-karta-i-roaming/

  • 0

    122.  2007-06-18 12:21:51

    ***Inspiron*** ja już jakiś czas temu (3-4 tygodnie) zauważyłem, że zasięg roamingu na kartę się znacząco zwiększył, tylko nikt o tym nie informował.

  • 0

    123. ~berdys  2007-06-18 12:41:25  host: dzi137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    120* jak to co.. w orange 2 PLN za minute w promocji ;) dotyczy rowniez prepaid ;) taka cene to bedziemy mieli w play bez promocji ;) ;) ;)

  • 0

    124. ~Jaro  2007-06-18 12:57:59  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

    I taktowanie co 5 minut. Jakby nie liczyć rozmowa minimum 10 złotych:)

  • 0

    125.  2007-06-18 13:02:28

    116: sa w takiej samej cenie jak byly.. czyli zeta za minute, taryfikowane co 30 sek. :)

  • 0

    126. ~CematoR  2007-06-18 14:11:45  host: gla138.internetdsl.tpnet.pl

    A czy w play w prepaid od teraz mozna kazystac z tej promocji?

  • 0

    127.  2007-06-18 14:42:42

    126, tylko abo ;)

  • 0

    128. ~stasiu  2007-06-18 15:10:10  host: 213.166.17.12

    powiem wam jak dziala playkarta w roamingu-niemcy(e-plus,chodzi bez zarzutow), w holandii nie dziala , w belgii-base,nie dziala), we francji(bouygues-nie dziala) a teraz siedze w anglii i w 3 dziala!pozdro dla wszystkich z wysp

  • 0

    129. ~Mysz  2007-06-18 17:23:16  host: 87-205-188-34.adsl.inetia.pl

    Teraz w Play za doładowanie o wysokości 10-24 zł 2 złote otrzymujemy gratis.

  • 0

    130.  2007-06-18 18:40:55

    pochlastała opów unia i promocje zrobili z że oni niby dobrzy i czasowo dają lepiej jeszcze...

  • 0

    131. ~t-bag  2007-06-18 21:32:49  host: nat-mo2.aster.pl

    co z tego przeciez to tyko czasowo ograniczona oferta a potem wracaja do szeregu cenowo i spowrotem beda ludzie uciekac od nich

  • 0

    132. ~pierre  2007-06-19 00:36:21  host: aaws176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ekonomia ekonomią...Ale tak po ludzku zajebiście będzie ze swoim fonem pojechać na wakacje...skończy się już kupowanie specjalnie kary w innym kraju żeby smsy wysyłać...Po co kupować jak się je ma za 15 gr ;)

  • 0

    133.  2007-06-19 09:20:55

    no to wystarczy kupic abo na czas nieokreslony i cieszyc sie tanim roamingiem :))))

  • 0

    134.  2007-06-20 20:16:25

    Podobno od jutra wchodzi w życie nowa jednostka do przeliczania cen roamingu: 1 EP (EuroPlay) = 100 MP (MiniPlay). Zamiast cen w złotówkach usłyszymy "Połączenie wychodzące z UE do Polski kosztuje w naszej sieci 2,15 EP." No i jak to brzmi! 2,15 EP, a nie *ponad* 4 zł. Hint: wg Gazety Prawnej Kubala zapłaci od 25.06 z UE do Polski 4,27 zł za minutę, więc 4,27 : 1,99 = ... :)))

  • 0

    135. ~t-bag  2007-06-22 21:44:40  host: 85.222.36.34

    tak kup sobie abo a po promocji bedziesz plakal i to bardzo powodzenia tobie zycze

  • 0

    136. ~red_fork  2007-06-23 18:58:19  host: bra.telnet.krakow.pl

    *t-bag* przecież napisał, że umowa na czas nieokreślony... heh... a tak w ogóle to czemu ma płakać mając najlepszą ofertę na rynku?

  • 0

    137. ~Play_fan  2007-06-23 19:25:54  host: apn-100-128.gprsbal.plusgsm.pl

    a tak troszezke z innej beczki. bylem dzisiaj w playu ale zapomnialem sie spytac czy play ma cos takiego jak kiedys era miala czyli era tandem (dwie karty sim z jednym numerem). ciekawi mnie bo chcialbym miec dwa fony (jeden do pracy - gorszy, a drugi po pracy - lepszy z tym samym numerem bez przekladania karty)

  • 0

    138. ~pawelec  2007-06-25 10:08:39  host: aawb135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mimo,ze to tylko promocja,to i tak opłaca sie wziasc.czekałem na cos lepszego w Play,no i chyba wezme abo.A potem sie zobaczy....

  • 0

    139. ~alicja  2007-06-25 10:16:35  host: dpm12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    każdy ma inne wymagania co do swojego aparatu telefonicznego... dla mnie SE W880 jest wystarczający...teraz nie mam już żadnych oporów żeby przejść do Play:]

  • 0

    140. ~Aksjo  2007-07-11 10:10:31  host: 135.245.72.34

    Bzdura z Roamingiem w Anglii Play ma umowe z operatorem który praktycznie nigdzie nie ma zasiegu....

Dodaj swoją opinię