Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Resort skarbu opracuje koncepcję KOT-a

Resort skarbu opracuje koncepcję KOT-a

sirmark 22 Grudnia 2006 17:43

0 0

Do końca stycznia powinna być gotowa koncepcja utworzenia Krajowego Operatora Telekomunikacyjnego (KOT) - poinformował Ireneusz Dąbrowski, wiceminister skarbu.

"Mam nadzieję, że do końca stycznia się ta sprawa wyjaśni. W tej osi zainteresowań jest NOM, Exatel, są pewne elementy Telekomunikacji Kolejowej" - powiedział dziennikarzom Dąbrowski.




We wrześniu prasa podawała, że skarb państwa powrócił do koncepcji stworzenia Krajowego Operatora Telekomunikacyjnego (KOT) i snuje plany połączenia Telefonii Dialog, Exatela, Niezależnego Operatora Międzystrefowego (NOM) oraz Polkomtela, czy Telekomunikacji Kolejowej. Prasa wspominała też wtedy, że KOT miałby wchłonąć TP Emitel, należący do TP SA.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~ttt  2006-12-22 18:15:17  host: car102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ile razy można odgrzewać ten sam kotlet?!

  • 0

    2. ~j  2006-12-22 18:31:38  host: 217.116.110.185

    i pogonić kota FT TPSA

  • 0

    3. ~rollo  2006-12-22 18:36:37  host: apn-99-87.gprspla.plusgsm.pl

    no i kot bedzie chodzil swoimi sciezkami :)

  • 0

    4. ~Jural  2006-12-22 18:45:41  host: 82.160.20.5

    Mam nadzieję, że mnie KOT nie przejmie bo mam 2/3 mocy z TK właśnie...

  • 0

    5.  2006-12-22 18:55:48

    co ta TelekomunikacjaPolska zrobiła że każdy ma jej dosyć? Nie dość że co chwila kary od UKE to jeszcze ma wejsc nowa konkurencja :/ jak dla mnie to TP Rulez ;D

  • 0

    6. ~  2006-12-22 19:40:43  host: 217.116.110.185

    Dzisiaj od sepsy, przepraszam tepsy dostałem e mail o to jego treść: Teraz możesz dzwonić z domowego na komórkę i rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać... Bo cena za minutę połączenia z telefonu stacjonarnego do wszystkich sieci komórkowych jeszcze nigdy nie była tak niska! Dzwoń na każdą komórkę - do swoich bliskich i znajomych - i rozmawiaj tanio na każdy temat. Ciesz się ceną połączeń w ciągu dnia niższą nawet o 1/4. Dostępne plany telefoniczne tp objęte obniżką: plan tp darmowe wieczory i weekendy, plan tp darmowe weekendy, plan tp 60 minut za darmo, plan tp startowy, plan tp socjalny, plan tp standardowy. Sprawdź szczegóły oferty na stronie www.tp.pl A więc wszyscy za telefony........... niestety ja nie mogę nie mam w tepsie telefonu.

  • 0

    7.  2006-12-22 19:52:54

    no to dostaniemy kota w worku:)

  • 0

    8. ~Przemolog  2006-12-22 20:04:54  host: alj26.internetdsl.tpnet.pl

    No a poza tym to mamy rząd "prawicowy" :-P

  • 0

    9. ~Konrad  2006-12-22 20:49:29  host: proxy.zlotniki.pl

    ehh socjalizm powraca ? :(

  • 0

    10. ~Zico  2006-12-22 22:46:56  host: 213.158.194.228

    Rzad zaczal zdawac sobie sprawe, ze na KOTACH mozna bardzo dobrze wyjsc. Niemcy maja swojego KOTA Deutche Telekom i sa zapewne zadowoleni, bo czerpia z tego niezla kase, wiec dlaczego i my nie mielibysmy miec wlasnego KOTA?

  • 0

    11. ~a  2006-12-23 00:02:13  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    ala ma kota akot ma ale...

  • 0

    12. ~PLANET  2006-12-23 00:17:20  host: 217.116.110.186

    A Kot na to MIAU.

  • 0

    13. ~ja  2006-12-23 00:44:27  host: cqt234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znaczy się nie ma tam Plusa? Czyli jest szansa na Vodafone Polska (oby)

  • 0

    14. ~Polkomtel  2006-12-23 00:51:58  host: nat-sr-200-22.globalconnect.pl

    ja: Podobno resort Skarbu juz sie wstepnie porozumial z Vodafone. Ma dojsc do upublicznienia Polkomtela, po przejeciu od TDC. Zapewne Vodafone bedzie chcial miec pakiet kontrolny i go dostanie, oczywiscie za premie tylko nie wiadomo ile procent. Wartosc Polkomtela wynosi 19 mld. a transakcje moga byc po ok. 23-24 mld. za 100% firmy. Proporcjonalnie do przejecia pakietu przez Vodafone zapewne 51% bez wezwania (musza od skarbu panstwa).

  • 0

    15. ~  2006-12-23 01:01:27  host: 195.189.142.215

    Kot śpi,a myszy harcują. ;-D

  • 0

    16. ~  2006-12-23 07:29:19  host: bqd39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Powstanie KOT- jako operator główny-potem go sprywatyzuja na nowo -powstanie monopolista i znowu będa wieszane psy

  • 0

    17. ~poznaniak  2006-12-23 13:38:44  host: 213-238-102-126.adsl.inetia.pl

    Jedynym rozwiązaniem byłoby, gdyby KOT wynajmował infrastrukturę innym operatorom, mógłby być takim KITem - Krajową Infrastrukturą Teleinformatyczną. Uważam, że pod nóż powinny w pierwszej kolejności pójść NASK i PIONIER, które są ostoją socjalizmu.

  • 0

    18. ~moiin  2006-12-23 18:20:25  host: acrh36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko juz w polsce byl sobie taki jeden kot, ktorego odsprzedali FranceTelecom :| Nie lepiej zmienic przepisy telekomunikacyjne i pozostawic TPSA na pastwe rynku?

  • 0

    19. ~wyspa  2006-12-24 15:12:53  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    ja: i tak juz bardziej spartolic Plusa sie nie da. szkoda tylko Vodafona

Dodaj swoją opinię