Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości RePlay - promocyjne zasady przedłużania umów w Play

RePlay - promocyjne zasady przedłużania umów w Play

LuiN 12 Lutego 2009 22:00

0 0

Play przygotował specjalne oferty dla klientów przedłużających umowy. Klienci mogą uzyskać rabaty na abonament, dodatkowe pakiety minut do wszystkich sieci czy wybrać ofertę z telefonem w promocyjnej cenie.

Operator przedstawił trzy warianty przedłużenia umów abonamentowych. Klienci mogą dostać nowy telefon i ograniczone czasowo upusty na abonament / dodatkowe pakiet minut. Drugi wariant to oferta bez nowego telefonu, ale z rabatem na abonament przez cały okres trwania umowy i wreszcie wariant trzeci - umowa bez telefonu, ale z pakietem dodatkowych minut do wszystkich sieci.

W przypadku klientów korzystających z promocji RePlay minuty z telefonem obok promocyjnej ceny na telefon, w zależności od planu taryfowego przyznawane są na 6 miesięcy następujące pakiety minut na połączenia do wszystkich sieci:

Abonament

Dodatkowy pakiet minut do wszystkich sieci (przez 6 mies.)

Play Abonament 150

150 minut

Play Abonament 100

100 minut

Play Abonament 70

70 minut

Play Abonament 50

50 minut

One Play 145

145 minut

One Play 95

95 minut

One Play 65

65 minut

One Play 45

45 minut


Oprócz tego taryfa One Play 45 oferowana jest z trzymiesięcznym rabatem na abonament, a taryfa One Play 65 kosztuje 50 zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy. Umowa zawierana jest na 24 miesiące.

Zobacz: regulamin oferty RePlay minuty z telefonem

W ramach promocji RePlay Ekstra z upustem (oferta bez telefonu) klient otrzymuje 50% rabatu na abonament w przypadku taryf starszych niż One Play, a w przypadku taryf One Play opłata abonamentowa odpowiada abonamentowi niższemu o jeden poziom. W przypadku taryf One Play rabat przyznawany jest na cały okres trwania umowy:




Abonament

Wielkość rabatu na abonament (przez 18 mies.)

One Play 145

50 zł

One Play 95

30 zł

One Play 65

20 zł

One Play 45

20 zł


Zobacz: regulamin oferty RePlay Ekstra z upustem One Play

W taryfach Play Abonament rabat przysługuje przez 6 do 9-ciu okresów rozliczeniowych, a w taryfie Play Lajt - przez 3 okresy rozliczeniowe:

Abonament

Wielkość rabatu na abonament

Play Abonament 150

75 zł (przez 9 mieisęcy)

Play Abonament 100

50 zł (przez 9 miesięcy)

Play Abonament 70

35 zł (przez 9 miesięcy)

Play Abonament 50

25 zł (przez 6 miesięcy)

Oferta promocyjna Play Abonament 40

20 zł (przez 6 miesięcy)

Oferta Promocyjna Play Lajt

15 zł (przez 3 miesiące)


Zobacz: regulamin oferty RePlay Ekstra z upustem Play Abonament

Promocja RePlay Extra z minutami (oferta bez telefonu) przewiduje dodatkowe pakiety minut na połączenia do wszystkich krajowych sieci, przyznawane przez cały okres 12-miesięcznej umowy. Minuty z dodatkowego pakietu wykorzystywane są przed pulą minut z abonamentu. Wielkość przyznanego pakietu zależy od wariantu abonamentu, zgodnie z poniższą tabelą:

Abonament

Dodatkowy pakiet minut do wszystkich (przez 12 miesięcy)

Play Abonament 150

150 minut

Play Abonament 100

100 minut

Play Abonament 70

70 minut

Play Abonament 50

50 minut

Oferta promocyjna Play Abonament 40

40 minut

Oferta Promocyjna Play Lajt

30 minut

One Play 145

145 minut

One Play 95

95 minut

One Play 65

65 minut

One Play 45

45 minut

One Play 25

25 minut


Zobacz: regulamin oferty RePlay Ekstra z minutami

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 88
  • 0

    69.  2009-02-15 21:22:27

    nie rozumiem ludzi narzekający na ofertę dla testerów, to ciągle mimo upływu dwóch lat absolutnie bezkonkurencyjna oferta, sam bardzo bym ją chciał mieć. a cennik phonów jak dla nowego replaya. Play limitowany 50 i np. f480 za 200 zl, ta inwestycja zwraca się natychmiast przy tak korzystnych warunkach.

  • 0

    70.  2009-02-15 22:43:14

    @67 dlatego dopóki masz stary abonament w play to zbieraj minuty zostaje w starym systemie, że wykorzystać je możesz na dzwonienie do wszystkich telekomów, nie zostanie o zlikwidowana podczas przedłużania umowy :D

  • 0

    71. ~RaX  2009-02-16 15:01:29  host: inet20907ni-3.eranet.pl

    Żadna rewelacja! Ja mam w Erze taryfę Nowa Era 120 - 280minut do wszystkich + 1000 minut do Era i stacjonarne (Era numer stacjosnarny) swoja strefa domowa za 90 zł. Kto przebije te oferte + jeszcze jakbym chciał to 2000 minut do 5 numerów w Erze lub stacjonarne. Kupiłe także SE X1 za 650zł, zła oferta? Trzeba poprostu się targować!

  • 0

    72.  2009-02-16 16:06:02

    ~RaX play abo 145 371 min to WSZYSTKICH SIECI, nokia E71 za 380zł lub LG KU 990 za 1zł, co do usługi "Era numer stacjonarny" co prawda korzysta, ale co z tego jak strefa jest bardzo ograniczona.

  • 0

    73.  2009-02-16 16:07:21

    bruthus dzięki za wyjaśnienie.

  • 0

    74.  2009-02-16 16:11:24

    edit jeszcze do postu 72 zapomniałem dodać że w ofercie przedłużeniowej dostajesz przez pierwsze 6 miesięcy 516 min do wszystkich sieci, niezależnie czy jesteś w domu czy w lesie. Oczywiście można wybrać ofertę 150 wtedy mamy więcej minut.

  • 0

    75. ~B  2009-02-16 18:57:38  host: aazm160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    RaX za 280 minut płacisz 100zł plus 5zł za strefę czyli 105zł razem, 90zł to byś płacił za 220 minut. To tak w gwoli ścisłości.

  • 0

    76.  2009-02-17 07:59:52

    @74 co do tego lasu -w środku borów tucholskich Play ma zasięg a Era nie - sprawdzone bo byłem z żonką we wrześniu na grzybach :D

  • 0

    77. ~RaX  2009-02-17 09:14:03  host: inet20907na-1.eranet.pl

    do 75 napisałem co wytargowałem, a nie standardowa oferta. Era numer stacjonarny w taryfie Nowa Era 120 i wyższych jest bezpłatnie, więc nie wypowiadaj się jak nie wiesz dokładnie! Wiem co mam, więc płacę 90 zł za taryfę Nowa Era 120, wiem co podpisuje, bo w przeciwieństwie do większości ludzi czytam regulaminy i umowy które podpisuje!

  • 0

    78.  2009-02-18 09:32:46

    #RaX tutaj widzę chyba ogólną ofertę przedłużeniową Ery http://www.era.pl/pl/indywidualni/moje_konto/abonament/obniz_kos zty i ona jest bez telefonu - pewnie można jeszcze negocjować i nowy telefon. Wydaje mi się że ta oferta jest najlepsza. Tylko nie rozumie dlaczego w Nowa Era 60 minuta jest za 25 gr do wszystkich a w wyższych abo cena wyższa za minutę ? Czy chodzi o wymienialność na minuty do UE ? Usługa Era Numer Stacjonarny jest rewelacyjna. Działa w całym moim 50 tyś. mieście, można zadzwonić na numer stacjonarny w tej usłudze plus 1000 minut era i stac.

  • 0

    79. ~cualibre  2009-02-18 19:07:40  host: 80.50.4.94

    Do wszystkich przedłużających umowy w każdej sieci nie zgadzajcie na przedłużanie umowy w okresie od trzech miesięcy do zakończenia umowy się nawet jeżeli będą wam obiecywać gruszki na wierzbie!!!! SPRAWA JEST NASTĘPUJĄCA: ZASTANÓWCIE SIĘ NA CZYM WAM NAJBARDZIEJ ZALEŻY CZY TO NA MINUTACH NA JEDNYM NUMERZE CZY JAKIM TELEFONIE... W DZIEŃ ZAKOŃCZENIA UMOWY LUB TEŻ DZIEŃ PRZED OPERATORZY DZWONIĄ DO KLIENTÓW I WRĘCZ BŁAGAJĄ O TO BYŚMY PRZEDŁUŻYLI CYROGRAF !!!! TESTOWAŁEM TO KILKAKROTNIE I DZIAŁA POZDRO WSZYSTKIM

  • 0

    81. ~adaml6  2009-02-20 14:51:31  host: 193.29.255.226

    Do 64. - masz rację. Wielu z moich znajomych ma zamiar zrezygnować z Play. Ja też. W ch..ja zrobili mnie z "super" telefonem TOSHIBA G500. Składałem reklamacje kilka razy. Imbecyle z serwisu za każdym razem twierdzili, że wszystko gra. Dlatego rachunki płacę tylko tyle, ile w abonamencie (40 zł). Wrócę do Plusa, gdzie wcześniej płaciłem ok 200 zł. W salonie obsługi same prostaki - Szczecin Słoneczne w C.H. Gryf.

  • 0

    82. ~jedlin  2009-02-20 15:52:57  host: 94.254.254.162

    Powiem tak...Play zaczyna przejmować złe praktyki konkurencji. Najpierw wydłużył okres umowy dla abonentów play online 10gb z 12 do 18 miesięcy a teraz przy przedłużaniu umowy dla abonentów z telefonem daje dodatkowe minuty na 6 miesięcy. Nie interesują mnie pakiety na 6 miesięcy. Dajcie mi minuty ale na cały okres trwania umowy. Początek Play był bardzo dobry. Nawet wielu moich znajomych przeszło na Play ale teraz widzę, że zaczyna się upodabniać do "Wielkiej trójcy". Szkoda

  • 0

    83. ~tomasz  2009-02-21 09:32:15  host: abey29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy ma ktoś jakieś "przecieki" na temat Drugich Urodzin PLAY?? Zastanawiam się nad tym czy warto poczekać ten niecały miesiąc na nowe promocje? pozdrawiam

  • 0

    84. ~smd  2009-02-23 22:04:57  host: ip-91-201-67-97.nette.pl

    http://ludzie.playmobile.pl/partner/11/entry/146815/a+m%C3%B3wi% C4%85c+o+konkretach.html

  • 0

    85. ~art  2009-07-09 18:30:21  host: aedh214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co z przedłużaniem umów w mixie? są jakieś promocje, upusty?

  • 0

    86. ~legier  2010-03-23 10:24:57  host: chello084010091153.chello.pl

    Przedłużyłem umowę w play. Płacę teraz 32,50 zł/ms i mam w tym jakies 170 minut miesięcznie do wszystkich sieci, Do tego 500 minut miesięcznie do play i na stacjonarne. Dodatkowo umowa na 18 miesięcy i mogłem jechać na nowych warunkach juz 3 miesiące przed zakończeniem starej umowy (aneks). POLECAM PLAY ! ! !

  • 0

    87. ~BMBN NGV  2011-02-24 13:53:28  host: aedu29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    GJYHGBHBGJYJNHBKBG

  • 0

    88. ~krzysiek  2011-07-07 13:05:59  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    kurcze nie wiem czy iść do playa czy zostac w plusie :/ ale chyba przejdę. plus za 10 zl. daje 5 nr. gratis do plusa a play za 10 zl. do wszystkich w play. w plusie mam 5 pakietow po 20 min 24 gr. za minute oprócz play a play ma od razu 29 gr. i sie nie przejmuje gdzie dzwonie. Nie wiem nie wiem . A PISZE O MIXIE

  • 0

    89. ~krzysiek  2011-07-07 13:06:34  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    ps. inne sieci to porażka ;)

Dodaj swoją opinię