Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Remont w doładowaniach Play i zmiana bonusów

Remont w doładowaniach Play i zmiana bonusów

WitekT 17 Lutego 2012 21:23

0 0

Od 21. lutego na okres kilku tygodni Play zawiesza promocje doładowań na Facebooku, doladowania.play.pl i na mobilnej stronie doładowań - poinformował Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Sytuacja ma związek ze zmianą dostawcy. Kanał doładowań będzie działał (tak, mogą pojawić się przerwy techniczne), ale nie będzie przyznawał bonusu. Przepraszam i zachęcam do korzystania z tej opcji teraz! - napisał Gruszka.




W trakcie prac nad systemem dostępna będzie specjalna, tymczasowa opcja. Każde doładowanie powyżej 20 zł realizowane przez te kanały będzie premiowane na koniec miesiąca kwotą 5 zł. Oznacza to, że doładowanie wykonane 28. lutego kwotą 30 zł da na początku marca dodatkowe 5 zł. Doładowowanie 10 marca kwotą 20 zł da 5 zł na początku kwietnia.

Do tej pory doładowania w w/w kanałach były nagradzane 10-procentowym bonusem na konto promocyjne. Dodatkowe złotówki można było wykorzystać na usługi w kraju z wyłączeniem premium.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 279
  • 0

    282. ~  2012-02-20 13:43:31  host: v07-15.opera-mini.net

    @272 A dlaczego ja mam widzieć harmonogram? Po mi ta wiadomość? Z mojego punktu widzenia to akurat jest zupełnie nieistotne. Zmiana operatora świadczącego usługi doładowań powinna być niezauważalna dla użytkownika, nieprawdaż? Wtedy wdrożenie nowego systemu zakończyło by się sukcesem. Ale skoro jest inaczej, to znaczy że oprócz samej zmiany chodzi jeszcze o coś innego. Nie będę się powtarzał o co chodzi i czekam na termin wdrożenia oraz artykuł na telepolis.pl. Mam nadzieję że te kilka tygodni nie zamieni się w kilkanaście lub kilkadziesiąt. Czego sieci i użytkownikom serdecznie życzę :-)

  • 0

    283. ~baxito  2012-02-20 13:56:11  host: z11-16.opera-mini.net

    czytajac wypowiedzi rozumiem ze nie otrzymam dodatkowych pieniedzy. a jak z pakietami net itp? rowniez nie beda dodawane po doladowaniu w zaleznosci od oferty przez ten okres?

  • 0

    284.  2012-02-20 13:58:47

    282: no i o to chodzi - mówisz o harmonogramie przedsięwzięcia na podstawie notki z bloga... Jak to przy wdrożeniach jest, z reguły są dość ścisłe ramy czasowe poszczególnych kroków. Nie dziwię się Gruszce, że napisał o "kilku tygodniach", bo jakby napisał dokładną datę i spóźnił się o godzinę, to by go na blogu zalali komentarzami, zwyzywali i zalali skargami. A tak ma luz. Dziwię się jednak Tobie, że Ty ten wpis traktujesz w sposób INNY niż marketingowy... Naprawdę...

  • 0

    285. ~  2012-02-20 14:49:48  host: v07-15.opera-mini.net

    @284 Nic o harmonogramie z mojej strony nie było, to Ty się zapytałeś czy go widziałem. Ja pisałem o tym, że już nowy system powienien działać. Na innym serwerze, u innego operatora doładowań. Wtedy odbyło by się to bez szkody dla użytkowników. A przedsięwzięcie takie powinno być już zaplanowane i zrealizowane. Bo to nie jest zabawa w to czy się uda, tylko musi się udać. A co do wpisu na blogu Rzecznika, rzeczywiście wpis jest marketingowy, ale inaczej... Tzn. musiał napisać cokolwiek, to i wymyślił byle co. Natomiast nie wziął pod uwagę, że niektórzy mają na kontach bonusowych majątki ;-) Chyba, że taki był cel: zmiana operatora + pozbawienie użytkowników skarbonek (jako swoisty bonus). Wtedy OK, rozumiem lecz nie popieram. Czekam na obiecany artykuł na telepolis.pl i liczę od jutra tygodnie do uruchomienia serwisu z innym partnerem.

  • 0

    286.  2012-02-20 15:46:14

    Nie można mieć pretensji do Witka, że Play po raz kolejny daje d...y. Zamiast przygotować się wraz z nowym dostawcą doładowań i płynnie przejść na nowy system - wymyślają sztuczne problemy po to tylko, żeby nas zmuszać do naprzemiennego zakupu 10 za 5 i 15 za 10. Kwistas, nie jestem żadnym kombinatorem, a też mam na promocyjnym sporo kasy, bo dzwonię w różnych kierunkach, ale ostatnio więcej do P4 i schodziło mi ze SD po doładowaniu, a promocyjne przedłużałem, żeby nie przepadło. Czy gromadzenie kasy na promocyjnym jest zabronione? To, że lubisz wysyłać smsy po 10 gr, to Twoja sprawa. Ja wolę za to samo zapłacić 3 gr i nie muszę się z tego nikomu tłumaczyć. Dlatego stwierdzenie " oby więcej takich akcji ", uważam za wyjątkowo bezczelne.

  • 1

    287. ~...  2012-02-20 18:32:32  host: 46.115.36.127

    @281 kwistas A co Ty, Pies ogrodnika?

  • 0

    288. ~dr  2012-02-21 08:43:28  host: qa209.internetdsl.tpnet.pl

    @286 A kiedyż to ruchomiono ponownie pakiet 15 a 10?

  • 0

    289. ~  2012-02-21 09:03:49  host: 31.41.144.41

    @288. Ten pakiet można było wykupić tylko jeden raz. Chociaż być może po zmianie profilu jest on ponownie dostępny. Jak już będę w sytuacji podbramkowej to go wypróbuje ;).

  • 1

    290. ~  2012-02-21 09:06:37  host: 31.41.144.41

    Mam ogólne pytanie. Czy komuś kto wczoraj doładował przez stronę Extra Doładowania z profilu Play na facebooku "wpłynęły" już na konto środki bonusowe? U mnie właśnie minęły 24h i jak do końca dnia nic się nie zmieni będę pisał reklamację. Na szczęście te dodatkowe środki mam jeszcze ważne do początku marca, więc się może wyrobią ;). Poza tym tam nawet już nie ma 10 złotych. Ale po co je tracić jak do tej pory przez ponad rok nigdy nie straciłem nawet grosika :).

  • 1

    291. ~haju  2012-02-21 09:19:26  host: 088156084031.wroclaw.vectranet.pl

    nikomu, mnie na pewno nie (minęło 24h), jeszcze niedzielne doładowanie dało szybko bonus, na stronie rzecznika tez kilka osób już o tym pisze, z każdą godziną temat będzie narastał bo będzie mijało 24h

  • 1

    292. ~Marcin  2012-02-21 11:21:45  host: user-109-243-200-198.play-internet.pl

    Co jest z bonusami doladowalem wczoraj kilka telefonow przez mobilną stronę i do tej pory nie ma bonusa. Czy Telepolis może zaczerpnąć języka w tej sprawie?

  • 1

    293. ~Tomas  2012-02-21 12:21:33  host: 193.30.192.187

    Tez doladowywalem wczoraj przez strone mobilna i bonusa nie ma. Reklamacja juz zlozona na 24.play.pl takze zobaczymy. akcja z pakietem zlotowek 30 za 10 zostala odwolana bez zapowiedzi (tak sie nie robi), tutaj mielismy czas ale bonusu brak. Dwa rozne podejscia, skutek ten sam. PRowo drugie podejscie wyglada lepiej, bo przeciez powiedzielimy wczesniej, ze kasujemy.

  • 1

    294.  2012-02-21 13:24:05

    Doładowałem wczoraj przez http://doladowania.play.pl/ i nie ma bonusa!!! WTF???

  • 1

    295. ~haju  2012-02-21 15:12:45  host: 088156084031.wroclaw.vectranet.pl

    przyszły bonusy hurtowo, ktoś nacisnął guzik:)

  • 1

    296. ~tomunia  2012-02-21 15:25:03  host: 19.133.48.80.easy-com.pl

    bocian, bocian jesteśmy - uratowani przyszły bonusy

  • 0

    297. ~  2012-02-21 17:10:46  host: 31.41.144.41

    @295. Pewnie tak było ;). Ja już na szczęście mam. W sumie to te regulaminowe 24 godziny pewnie interpretują jako cały dzień i aż do północy. Tak jak przyznają ważność pakietów.

  • 0

    298. ~  2012-02-22 12:27:19  host: v20-15.opera-mini.net

    @296 świetna wiadomość!

  • 0

    299. ~Maxim  2012-03-05 16:23:43  host: z37-09.opera-mini.net

    Qrka wafla, konczy mi sie termin konta bonusowego za kilka dni, a szkoda mi przewalic 120zl, jest jakas mozliwosc doladawania promo, niz te 5zl ze strony play, ktore i tak dostane dopiero po 1 kwietnia? Czy te 10zl za 5zl dam rade doladowac w ostatni dzien waznosci konta promo?

  • 0

    300. ~  2012-03-06 08:01:49  host: public135006.cdma.centertel.pl

    nie wiem czy ktoś z was zauważył ale w play fresh zlikwidowano taryfę all inclusive internet, jest tylko lubię to....

  • 0

    301. ~Piguła  2012-04-03 20:40:29  host: 194-247-62-012.galatea.pl

    Powiedzcie mi moi drodzy kiedy wpływa ten bonus 5 zł przy zasileniu konta na stronie play? Zasiliłem konto w zeszłym miesiącu i do tej pory bonusa nie otrzymałem.

Dodaj swoją opinię