Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Religijna konferencja Plusa

Religijna konferencja Plusa

LuiN 5 Lutego 2013 15:43

5 3
We czwartek 7. lutego odbędzie się "religijna" konferencja prasowa sieci Plus pod hasłem OMG (z ang. Oh my God oznaczające O mój Boże).

Biuro prasowe sieci póki co nie zdradza żadnych dodatkowych szczegółów. Biorąc pod uwagę aktualną dynamikę Plusa we wprowadzaniu nowych ofert, bardzo możliwe, że zaprezentowana zostanie nowa oferta abonamentowa - odpowiedź na odświeżone taryfy w Play.




Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 39
  • 1

    21. ~  2013-02-05 18:13:58  host: achz30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @18 ja mam do Play 19 w VM :]

  • 2

    22. ~NG  2013-02-05 18:18:18  host: ip-94-42-234-160.multimo.pl

    Taryfy: Oszczędna, Mądra, Gaduła :P LOL

  • 1

    23. ~  2013-02-05 18:29:48  host: user-46-113-170-32.play-internet.pl

    A może oferta na kartę?

  • 1

    24.  2013-02-05 18:35:16

    W Virgin masz 13, nie 19gr - oni się tylko tak "skromnie" reklamują...

  • 2

    25.  2013-02-05 19:02:32

    No właśnie przeniosłem numer do Virgin i odkryłem, że mam 13 gr. do wszystkich :-)

  • 1

    26. ~P.  2013-02-05 19:18:39  host: ip-78-30-105-233.free.aero2.net.pl

    OMG! WTF? (aleosooochodzi) ;)

  • 1

    27.  2013-02-05 19:50:06

    czyli wszyscy odstawiacie ofertę "no-limit", droższą niż we Francji, bo by lepiej gospodarczo stoimy :)

  • 1

    28. ~Kazik  2013-02-05 19:50:11  host: v38-03.opera-mini.net

    Oferty na kartę raczej nie będzie nie obniżali by do play. Może się tylko pakiety internetowe powiększa. Spodziewał bym się internetu LTE z większymi pakietami. Coś w Mix plus się zmieni może będzie możliwość migrowania na nową taryfę z tanią stawka do play lub do Mix 6 za 1zł ze starych taryf bez podpisywania umowy. W abonamencie spodziewał bym się no limit w sieci za jakieś 5zł i duże pakiety minut i sms do innych sieci. I może dużo tańsze telefony.

  • 1

    30. ~mirekb  2013-02-05 20:05:14  host: apn-95-41-93-174.dynamic.gprs.plus.pl

    @10 odpalilem dzis nr simplusa na kilka dni.po ok godz sms ze stawka 29 mam to plus/tm/orange i stacjo oraz ze zarzadzanie kontem *110#..dziwne ze nie wspomnieli o play choc moze naprawde kasują 29...co do OMG to jednak nie spodziewalem sie ze az tak szybko plus zareaguje ale moze oferta bedzie jeszcze lepsza niz jest?w abo to mogliby sie nie wyglupiac i dawac chociaz pakiet sms do wszystkich typu 5zł-200sms bo wymiennosc 1-1 przy obecnej liczbie min wymiennych na sms to brawura

  • 1

    31.  2013-02-05 21:01:10

    Też mnie zastanawia czy OMG oznaczać będzie Oh My God czy raczej Online Media Group... :D

  • -3

    32.  2013-02-05 21:03:18

    Tak BTW, jeśli co niektórym czytelnikom przeszkadza rydzyk to ciekaw jestem co zrobią, gdy jego telewizja wkrótce będzie na cyfrowym multipleksie telewizji naziemnej (a to, że będzie jest niewątpliwe, bo przetarg został ustawiony tak, by otrzymał na nim miejsce)

  • 1

    34. ~olex  2013-02-05 21:53:22  host: user-31-175-176-165.play-internet.pl

    Proszę bardzo, jeszcze parę miesięcy temu Plus był w ogonie jakichkolwiek zmian i nowości. Wystarczyło sprzedać operatora w ręce prywatne i jakoś da się wyprzedzać konkurencję. Do tej pory ze strony Orange i T-Mobile nie ma żadnej wzmianki o obniżce rozmów z siecią Play, użytkownicyw Heyah i Tak Tak za minutę do Play wciąż płacą po 80 gr.

  • -2

    35. ~xy  2013-02-05 21:53:55  host: public-gprs502261.centertel.pl

    Chyba się mówi "w czwartek"? Skąd Ty Luin jesteś? Wschód jakiś chyba, w Lublinie tak się mówi?

  • 2

    36.  2013-02-05 22:03:51

    @35 w tym wypadku można używać "w" i "we" bo obie formy są poprawne. A że drugi przyimek znacznie rzadziej jest używany, to dlatego wydaje ci się, że jest zły, a tak nie jest ;)

  • 1

    37.  2013-02-05 22:12:47

    xy, a T co masz znów za problem z Lublinem?

  • 5

    38.  2013-02-05 23:49:45

    OMG - Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów. Może w końcu policzą która oferta na rynku jest najatrakcyjniejsza ;)

  • 0

    39. ~sucker killah  2013-02-06 01:57:03  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    @29 - a wytłumaczysz gimnazjalisto dlaczego w Polsce ma być drożej niż we Francji gdzie ludzie mają średnio 4-5 razy wyższe dochody??? i drugie pytanie - zawsze działasz wbrew swoim interesom, czy tylko w tej sprawie?

  • 0

    40. ~sucker killah  2013-02-06 02:00:02  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    @31 - ja się zastanawiam czy to będzie Oh My God, czy raczej What The F*** ;)

  • 0

    41. ~sliwka  2013-02-06 09:34:33  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    omg to skrót od online media group; firma zajmuje się przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych drogą internetową (przykładowo reklama 'chcesz wygrać samsunga?' po czym uzupełniasz swoje dane i konsultant dzwoni proponując jakąś ofertę z samsungiem). obecnie firma telemarketingowa wprowadziła już taką ofertę do sprzedaży i warunki przedstawiają się bardzo dobrze, niektóre profity przekonują za wyższością oferty nad promocjami pleja.

  • 0

    42. ~minaj  2013-02-06 12:25:13  host: apn-95-41-190-114.dynamic.gprs.plus.pl

    Plus nie śpi i walczy to się chwali. Czytam od lat telepolis i komentatorzy są tutaj idealnym przykładem jakości, poziomu, inteligencji, podejścia całego polskiego internetu.

Dodaj swoją opinię