Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Relacja z targów CeBIT 2006 - update IV

Relacja z targów CeBIT 2006 - update IV

WitekT 24 Marca 2006 00:20

0 0

Największe na świecie targi elektroniki użytkowej – hanowerski CeBIT – właśnie dobiegają końca. Nasza redakcja spędziła 4 dni w ponad 20 halach oglądając nowinki techniczne. Najwyższa pora na relację z targów.

Obróbka ponad 600 MB zdjęć (już po selekcji) trochę trwała, ale już zaczynamy ich publikację. Każdemu ważniejszemu producentowi poświęcony zostanie oddzielny artykuł omawiający kilka najciekawszych modeli oraz zdjęcia wszystkich nowych telefonów dostępnych na stoisku. Na koniec pokusimy się o podsumowanie targów oraz kierunku rozwoju branży telekomunikacyjnej, który dało się zauważyć podczas tych 4 dni.




Seria artykułów będzie pojawiać się przez kilka najbliższych dni. Dla wygody czytelników wszystko zostanie zebrane w tej wiadomości. Gdy dodany zostanie kolejny artykuł – zmieni się data i tytuł tej wiadomości.

Sagem na targach CeBIT 2006.
Nokia na targach CeBIT 2006.
SonyEricsson na targach CeBIT 2006.
Samsung na targach CeBIT 2006.
LG na targach CeBIT 2006.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20.  2006-03-15 21:26:50

    traber: no jutro będę w Wawie, więc dla bezpieczeństwa powiem, że 48h. ;)

  • 0

    21. ~Art  2006-03-15 21:30:19  host: 195.85.229.2

    Witek ale dlaczego nie ma newsa o nowych taryfach Plusa? Zaspałeś? :-) U konkurencji news pojawił się o 15.11

  • 0

    22. ~  2006-03-15 21:33:13  host: 80.48.175.10

    *art: co z takiego news'a, skoro brak konkretów?

  • 0

    23.  2006-03-15 21:34:39

    ST: Tajes! Zresztą jak patrzę na najnowsze zajawki na wuwu SE, to mam takie niejasne przeczucie, że odstępy między moimi falami zainteresowania jakąś nową słuchawką SE będą się po każdej fali zainteresowania wydłużały o kolejny rok ;-) Ale ja poczekam, cierpliwy jestem :-)

  • 0

    24.  2006-03-15 21:37:21

    Art: no właśnie... Jak napiszemy o tym to jeszcze nas oskarżą, że komuś wiadomości kradniemy albo co... My jak zwykle damy obszerną relację na żywo z konferencji. ;)

  • 0

    25. ~mateush  2006-03-15 22:19:15  host: g129.softel.elblag.pl

    szkoda a ja juz myslalem ze to bedzie super relacja a wy dopiero zaczynacie....

  • 0

    26.  2006-03-15 22:20:21

    maeush: spokojnie, każdego dnia będzie coś miłego. ;) Szybciej nie możemy, bo jest nas tylko dwóch, a kupa innych rzeczy jest do zrobienia w międzyczasie...

  • 0

    27. ~mateush  2006-03-15 22:23:06  host: g129.softel.elblag.pl

    dobra spoko bede zagladal codziennie jak zawsze zreszta :D choc sam sie zdziwilem czyzby juuz mieliscie wszystko opracowane a tu jednak ale dobra pozyjemy zobaczymy :)

  • 0

    28.  2006-03-15 22:25:37

    mateush: ogółem zrobiłem kilka GB zdjęć. Z tego trzeba wybrac te dobre (jakieś 600 MB), obrobić i oznakować, do tego napisać tekst. Ciężko to robić jak jest nas tylko dwóch, a na dodatek trzeba normalnie, codziennie prowadzić serwis. Nie da się ukryć, że na pewno można było to zrobić szybciej, ale pociesza nas fakt, że robimy najobszerniejszą chyba relację z targów spośród portali telekomunikacyjnych. :)

  • 0

    29. ~Dawid  2006-03-16 17:32:37  host: 80.51.206.166

    Do Witka: mam nadzieję, że będzie też coś o Samsungu D870?:)

  • 0

    30. ~  2006-03-16 19:39:45  host: dpg244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hip, hip hurraaaaa CeBIT sie skonczyl ;-) a tu........ pierwszy odcinek relacji. Jak tak dalej pojdzie koniec bedzie akurat na poczatku CeBITu 2007 ;-P

  • 0

    31.  2006-03-16 19:58:50

    Och Ty jeden! Czekaj, czekaj - przyjdzie i czas na Ciebie. :P

  • 0

    32. ~  2006-03-17 19:16:09  host: dpm155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Minelo 48 godzin od szumnej zapowiedzi pojawienia sie kolejnego odcinka relacji z zakonczonego w srode CeBIT ;-P Traberowi obiecywano .... SE. Obiecanki cacanki, a glupiemu radosc ;-P Traber bez urazy ;-)

  • 0

    33. ~  2006-03-18 12:54:33  host: dqn183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Huuuuuuura. SE juz jest. Teraz jeszcze BenQ, VK Mobile, LG, Samsung, TCL oraz wszelkie windows smarthphone....

  • 0

    34. ~Dawid  2006-03-18 12:56:39  host: 80.51.206.166

    Czekam na Samsunga:)

  • 0

    35. ~pyp  2006-03-18 19:13:16  host: bcg167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jetsem pod wrażeniem :) Super relacja, poczekamy na więcej producentów telefonów

  • 0

    36. ~Dawid  2006-03-20 17:00:54  host: 80.51.206.166

    Czekamy na dalsze aktualizacje.

  • 0

    37.  2006-03-22 13:08:05

    A gdzie benq-siemens?? :P

  • 0

    38.  2006-03-22 13:08:23

    I gdzie hostessy :P

  • 0

    39. ~KAMIL  2006-03-26 16:53:57  host: wlan0-4.srem.net

    A GDZiE SIEMENS-BENQ???

Dodaj swoją opinię