Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Relacja z MWC2011 w Barcelonie - część I

Relacja z MWC2011 w Barcelonie - część I

WitekT 18 Lutego 2011 00:03

0 0
Skończyły się targi Mobile World Congress, największa na świecie wystawa telekomunikacyjna. Ten rok stał niezaprzeczalnie pod znakiem Androida, którego wszędzie było pełno. A także tabletów. Prawie wszystko, obowiązkowo, z dwurdzeniowymi procesorami, gigabajtami pamięci i dedykowanymi chipsetami graficznymi.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Wydarzenia, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 3

    1. ~  2011-02-18 05:18:27  host: z12-09.opera-mini.net

    Jak można doczekać się "starszego brata"? Ma ktoś jakieś propozycje? To może być nawet ciekawe, hm :)

  • 3

    2.  2011-02-18 08:56:48

    Ja również byłabym zainteresowana starszym bratem. :)

  • -2

    3. ~  2011-02-18 09:14:28  host: mail.teleksiegarnia.com

    Ojciec miał druga żonę i z nią starsze dziecko od Ciebie, dowiedziałeś się o tym i nie możesz się doczekać spotkania ze starszym bratem :)

  • 3

    4. ~  2011-02-18 09:18:03  host: z06-15.opera-mini.net

    tylko że starszy brat dopiero się narodził

  • 3

    5. ~  2011-02-18 09:24:38  host: mail.teleksiegarnia.com

    hmmm Twoja mama urodziła dziecko z zespołem wczesnej starości dlatego ten brat jest "starszym" :D oczywiście to tylko przykład, nic personalnego

  • 3

    6.  2011-02-18 10:05:27

    Macie rację z tym starszym bratem - chodziło mi o większego. ;-) Już poprawiłem - dzięki!

  • 0

    7.  2011-02-18 11:36:59

    Jak dla mnie no. 1 tych targów jest ten smartfon: http://www.twojaera.pl/artykul,1127,lg_optimus_3d_smartfon_z_zup elnie_innej_bajki,technewsy,20.html

  • 3

    8. ~roger  2011-02-18 16:49:04  host: dsz124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT- jaka ogólnie atmosfera panowała na MWC2011 ? więcej poruszano tematów o nowinkach telekomunikacyjnych czy usługach na topie w skali globalnej ?

  • 2

    9. ~  2011-02-18 17:24:47  host: z30-09.opera-mini.net

    A czy mowiło sie w Barcelonie o naszych prapaidach?

  • 1

    10. ~  2011-02-19 14:22:00  host: aeph84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedy doczekamy się MWC w Polsce?

  • 0

    11. ~  2011-02-19 15:47:31  host: p15-07.opera-mini.net

    Opera mini miała zaprezentować przeglądarki na wszystkie typy telefonów i nic nie widzę, coś mi obiło o uszy z wersją na androida chyba. Dziwna polityka, używam prawie najprostszej bo ma najbardziej przydatne skróty których nie ma na wersjach niby wyższych.

  • 0

    12. ~  2011-02-19 21:19:10  host: 77-254-152-238.adsl.inetia.pl

    Stoisko z Androidem, jest po prostu MEGA: http://www.youtube.com/watch?v=Iy8s782WHbE

Dodaj swoją opinię