Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Relacja z Mobile World Congress 2010

Relacja z Mobile World Congress 2010

LuiN 16 Lutego 2010 17:28

0 0
Jak co roku, redakcja TELEPOLIS.PL gości na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Przedstawiamy fotograficzną i filmową relację z targów.

Ilość zgromadzonych przez nas materiałów jest bardzo duża. By nie tracić czasu, naszą galerię udostępniamy już teraz, systematycznie uzupełniając ją o kolejne materiały.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Wydarzenia, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • -1

    9. ~zibi  2010-02-16 19:38:11  host: 82-210-137-92.home.aster.pl

    Wygląda na to, że ekipa www.gsmarena.com krócej baluje ...

  • 1

    10.  2010-02-16 20:28:26

    zibi - tam cały sztab wstawia rzeczy i biega po halach. U nas biegał Sirmark, a wstawiam zdalnie ja.

  • 0

    11. ~  2010-02-16 20:38:33  host: ip-94-42-49-3.multimo.pl

    LOL! Mnie stać, w ciągu ostatniego roku byłem w Hiszpanii dwa razy, a już wkrótce wybieram się do Włoch :-)

  • 0

    12.  2010-02-16 20:46:33

    Spokojnie. Jak mi dzieci podrosna, za 2-3 lata bysmy sami zmontowali ekipe z telepolis i pojechali na targi. :)

  • 1

    13.  2010-02-16 20:47:18

    ms93 - z prowadzenia portalu jakichś specjalnych kokosów nie ma, a taka Barcelona, najważniejsze coroczne targi telekomunikacyjne, to jeden z wielu kosztów, z których nie można zrezygnować. Z tego co piszecie, to nie podoba Wam się, że w ogóle ktokolwiek pojechał oraz że relacja jest wolniejsza niż ta na GSMArena... Pozwólcie, że pozostawię to bez dalszych komentarzy:)

  • 0

    14.  2010-02-16 21:11:09

    Ja tam nie narzekam. Poczekam aż artykuł będzie cały :p

  • 1

    15. ~fan_telepolis  2010-02-16 21:57:43  host: rc.ists.pl

    Kurcze co za ludzie,redaktorzy pisza super relacje z najwazniejszych targow gsm a niektorzy pytaja sie czy redakcje stac na takie imprezowanie mega LOL przedszkolacy. Powinniscie byc wdzieczni, ze telepolis istnieje a nie narzekac i "po polsku" zazdroscic!

  • -1

    16. ~nick  2010-02-16 22:13:23  host: 109.243.81.102

    15. ~fan_telepolis - a "łubudubu" śpiewałeś już dzisiaj?

  • 1

    17. ~  2010-02-16 22:14:32  host: 188.33.98.99

    Do Redakcji - nie słuchajcie tych malkontentów (uwaga! trudne słowo!). Liczę na w miarę szybką i ciekawą foto/wideo/.txt relację. Poproszę koniecznie o wisienkę na torcie czyli fotki Hostessssss ;-)

  • 0

    18.  2010-02-16 22:17:26

    17 - pod względem wisienek Sirmark sprawił się wręcz wyśmienicie. Oczywiście będą ich wielkie ilości;)

  • 0

    19. ~Analog  2010-02-16 22:45:21  host: pc-85-202-106-56.siedlce.domtel.com.pl

    A ja się cieszę że z roku na rok coraz więcej osób jeździ z Polski i robi relacje w tym roku i Gatti z pad.pl pojechał^^ Mam nadzieje że kiedyś po studiach i ja wyjadę pooglądać takie cacka i hostessy, chociaż te drugie podobno są lepsze na targach gier w Koloni :)

  • 1

    20.  2010-02-16 23:26:04

    Analog - może i ja kiedyś pojadę. Jeszcze nigdy nie byłem w Hiszpanii. Całodniowy dyżur daje się we znaki. Wisienki i ciąg dalszy materiałów pojawią się rano:)

  • 1

    21. ~Anön  2010-02-16 23:43:00  host: g190199.upc-g.chello.nl

    @8, "czytałem że", litości. Hiszpania to nie Indie Zachodnie i to nie jest rok 1492. Polecieć można normalnymi liniami za nieco ponad 600 zł, a tanimi pewnie jeszcze taniej. 600 € kosztują bilety do Azji zwykle i jak najbardziej byle kto lata w interesach, bo dla większości firm które mają interes wysłać tam pracownika taki koszt to pikuś.

  • 0

    22. ~robbo2k  2010-02-17 10:41:40  host: atom2.teleklony.pl

    Dawida z pda to akurat sponsorował Gruszka. Co nie zmienia faktu iż wicej o targach dowiesz sie przed komputerem niż tam jadac. Dlatego jak ktoś juz pojechał to prosze cos zamiast mainstremu które jest wszedzie.

  • 0

    23.  2010-02-17 15:37:56

    21: pisalem o biletach na MWC, a nie lotniczych.

  • 0

    24. ~  2010-02-17 20:01:51  host: v05-03.opera-mini.net

    Pobudka! Nowe pakiety w Play!

  • 0

    25.  2010-02-17 20:06:50

    24 - Coś mi się zdaje że LuiN jest nieźle zawalony i nie nadąża ze wszystkim, a Witka też coś znowu "nie widać"... Cierpliwości! ;-)

  • 0

    26. ~wilk100  2010-02-20 13:18:04  host: host-89-231-52-212.wroclaw.mm.pl

    A nie miał byc przypadkiem przedstawiony Microsoftowy Zune Phone ? Czy cos przespałem.

  • 0

    27. ~  2010-02-20 14:59:34  host: ip-94-42-62-1.multimo.pl

    TPSA wprowadziła całkiem nowe faktury. Nie ma o tym newsa. Poza tym na maila wysyłają informacje zachęcające do skorzystania z elektronicznego obrazu faktury. Zbiorcze zestawienie faktur ma być wysyłane na koniec roku.

  • 0

    28. ~berdys  2010-02-21 22:35:19  host: ip-94-42-62-206.multimo.pl

    Bardziej mnie jaraja targi PMA niz to cos ;>... tyle ciekawych premier.. ojoj ;>

Dodaj swoją opinię