Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Relacja z konferencji Orange na żywo

Relacja z konferencji Orange na żywo

WitekT 15 Września 2005 10:19

1 2

O godzinie 10 rozpoczęła się konferencja oficjalnie wprowadzająca markę Orange do Polski. Serwis TELEPOLIS.PL jest na miejscu i na bieżąco będzie informował o wydarzeniach!

Prezes PTK Centertel - Jean-Marc Vignolles - powiedział, że oficjalna oferta pojawi się 19. września (poniedziałek). Oferta będzie "szyta na miarę" i przejrzysta - to ma wyróżniać Orange. W tej chwili nad zmianą marki pracuje w całej Polsce ponad tysiąc osób.

sanjiv m Po prezesie PTK Centertel przemawiał prezes grupy Orange - Sanjiv Ahuja. Powiedział, że marka Orange przyjęła się na świecie - głównie dzięki prostocie i przyjazności, a także innowacyjności - Orange było pierwszą siecią, która zaoferowała telewizję w komórce, jako pierwsza we Francji zaoferowało muzykę na komórki.

Obecny na konferencji prezes Telekomunikacji Polskiej - Marek Józefiak - tłumaczył się z wysokiej ceny za markę Orange - 1,6% rocznego obrotu Centertela. Twierdzi, że Centertel "odzyska" te pieniądze z nawiązką z racji korzyści, jakie z tego odniesie (m.in. tańsze, bo wspólne, zakupy terminali i infrastruktury sieciowej w grupie).

kossman mIwona Kossman, członek zarządu PTK Centertel stwierdziła, że pełna wizualizacja punktów sprzedaży nastąpi w ciągu 12 miesięcy. Rozszerzona będzie sieć sprzedaży. Rebrandowane będą także punkty sprzedaży TP.
Przenośność numeru - Iwona Kossman twierdzi, że do 10. października Centertel będzie gotowy technicznie. Podobno jako jedyny operator w Polsce.

orange m "Pomarańczowa Ekipa" - od lewej Marek Józefiak (prezes Telekomunikacji Polskiej), Iwona Kossman (członek zarządu PTK Centertel), Sanjiv Ahuja (prezes grupy Orange), Jean-Marc Vignolles (prezes PTK Centertel), Jacek Murawski (członek zarządu PTK Centertel).

Oferta:

Nowość w Mixie - doładowania SMS-em. Abonament od 25 zł, jedna stawka na połączenia we wszystkich planach. Doładowanie od 5 zł.

Dla indywidualnych - Twój Plan, zrobiony głównie na dawnej ofercie Jedna Idea. Stawka od 35 gr w sieci.

Orange GO (prepaid) - jedna stawka: 60 gr za minutę, 15 gr SMS (brutto) wewnątrz sieci. Stawki poza sieć nie zostały podane.

Twój Internet - prędkość do 240 kb/s (UMTS). Dostępny także w pakiecie Business Everywhere. Dostęp do hotspotów wliczony w cenę.

Klienci biznesowi - ciekawa oferta. Duże pakiety bezpłatnych minut, 5 planów taryfowych, koszt minuty od 30 gr, szeroka oferta usług obniżających koszty.




Twój Roaming - tańsze połączenia z 4 stref - podział na Europę, świat, operatorów satelitarnych i innych. Ujednolicone ceny w Europie to 5,50 zł za minutę połączenia.

Świat Idei w nowej szacie, czyli Orange World. Możliwość zakupu wszystkich ofert z poziomu sklepu Internetowego. Na prezentowanych grafikach wygląda on "lżej" niż dotychczasowy.

bb mbb2 mW ofercie - SonyEricsson K600i oraz terminale z usługą Blackberry (na zdjęciach).




Nowy magazyn abonenta - Orange.

Będzie Orange Ekstraklasa.

Nowe hasło reklamowe sieci - Uwierz w siebie.

hostessy m Hostessy na konferencji.






telepolis m Jeden z wysłanników TELEPOLIS.PL na polską konferencję Orange - Kaszpir - oraz prezes grupy Orange - Sanjiv Ahuja. Pan prezes przekazał naszym czytelnikom, chyba jako jedynym, gorące pozdrowienia!

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 66
  • 0

    47. ~  2005-09-15 12:45:04  host: pg230.krakow.sdi.tpnet.pl

    ja jednak mam nadzieje że będą tanie pakiety minut do orange i stacjonarnych i że smski za 1 gr zostaną - mam też nadzieje że wzrosem simplusa dadzą w promocji zupełnie za free ileś tam godzin darmowych do orange i stacjonarnych... - no - w końcu - promocje to promocje - bo tak - to po co zmieniali markę na Orange...??

  • 0

    48. ~troth  2005-09-15 12:59:07  host: host-81-190-234-246.chelm.mm.pl

    POP zostaje (na szczescie)

  • 0

    49. ~Rocik  2005-09-15 13:33:12  host: rocik.supernet.pl

    Ahuja wprowadził Orange w Polsce

  • 0

    50. ~HSV  2005-09-15 14:02:27  host: as1-218.poznan.dialup.inetia.pl

    bedzie tez nowy SAGEM myX8

  • 0

    51. ~Tomek  2005-09-15 14:10:53  host: nat-pra.aster.pl

    No jest jak na razie najlepiej na rynku wiec nie przesadzajcie. 60gr minuta do wszystkich 15gr sms do wszystkich. A do Orange 30gr min i 1gr sms. WIEC OFERTA JEST NAJLEPSZA NA RYNKU.

  • 0

    52. ~jan  2005-09-15 15:05:54  host: bananowiec.info24.pl

    NIE SRAJCIE SIE TAK Z TYMI CENAMI PRZYJDIZE CZAS TO SIE DOWIEMY!!!OD RAZU NAJLEPIEJ WSZYSTKO NA RAZ I TO NAJLEPIEJ JAKBY CENA ZA MIN. 20 GR DO WSZYSTKICH I SMS PO 1GR DO WSZSYTKICH NIE??DENERWUJE MNIE TA MENTALNOŚĆ POLAKÓW!DAJCIE SE NA WSTRZYMANIE!!!

  • 0

    53. ~rasta  2005-09-15 15:51:38  host: nat-go2.aster.pl

    według mnie to bedzie tandeta. zamiast dac proste plany to dali pakiety; i to ma byc przejrzyste. juz same informacje sa pokręcone, a co mówiac jak podadza ceny. jak dla mnie to te taryfy sa popierdzielone bo polacy wetkneli swoje 3 grosze. na zachodzie tego nie ma i jest wysmienicie. a to ze orange jest drogie to tylko dlatego ze maja wysokie plany taryfowe ale z olbrzymimi ilosciami minut w abonamencie.

  • 0

    54. ~Polan  2005-09-15 16:28:19  host: proxy11.toya.net.pl

    Panu z nzawiskiem na H dziękuję za pozdrowienia :)

  • 0

    55.  2005-09-15 17:11:03

    Dzięki Telepolis za tak wyczerpującą relację, jesteście najlepszym serwisem w sieci :) Ciekawe co się bedzie działo w poniedziałek, pewnie cała polska będzie poruszona ORANGE - może jeszcze zdradzicie gdzie będzie rozlewany szampan ?? :) Pozdro dla Telepolis

  • 0

    56. ~oparek  2005-09-15 17:16:52  host: als118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co z uzytkownikami popa? automatycznie przejda na orange GO? czy pop pozostanie nie naruszony?

  • 0

    57.  2005-09-15 17:25:46

    oparek: Jeżeli czytałeś poprzednie newsy to powineneś wiedzieć że POP zostaje. Ale mi osobiscie się podoba ORANGE GO lepiej niż ORANGE POP

  • 0

    58. ~Tomek  2005-09-15 17:28:56  host: nat-pra.aster.pl

    Na Go na pewno nie przeniosa za darmo sadze ze bedzie to jakies 10zl (jak zwykle zreszta). Wlasciwie to jak w poniedzialek mi sie cos nie spodoba to kupie starter tak tak'a i zegnaj pop'ie (wlasciwie to nie zegnaj bo 12 miesiecy jeszcze bedzie lezal i czekal na promocje moze wroci do lask:P)

  • 0

    59. ~maciek  2005-09-16 11:09:34  host: 82.197.39.6

    dlaczego te hostessy sa takie smutne??? przeciez wieczorem napewno bedzie impreza z Panem Ahujem ! no chyba ze Ahuja i nie bedzie :)))

  • 0

    60.  2005-09-16 21:01:59

    Powiem tyle. Nie wiem jak będzie wyglądać końcowa oferta Orange ale widze ze Idea i Orange biorą się ostro do roboty. Dziś rano jadąc do szkoło zauważyłem ekipe która zakładała banery na były salon Idei. Bardzo fajne te nowe banery takie Pomarańczowa aż miło przykuć wzrok :)
    P.S Ja mieszkam w Nowej Rudzie (jest to miejscowość gdzie mieszka 20 tyś osób). Jak to zakładają w takich (prawie wsiach) to pewnie w duzych miastach jest juz wszystko zapięte na ostatni guzik. :)

  • 0

    61. ~  2005-09-20 20:32:03  host: gl18.internetdsl.tpnet.pl

    hooyowa oferta ze hooy

  • 0

    62. ~X@rdas  2005-10-18 09:11:43  host: dp70.internetdsl.tpnet.pl

    Gdzie śą SMS za 1 grosz kurde! pytam sie!

  • 0

    63. ~lool  2005-12-11 20:36:32  host: 83.9.225.126

    Sanjiv Ahuja:D:D:D:

  • 0

    64. ~  2006-07-24 12:35:23  host: dial-780.bielsko.dialog.net.pl

    ja mam Twój Mix i tam jest tylko 100smsów/50mmsów za 1 zł w ofercie sróbuj i wybierz, a ostatnio słyszałam, że jest nowa oferta 500 smsów za 5 zł, czy to prawda?

  • 1

    65. ~orangelipa  2013-09-19 16:24:55  host: apn-77-114-110-166.dynamic.gprs.plus.pl

    tyle lat minęło, a simlocki nadal zakładają

  • 0

    66. ~Nickt  2015-09-25 22:58:34  host: 89-65-152-16.dynamic.chello.pl

    Juz 10 lat!

Dodaj swoją opinię