Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rekordowe przychody Apple App Store w okresie świątecznym

Rekordowe przychody Apple App Store w okresie świątecznym

orson_dzi 6 Stycznia 2016 14:57

2 5

W okresie świątecznym zakończonym 3 stycznia użytkownicy sprzętów Apple wydali rekordowe sumy na zakup aplikacji.






Oo 20 grudnia, do 3 stycznia użytkownicy urządzeń Apple wydali na zakup aplikacji i zakupy w aplikacjach ponad 1,1 mld dolarów. Rekordowym dniem był 1 stycznia, kiedy to użytkownicy wydali ponad 144 mln dolarów, pobijając tym samym wynik osiągnięty w pierwszy dzień Bożego Narodzenia.

Jak poinformował Philip Schiller, wiceprezes Apple do spraw marketingu, w ciągu całego 2015 roku użytkownicy wydali w sklepie z aplikacjami ponad 20 mld dolarów. To prawie połowa zysków, jakie twórcy aplikacji uzyskali w App Store od 2008 roku.

Źródło tekstu: Apple; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | apple store

w sumie: 17
  • -2

    1. ~me  2016-01-06 16:15:27  host: 115-65.echostar.pl

    Ale łosie

  • -2

    2. ~ola  2016-01-06 16:38:27  host: ip-5-172-232-40.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    aplikacje które non stop aktualizacją nie wiadomo co byle pakiet danych zjadły... bez sens, 80% w sieci to reklamy, śmieci i aktualizacje bo się nie chciało napisać poprawnie apki

  • 0

    3. ~tata  2016-01-06 16:49:03  host: 088156132079.dynamic-ww-4.vectranet.pl

    Ola -przelacz na wifi.

  • 0

    4. ~  2016-01-06 17:57:09  host: user-94-254-133-69.play-internet.pl

    @1 sukces innych boli, cnie?

  • 1

    6.  2016-01-06 18:41:28

    Kupili na święta nowe ajfony, to i poinstalowali to i owo.

  • 2

    7. ~antek  2016-01-06 18:50:07  host: host-79.173.18.215.tesatnet.pl

    @1 nie kumam cię małolacie?! Kupuje na Play aplikację do androida to co też jestem łosiem ? Dziwne rozumowanie i bezsensowna wypowiedź.

  • 0

    8. ~Ale news!  2016-01-06 21:14:41  host: apn-46-215-157-128.dynamic.gprs.plus.pl

    Netflix dostępny w Polsce na Windows Phone !

  • -1

    9. ~me  2016-01-06 22:10:23  host: 115-65.echostar.pl

    7 Nie jestem żadnym małolatem. Jestem w pełni świadomy tego, że takie hegemonistyczne firmy, jak Apple, oddziałują negatywnie na całą gospodarkę. Ściągają kasę z rynku i przetrzymują, a inni stają się coraz biedniejsi.

  • 0

    12.  2016-01-06 23:27:13

    hej. wiem że to z innej bajki ale 2 godz.temu przyszedł do mnie e-mail że netflix jest dostępny w Polsce, wiecie coś więcej....

  • 0

    13. ~Ja±  2016-01-07 00:30:39  host: n28-02-05.opera-mini.net

    12). jak na razie po angielsku, a koszt basic to 8 euro
    :-)
    odwiedź ich stronę.

  • -1

    15.  2016-01-07 08:20:03

    @9 na siłę w takim razie trzeba kupować Androida lub WP i męczyć się z tym badziewiem byle tylko nie dać zarobić Apple. Takie zachowanie powodowałoby, że na rynku przetrwają gorsi a nie lepsi - z oczywistą szkodą dla klientów.

  • 2

    18. ~  2016-01-07 10:19:57  host: 188.146.139.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @15. Ty nie rozwijasz sie technicznie i nie zrozumiesz, ze np. w Mandzurii rzadza inni producenci i w Australii tez inni.

  • 1

    19. ~pablosox123  2016-01-07 14:30:57  host: user-94-254-133-236.play-internet.pl

    Nie lubię apple i ich iphoshitu.Tak poprostu bez przyczyny.

  • -1

    20.  2016-01-07 14:42:30

    @19 zgadzam się z tobą sam mom storom nokie , tesz wole BMW i jezdze nim , mom 3 z ubieglego roku, na wakacje tylko bułgaria, iphon to syf - ciesze siem ze jestes taki jak jo

  • 0

    21.  2016-01-07 18:24:18

    20. tomulus : - nikt nie jest i chyba nie będzie taki jak ty, zdecydowanie jesteś "jedyny w swoim rodzaju" -NA SZCZĘŚCIE...

  • 0

    22. ~Ja±  2016-01-07 18:29:58  host: user-94-254-128-73.play-internet.pl

    to sa telefony dla snobów i tych którzy szastaja kasa. ja osobiscie mam nokie na symbianie i nie zamienie jej na zaden s r a j fon

  • 0

    23.  2016-01-07 19:13:59

    @21 >>Jo , już ci wyjaśniam , oczywiście nie wpadłeś na to że jest to sarkazm, przenośnia, mała złośliwość. Zaczynam się zastanawiać jaka średnia wieku pisze na forum ale po wypowiedziach widać że niska (dotyczy to beznajdzienych wpisów), no cóż z hejtem" nie wygrasz. Do Admina, poproszę o wykasowanie moich postów z tego wątku.

Dodaj swoją opinię